Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Građanima od Telekoma po 80 evra  (Pročitano 6815 puta)
Poznata licnost


Forza Juve , vinci per noi !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4220
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
mob
SonyEricsson W810i
Boze, kako sam sad srecna sto se nisam ciganisala u onim redovima...  Smile

"Циганисала" би се да мораш.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
HTC Tattoo
Majmuni jedni smrdljivi prodace jedinu stvar koja u ovoj zemlji ostvaruje neki profit.
Pa jel su toliko zeljni da se nakradu da su ustanju sve u zemlji da nam uniste? Smile
To što telekom ostavruje profit nema nikakvog uticaja na gradjane,niti oni imaju nešto od toga,da se razumemo,samo  smrdljiva vladajuća stranka gurne svog direktora i da taj profit preusmerava za stranačke potrebe,tako da prodaja ima i svoje dobre strane,a i uzima se porez od kupca za svaki impuls,čista lova,nemaš radnike na grbači,drugi izdvaja za penziono,za zdravstveno.

Ubiranje poreza treba da bude glavna aktivnost države,koga boli ko će da bude vlasnik,držvane firme su se u praksi slabo pokazale. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Samsung SGH-E590
Drzavne firme su radile odlicno dok ih nisu unistili lopovi.
Nije resenje prodavanje Telekoma vec postavljanje postenih ljudi na vazna mesta u firmi.
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
LG Nexus 5
Telekom ima odlicnu infrastrukturu. U rukama pravih ljudi zaista moze da postane gigant koji se moze takmiciti opusteno u Evropi. Druga je stvar to sto ljudi koji su na celu kompanije lapaju i sakom i kapom, kurce se monopolom, a samim tim podrska im je nikakva.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
HTC Tattoo
Drzavne firme su radile odlicno dok ih nisu unistili lopovi.
Nije resenje prodavanje Telekoma vec postavljanje postenih ljudi na vazna mesta u firmi.
To sve lepo zvuči teorettski,ali to je u praksi neostvarivo,najveće kradje su u tim državnim preduzećima,i čim stranke stavljaju svoje ljude,tu nema leba,a u takvim gigantima kao što je telekom može da se krade na mnogo načina.Onaj što treba da kontroliše sve to je isti onaj koji je i postavio direktora,direktor krade malo privatno za sebe,prebacuje stranki pare,razne kurac palac donacije,večere,putovanja,upravni odbor Šojić i familija,svi na astronomskim platama,oni iz transporta kradu gorivo,kumove firme rade nabavke,ugradnja ko na heroinu 300 posto,i tako se oni zajebavaju a kao naš telekom,mani račun a njima pare od tog računa,tako delimo vlasništvo. Smile

I pozocija i opozicija bi isto radile,i isto rade,tako da kod nas nema te stranke koja bi tu stavila sposobnog i poštenog čoveka,već samo podobnog. Smile


Prodaš,zadržiš deo akcija,i samo porez,a i onako su ga prodali paralelno sa ukidanjem monopola,pa uzimaš i porez i telekomu i orionu,i onda ko je tu u najvećem dobitku,pa država.
« Poslednja izmena: 22. Feb 2011, 01:57:29 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Apple iPhone SE 2020
Boze, kako sam sad srecna sto se nisam ciganisala u onim redovima...  Smile

"Циганисала" би се да мораш.

Za nekih fiktivnih 1000e...

Nooo... moje vreme vise vredi... a i ponos... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Samsung SGH-E590
Ako vec nasi ne mogu da kontrolisu bez kradja, potpise se ugovor sa nekom stranom sluzbom koja bi kontrolisala drzavne firme. Sve se to moze uraditi, samo je potreban neko sposoban da to sprovede u delo.
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Apple iPhone SE 2020
Revizorska kompanija?

Pa to se radi s vremena na vreme ... i nikom nista...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Ako vec nasi ne mogu da kontrolisu bez kradja, potpise se ugovor sa nekom stranom sluzbom koja bi kontrolisala drzavne firme. Sve se to moze uraditi, samo je potreban neko sposoban da to sprovede u delo.

Nama gastosima treba dati sve poluge Vlasti-izvrsnu,zakonodavnu i sudsku i sredicemo Srbijicu za nepune 2,3 godine.
Zasto?
Zato sto ne znamo da krademo,zato sto smo godinama podsvesno instruisani u zemljama gde boravimo da je tvoje samo ono sto sam sebi privredis.
Laza Pacu,bivsi Ministar finansija u Kraljevini Srbiji je palio svecu po isteku radnog vremena da ne bi trosio drzavnu struju a ovi nasi trenutni politikanti su sve zivo sjebali sto je moglo da se sjebe..eee,i to nije kraj..jos nameravaju da cerupaju Drzavu kao da im je to Deda ostavio.

Bile ovde preko plejade nasih lopova ´90-tih.One pametne grupe su gledale kad krenu u oruzanu pljacku da pikiraju strance jer ako krenu na domoraca,starosedeoca taj ce da umre ako treba a dinar nece da ti da.Mozes da ga ubijes ali pare neces da vidis.
Tako i mi,gastosi ne plasimo se pretnji,ucena,mocnika,tadica,dacica i slicnih govana za razliku od Vas.
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Nokia 
Drzavna firma je odlicna stvar, ali ni jedna drzavna firma ne bi smela da ostvaruje ekstra profite preko svojih gradjana, a narocito ne firma koja se bavi pruzanjem usluga. Ako hoce da ostvaruju velike profite neka to rade u inostranstvu. Cilj svake drzave firme treba da bude da sto kvalitetnije pruzi usluge svojim gradjanima i da to radi sto je povoljnije moguce, odnosno da uvek bude na pozitivnoj nuli, a drzava ce vec uzeti neki dinar preko poreza. Drzavna firma svoj monopol treba da koristi tako da pomogne svojim gradjanima, a ne ih pljacka.
A ja bi uveo kao kaznu za korupciju bicevanje na Trgu Republike do smrti uz direktan televizijski prenos, pa da vidite kako nikome ne bi palo na pamet da krade.

Posto Telekom nije nikako firma kakva bi trebala da bude i posto je nemoguce da sada uvedemo to bicevanje najbolja opcija je da se proda.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.