Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 06:58:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Grafika ili HDD problem  (Pročitano 7659 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1718
Zastava Vršac
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.62
mob
HTC Sensation
Ja sam ti sigurno dao one koje ti odgovaraju samo ne znam zasto graficka nece da ih prihvati...

Ne znam kako si tako siguran da je to pravi drajver kada Ati nije izdao odgovarajuci drajver. Drajveri za stare kartice za Windows 7 ne postoje i nikada nece ugledati svetlost dana. Ponekad moze da se instalira drajver za Vistu (koji si ti predlozio), ali ne uvek.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 247
OS
Windows XP x64
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Samsung D900i
Ja sam ti sigurno dao one koje ti odgovaraju samo ne znam zasto graficka nece da ih prihvati...

Ne znam kako si tako siguran da je to pravi drajver kada Ati nije izdao odgovarajuci drajver. Drajveri za stare kartice za Windows 7 ne postoje i nikada nece ugledati svetlost dana. Ponekad moze da se instalira drajver za Vistu (koji si ti predlozio), ali ne uvek.

U pravu si na sajtu pise za sedmicu a izgleda da je za vistu znaci njihova greska.
IP sačuvana
social share
Hardstyle is my religion and Qlimax is my church
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 247
OS
Windows XP x64
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Samsung D900i
IP sačuvana
social share
Hardstyle is my religion and Qlimax is my church
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 247
OS
Windows XP x64
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Samsung D900i
IP sačuvana
social share
Hardstyle is my religion and Qlimax is my church
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Opera 11.60
mob
Samsung SGH-E630
Pusti sad zvučnike, mislio sam da obratiš pažnju na zvuk HDD-a, znači da čuješ njegovo zujanje sve vreme tako da možeš i da čuješ ako bude nekih drugih zvukova iz njega u trenutku zakucavanja, nešto slično kao kad uključiš komp pa počne HDD da se zaleće ("ZZZZZZZ......")

U svakom slučaju
Testiraj Hadr i testiraj grafiku. To ti je najbolja opcija.
Ima raznih alata za to. HD Tune, HDD Regenerator, 3DMark, ...

Ne mora reinstalacija da se koristi kao dijagnostički metod  Smile


Samo što HDD Regenerator nije dijagnostički alat.Koristi se za reparaciju loših sektora,koje pri  tome samo kamuflira softwerski i traje satima. CristalDisk Info ,HardDisk Sentinel su za dijagnostiku.
A gde sam napisao da jeste?
Osim toga, on može i samo da izbaci spisak loših sektora, ne mora ništa da radi sa njima. A i to što radi nije samo "kamufliranje".
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.12
Jeli problematčino wratit se na xp..nikad nisam to radio ... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 50
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Samsung Galaxy
Pusti sad zvučnike, mislio sam da obratiš pažnju na zvuk HDD-a, znači da čuješ njegovo zujanje sve vreme tako da možeš i da čuješ ako bude nekih drugih zvukova iz njega u trenutku zakucavanja, nešto slično kao kad uključiš komp pa počne HDD da se zaleće ("ZZZZZZZ......")

U svakom slučaju
Testiraj Hadr i testiraj grafiku. To ti je najbolja opcija.
Ima raznih alata za to. HD Tune, HDD Regenerator, 3DMark, ...

Ne mora reinstalacija da se koristi kao dijagnostički metod  Smile


Samo što HDD Regenerator nije dijagnostički alat.Koristi se za reparaciju loših sektora,koje pri  tome samo kamuflira softwerski i traje satima. CristalDisk Info ,HardDisk Sentinel su za dijagnostiku.
A gde sam napisao da jeste?
Osim toga, on može i samo da izbaci spisak loših sektora, ne mora ništa da radi sa njima. A i to što radi nije samo "kamufliranje".

...zašto "kamufliranje". Pa tako lepo što samo markira loše sektore koje windows potom ne prepoznaje.
Osim toga u pitanju je dijagnostika gde mu navodiš između ostalog HDD Regenerator kao osnovni primer.
Ako neko ima toliko strpljenja da u zavisnosti od kapaciteta čeka  i do dva dana samo da bi analizirao hdd, i to  programom koji je pobrao sve kritike, neka izvoli...nemam ništa protiv ,niti želim bilo kome da rušim iluzije da se bad sector (mehaničko oštećenje) može sofwerski reparirati. Cenim da svako ima pravo na svoje mišljenje na osnovu  konstatacija koje su drugi izneli i  ličnom iskustvu da okarakteriše program i to je sve.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 50
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Samsung Galaxy
Jeli problematčino wratit se na xp..nikad nisam to radio ... Smile

Jesi li pokušao sa system restore na neki datum pre nego što si instalirao nov drajver za grafičku ako ti je kako sam kažeš sa starijom verzijom radilo kako valja ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.12
kad bi se ja sjetio koji je dan bio Smile nego reci ti meni kako ja da se vratim na xp ko ga jebe imam cdsa drajverom za xp i odlicno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Opera 11.60
mob
Samsung SGH-E630
...zašto "kamufliranje". Pa tako lepo što samo markira loše sektore koje windows potom ne prepoznaje.
Koristio sam ga više puta na ext3/ext4 fajl-sistemu sa dosta loših sektora, i posle (nebitno sada koliko dugo) mogao neoštećen sadržaj da se pročita. Kako to?

Osim toga u pitanju je dijagnostika gde mu navodiš između ostalog HDD Regenerator kao osnovni primer.
Nigde u istoj rečenici, čak ni istom pasusu nisam spominjao HDD regenerator i reč "dijagnostika" u bilo kom padežu, pogledaj opet. Napisao sam ga kao drugi, ali ne manje bitan program za testiranje HDD-a na prisustvo loših sektora.

Ako neko ima toliko strpljenja da u zavisnosti od kapaciteta čeka  i do dva dana samo da bi analizirao hdd, i to  programom koji je pobrao sve kritike, neka izvoli...nemam ništa protiv
Ako stanje nije katastrofalno loše, 500 GB za manje od dva sata.
Pa dobro, ti preporuči brži i bolji.

niti želim bilo kome da rušim iluzije da se bad sector (mehaničko oštećenje) može sofwerski reparirati.
Gde sam napisao da se može trajno rešiti problem tako?

Cenim da svako ima pravo na svoje mišljenje na osnovu  konstatacija koje su drugi izneli i  ličnom iskustvu da okarakteriše program i to je sve.
I ja to isto radim, ne razumem u čemu je onda problem  Smile
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 06:58:56
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.