Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gradski autobus udario u banderu, 8 povređenih na VMA  (Pročitano 476 puta)
24. Sep 2014, 14:30:06
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
Browser
Chrome 37.0.2062.120
mob
Apple iPhone SE 2020
Gradski autobus udario u banderu, 8 povređenih na VMA

M. Kosanović, B. Vuković, M. Beljan   | 24. 09. 2014. - 08:10h  izmena vesti 11:32h | Foto: Mateja Beljan |


U saobraćajnoj nesreći koja se jutros u 7.30 sati dogodila na uglu ulica Vojislava Ilića i Svetozara Radojčića nedaleko od "Plavog mosta", povređeno je osam putnika koji su bili u autobusu na liniji 50.


Autobus na liniji 50 je udario u banderu

Nesreća se dogodila kada je puna "pedesetica" u kojoj je bilo oko 60 putnika sletela sa kolovoza pokušavajući da izbegne sudar s autobusom na liniji 18 i tada udarila u banderu.
 
Povređeno je osmoro putnika autobusa koji su prevezeni na VMA, dok je vozač Srba Simijonović (56) prošao bez povreda.
U Beobusu kažu za "Blic" da žale zbog povreda putnika i da će učiniti sve da im pomognu.
 
- Autobus je osiguran i svi putnici koji su u ovom udesu povređeni mogu da dobiju odštetu - kaže Drago Tošić iz Beobusa.
 
- Povređeni putnici u jutrošnjoj saobraćajnoj nesreći zadobili su lakše povrede - kontuzije i ogrebotine i verovatno će svi tokom dana biti otpušteni na kućno lečenje - rekao je Tanjugu dežurni hirurg Vojnomedicinske akademije pukovnik prof. Mile Ignjatović dodavši da, srećom, niko od putnika nije imao prelome.
 
Sve povređene najpre je zbrinula Hitna pomoć.
 
- U nesreći je povređeno osam osoba, koje su zadobile uglavnom povrede glave i istezanje vrata - izjavila je jutros portparol Hitne pomoći dr Nada Macura.
 
Žena (oko 36 godina) ima prelom kostiju nosa i povredu gornje vilice. Gospođa (oko 51 godine) ima povredu slabinskog dela kičme.

Putnica stara oko 58 godina ima povrede glave, čela i šake. Muškarac star oko 28 godina zadobio je razderotinu nosa i povredu potkolenice. Žena stara oko 32 godine ima povredu potkolenice i razderotinu kolena. Žena stara oko 45 godina ima je razderotinu nosa. Mlađa ženska osoba (oko 32 godine) povredila je nos.
 

Vozač autobusa Srba Simijonović
 
Reč je o privatnom autobusu Grupe „Beobus" (prevoznik „Lekon") koje je u saobraćaj izašlo u ispravnom stanju, kažu u udruženju.
 
Ekipa „Blica" na licu mesta zatekla je policiju i radnike „Parking servisa" koji su pokušavali da odvoje autobus od bandere koja je potpuno uništena od siline udara. Autobus čiji je prednji desni kraj ostao rasturen posmatrao je i vozač, a po trotoaru bili su rasuti staklo, ogledalo retrovizora i delovi autobusa.
 
Gotovo svi u kraju čuli su da se dogodila nesreća.
 
- Čuo sam da je gore udario autobus u banderu, ali udar nije odjeknuo do ovde, tako da ne znam koja osamnaestica je u tom trenutku prošla - kaže taksista koji je stajao na okretnici Medaković 3, nedaleko od mesta nesreće.
 
Ni radnici GSP-a na okretnici Medaković 3 nisu mogli da nam kažu koji autobus je izazvao nesreću.


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.9.4
Browser
Chrome 37.0.2062.120
mob
Apple iPhone SE 2020
Vozač autobusa koji se zakucao u banderu: NISAM KRIV, imam svedoka

M.B - M.T.   | 24. 09. 2014. - 12:29h |
Vozač “Beobus” autobusa na liniji 50 Srba Simijonović (56) koji je jutros u 7.30 sati udario u banderu na uglu ulica Vojislava Ilića i Svetozara Radojčića tvrdi da nije odgovoron za ovaj udes i da za to ima svedoka.


- Izlazio sam iz smera Plavog mosta ka naselju Braće Jerković. Upalilo se zeleno svetlo, skrenuo sam desno i odjednom me je isekao GSP autobus na liniji 18 koji je jurio punom brzinom iz smera autobuske i trolejbuske okretnice u naselju Medaković. Kako ne bih udario u autobus odmah sam skrenuo udesno na trotoar i naleteo sam na banderu. Na sreću, pošto je bila uzbrdica nisam udario velikom brzinom - priča vidno uznemireni Srba koji nije povređen u ovom udesu.
 
Srbu je policija saslušala nakon incidenta, a potom pustila na pregled na VMA.
 
- Starija gospođa koja je stajala pored kabine videla je da sam prošao kroz čisto zeleno svetlo i to potvrdila policiji. Nisu me priveli u policijsku stanicu - ističe Srba i dodaje da se vozač autobusa na liniji 18 nije ni zaustavio nakon incidenta, već je nastavio da vozi.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.