Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 07:32:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gothic 4 - Arcania  (Pročitano 3129 puta)
20. Okt 2010, 02:53:18
Zvezda u usponu

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1763
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
pre par dana se pojavio cetvrti nastavak legendarne serije gothic igara. ja sam ga skinuo danas i tek poceo da igram, tako da nemam bas sta da kazem, ali posto jos niko nije otvorio temu eto ja sam Smile

uglavnom, kolko sam video po nekim komentarima u vezi same igre, ljudi se zale da je igra bagovita, da je optimizovana samo za envidiju itd, itd. ti problemi su navodno reseni u pecu 1.1 koji je izasao, ali taj pec jos niko nije pripremio za verziju igre kakvu ciga prodaje u podzemnom prolazu. sto se mene tice, meni igra radi odlicno, iako imam malo stariju graficku (geforce 9600 gt). igra mi radi i na najacim performansama, mada nisam primetio nikakvu razliku izmedju haj i medijum.

grafika je vrhunska, osvetljenje, senke, teksture. trava zaista postoji, a nije slika na podu. sunce se krece, senke se pomeraju u skladu sa njim, vetric njise drvece, talasi, ma vrhunski.

glavni lik vise nije bezimeni heroj, vec neka seljacina. onaj stari junak je postao kralj a ovaj novi je njegov podanik. pojavljuju se i stari likovi ali sada vec omatoreli, smena generacija, jebiga. sutra cu moci malo vise da kazem o samoj igrivosti. zasad mi je samo zapalo za oko da vise nema akcije penjanja rukama na visi nivo vec samo onoliko kolko mozes da skocis, ali to i nije neki problem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
daleko je sve to od originalne zamislo gothic-a  Smile
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1825
Zastava Bosna i Hecegovina
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.63
mob
Samsung Galaxy S4
Mene bi bilo sramota nazvati ovu igru Gothic. Igrao sam je malo, i osim sto me glava zabolila od trzanja zbog lose optimizacije igra me razocrala u svakom pogledu...mozda jedino nije u grafickom...npr. mozes krasti sta god hoces pred kim hoces i niko nista...ili mozes ubiti koga god hoces(da nije vezan za quest) i niko ti nece nista. Dialozi su bash losi.
IP sačuvana
social share
"Remember, remember the 5th of November, the gunpowder treason and plot. I know of no reason why the gunpowder treason should ever be forgot."

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1763
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
da, tacno je da ovo nema veze sa starim gotikom, osim sto se pojavljuju likovi iz ranijih delova, ali to i nije nesto narocito. ne znam za to da mozes da ubijes koga god hoces, ja ne mogu uopste da napadnem prijateljske karaktere. mnogo slobode od ranije (koja postoji u gotovo svim igricama ovog tipa) je ukinuto, pored toga sto ne mozes da se penjes, ne mozes ni da se kupas, udjes u vodu do pola nogu i naletis na nevidljivi zid. nema vise ni spavanja, sada se lecis samo hranom i zavojem. sve ove sitnici ne uticu mnogo na samu igrivost, ali cine igru nekako zivljom.

sloboda u razvoju lika je svedena na minimum, razdelis par poena na odredjene poteze i to je to. mislim, ne kazem da je igra losa kao sto mnogi pricaju, samo ovo nije gotik. kolko mi se do sada cini igra je sasvim ok, sto se tice pricve videcemo, zasad jos igram neke uvodne misije u nekoj zabiti na ostrvcetu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
daleko je sve to od originalne zamislo gothic-a  Smile
Upravo

Videcu (posto sam fan serijala) da li mogu ovo da igram(zbog kompa) pa se javljam sa utiscima
« Poslednja izmena: 20. Okt 2010, 16:46:21 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.63
mob
Samsung Galaxy S III
Nimalo mi se ne svidja igra...
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

S.P.Q.R.

Zodijak
Pol
Poruke 1608
OS
MacOS X
Browser
Safari 5.0.2
Pih steta...
trojku nisam igrao mnogo,smorila me,dvojka je jedna od najboljih igrica ikada
Videcu da skinem ovo,pa da probam  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.11
jel moguce da su ispali toliki debili i sjebali cak i 4ku??????  Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.11
mob
SonyEricsson K610i
jel moguce da su ispali toliki debili i sjebali cak i 4ku??????  Smile Smile Smile Smile Smile

Ne moze da se krivi Piranha bytes, sa obzirom da oni nisu radili na cetvorci, vec neki anonimusi  Smile. a JoWood radi ono sto i svaki prosecan izdavac radi: izbacuje polugotove proizvode.  Smile

Kako bi lepo pao jedan reboot Gothic serijala od dvojke pa nadalje... ponovo da iz korena naprave trojku, a sadasnju bljuvotinu da spale. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Citat
Kako bi lepo pao jedan reboot Gothic serijala od dvojke pa nadalje... ponovo da iz korena naprave trojku, a sadasnju bljuvotinu da spale
Eh, to bi bilo idilicno  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 07:32:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.