Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Građanima od Telekoma po 80 evra  (Pročitano 6813 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1369
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Nama gastosima treba dati sve poluge Vlasti-izvrsnu,zakonodavnu i sudsku i sredicemo Srbijicu za nepune 2,3 godine.
Zato sto ne znamo da krademo
Tako i mi,gastosi ne plasimo se pretnji,ucena,mocnika,tadica,dacica i slicnih govana za razliku od Vas.

Ne znam zasto ti moderator nije premestio poruke jer si pogresio temu. Trebao si u ovoj temi da napises poruku Link
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


One for all,all for one

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1238
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
SonyEricsson C902
Da ne bude ovih 80e kao onih 1000e ?  Smile
IP sačuvana
social share


 Sons of Gondor! Of Rohan! My brothers. I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of Men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields when the Age of Men comes crashing down, but it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good earth, I bid you stand, Men of the West!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 4.0.266.0
Ubedljivo najgori potez u poslednjih ko zna koliko godina bi bio da se proda drzavna kompanija koja jedina donosi novca u Srbiji... Smile
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
HTC Tattoo
Ubedljivo najgori potez u poslednjih ko zna koliko godina bi bio da se proda drzavna kompanija koja jedina donosi novca u Srbiji... Smile
I kolika je ta zarada,da ne znaš slučajno.

Ako vec nasi ne mogu da kontrolisu bez kradja, potpise se ugovor sa nekom stranom sluzbom koja bi kontrolisala drzavne firme. Sve se to moze uraditi, samo je potreban neko sposoban da to sprovede u delo.

Nama gastosima treba dati sve poluge Vlasti-izvrsnu,zakonodavnu i sudsku i sredicemo Srbijicu za nepune 2,3 godine.
Zasto?
Zato sto ne znamo da krademo,zato sto smo godinama podsvesno instruisani u zemljama gde boravimo da je tvoje samo ono sto sam sebi privredis.
Laza Pacu,bivsi Ministar finansija u Kraljevini Srbiji je palio svecu po isteku radnog vremena da ne bi trosio drzavnu struju a ovi nasi trenutni politikanti su sve zivo sjebali sto je moglo da se sjebe..eee,i to nije kraj..jos nameravaju da cerupaju Drzavu kao da im je to Deda ostavio.

Bile ovde preko plejade nasih lopova ´90-tih.One pametne grupe su gledale kad krenu u oruzanu pljacku da pikiraju strance jer ako krenu na domoraca,starosedeoca taj ce da umre ako treba a dinar nece da ti da.Mozes da ga ubijes ali pare neces da vidis.
Tako i mi,gastosi ne plasimo se pretnji,ucena,mocnika,tadica,dacica i slicnih govana za razliku od Vas.
Jeste,evo samo dodjite,ko ludi smo bez vas,samo vas čekamo da se vratite da vam damo sve pozicije da vi sredite državu,ali samo ako vam gazda da duže od mesec slobodno. Smile


Da sam ja na mestu vlasti u ovoj državi,davali bi ste vi svaki mesec od primanja po 15 posto,ako uopšte želite da dobijete mogućnost da glasate,samo da glasate. Smile
« Poslednja izmena: 23. Feb 2011, 13:30:01 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Citat
Da sam ja na mestu vlasti u ovoj državi,davali bi ste vi svaki mesec od primanja po 15 posto,ako uopšte želite da dobijete mogućnost da glasate,samo da glasate.

Ja sam to isto predlagao dok je pokojni Sloba bio ziv i neposredno posle 5.10. kada je postojala neka nada u bolje sutra.Sad,ne dam ni dinar.
Eto vam ga MMF i njegovi placenici u drzavnom vrhu..oni se koliko vidim, savrseno dobro razumeju u te postotke.
Zivotni troskovi su od pocetka godine skocili cak za trecinu,Struja skace od 1 Marta a sa njom i sve ostalo..doci ces ti na moje gastos kazanche,i ti i onaJ blizanac gore sto se podsmeva jedinoj nadi,utehi i spasu,samo polako Smile
« Poslednja izmena: 23. Feb 2011, 15:07:40 od smook »
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
HTC Tattoo
Citat
Da sam ja na mestu vlasti u ovoj državi,davali bi ste vi svaki mesec od primanja po 15 posto,ako uopšte želite da dobijete mogućnost da glasate,samo da glasate.

Ja sam to isto predlagao dok je pokojni Sloba bio ziv i neposredno posle 5.10. kada je postojala neka nada u bolje sutra.Sad,ne dam ni dinar.
Eto vam ga MMF i njegovi placenici u drzavnom vrhu..oni se koliko vidim, savrseno dobro razumeju u te postotke.
Zivotni troskovi su od pocetka godine skocili cak za trecinu,Struja skace od 1 Marta a sa njom i sve ostalo..doci ces ti na moje gastos kazanche,i ti i onaJ blizanac gore sto se podsmeva jedinoj nadi,utehi i spasu,samo polako Smile
Šta si se zabrinuo oko struje,da nisi pre odlaska u inostranstvo zaboravio peglu da isključiš. Smile


Posle devedesetih,ovo je pesma.
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1369
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
@Smook Ne smejem se ja nadi i spasu vec samoprozvanim "spasiocima". Obicno kada neka osoba ili grupa ljudi pocne da prica o sebi kao o velikim postenjacima, spasiocima, da je jedina "prava", kako ona jedina moze da uspostavi blagostanje na zemlji ali uz jednu malu sitnicu a to je da joj se predaju sve poluge moci i vlasti meni se upali lampica koja mi govori da u toj prici nesto ne valja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
Ubedljivo najgori potez u poslednjih ko zna koliko godina bi bio da se proda drzavna kompanija koja jedina donosi novca u Srbiji... Smile

I kolika je ta zarada,da ne znaš slučajno.

 

300 miliona ojra za 2010

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80


ево шушке ... ал ће се набројиш Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 
80 jura, a?  Smile

E pa mogu da kupim onu trendzu sto sam vid'la  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.