Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Ko ulazi u BGD skupstinu
SNS i kompanija
17.5%  (10)
SPS i Palma
8.8%  (5)
DS
10.5%  (6)
DSS
0%  (0)
Djilas i kompanija
19.3%  (11)
Dveri i DJB
17.5%  (10)
Aleksandar Sapic
12.3%  (7)
SRS
3.5%  (2)
LDP
0%  (0)
Ne davimo Beograd
5.3%  (3)
Ljubisa Preletacevic Beli
5.3%  (3)
Marko Bastac
0%  (0)
Ukupno glasova: 21
Idi dole
Stranice:
1 ... 75 76 78 79 ... 150
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gradski izbori 2018. i buduci gradonacelnik Beograda  (Pročitano 134055 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
"Duel decenije... "  Smile



Па јесте, боље од овога није било у задњих 10 година јбг...

Мени најјаче што је ово као требало да буде о изборима, а причали о Љотићу и о неким ментолима, лично се напуцавали. Smile Могли су то и у кафани.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2876


Смоукондвотер...



Kud na najsvetije srpsko/arapsko gradilište.
« Poslednja izmena: 25. Feb 2018, 13:38:07 od Hipomen »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
U 100 evra da ce Vucic da kaze kako je Djilas podmetnuo pozar prerusen kao sadnica petunije......
« Poslednja izmena: 25. Feb 2018, 13:57:39 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
То што је Бошко рекао а Шешељ несвесно потврдио да ради он, Вучић, Чеда, Чанак, Шапић и други тј. партократија, запошљавање преко везе је главни наш проблем.

Nego, zasto su se ono Dveri prvo pocepali na Dveri i Trecu Srbiju, a onda jos sitnije?

A, da.. svadja oko toga cija je zena mocnija i ko je vise famiije pokusao da ugura u vlast u NS....

Citat
Stranačko uhlebjenje u državni sektor je samo posledica tako ustrojenog sistema koja ima za cilj potkusurivanje priglpog naroda.

Srce mi puca svaki put kada vidim da prvosrbijanci koriste hrvatsku terminologiju...

« Poslednja izmena: 25. Feb 2018, 14:05:41 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Citat
То што је Бошко рекао а Шешељ несвесно потврдио да ради он, Вучић, Чеда, Чанак, Шапић и други тј. партократија, запошљавање преко везе је главни наш проблем.

Nas najveci problem je sto kradu u pickumaterinu mnogo svi redom, ne partijsko zaposljavanje.......

Inace i ja dobih poziv sa nepoznatog broja da me pitaju za zdravlje iz SNS-a........nemam pojma oko legalnosti tih stvari ali prilicno sam ubedjen da mts ne moze tek tako da da moj broj iz neke kurceve baze nekom od stranaka Smile

« Poslednja izmena: 25. Feb 2018, 14:20:07 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
to je cest slucaj na takvim objektima...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2876

Srce mi puca svaki put kada vidim da prvosrbijanci koriste hrvatsku terminologiju...


rvaCka termimologija...? Šta je to? Možda ovo?



Ono čime pak govore danas rvati je jedna od verzija srpskog jezika tako da je nebulozno reći da je nešto što je neko pozajmio od mene njegovo.

A ako su ti već ti srbijanci ma šta to bilo tako mrski što nisi ostala kod divnih rvata?


U 100 evra da ce Vucic da kaze kako je Djilas podmetnuo pozar prerusen kao sadnica petunije......

Bundestag na vodi.

Inace i ja dobih poziv sa nepoznatog broja da me pitaju za zdravlje iz SNS-a........nemam pojma oko legalnosti tih stvari ali prilicno sam ubedjen da mts ne moze tek tako da da moj broj iz neke kurceve baze nekom od stranaka Smile

Stvar je čini mi se mnogo jednostavnija.

Pozive SNS-a kako mi se čini dobijaju samo ljudi koji su ranije bili u nekim strankama i koji su bili zavedeni u njihove baze podataka.

E sad kad je došlo do transfera pacova na brod koji je na vlasti oni su te baze poneli sa sobom i stavili ih na raspolaganje Otadžbinskoj upravi evropskog SNS-a.

« Poslednja izmena: 25. Feb 2018, 15:20:42 od Hipomen »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Nikad ni u jednoj jebenoj stranci nisam bio naravno. Niti potpisao bilo koju listu pri prikupljanju potpisa. Al verujem da je to tebi tesko za svariti pa te necu ubedjivati, boli me kurac bas.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2876
Ne, ne, ne tvrdim decidirano da je tako ali ima indicija.

A za ovaj drugi problem pravac Tiršova.
« Poslednja izmena: 25. Feb 2018, 15:39:07 od Hipomen »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Ima i indicija da si ti degenirik, al nista nije dokazano pa ne ne ne tvrdim decidirano

Inace, istice mi ugovor sa mts-om tako da jbg, menjace se mreza ocigledno........
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 75 76 78 79 ... 150
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.