Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bunt-reklama: Sa vašom diplomom i poštenjem možete samo da se slikate!  (Pročitano 611 puta)
29. Jan 2013, 22:57:49
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
LG Nexus 5
Ako imate fakultetsku diplomu, dobru ideju i pošteni ste, dođite kod nas jer sa vašom diplomom, idejom i poštenjem možete samo da se slikate, reklama je fotografske radnje “Foto Sole” zbog koje je njen vlasnik Predrag Zdravković iz Leskovca postao hit na društvenim mrežama.


Predrag Zdravković sa diplomom


Ovu rečenicu Zdravković je postavio kao svoj novi logo na Fejsbuku i od tada samo skuplja lajkove.


- Reč je o reklami koja predstavlja moj revolt, bunt, što u Srbiji fakultetska diploma ništa ne znači i što se armija mladih uzalud školuje jer posla nema - kaže Leskovčanin i dodaje da nije ni sanjao da će reklama imati ovakav odjek.
 

Zdravković, koji ima 29 godina, završio je Visoku poslovnu školu, na smeru finansije i bankarstvo, 2007. godine u Leskovcu, i naredne tri godine bezuspešno je tragao za poslom u struci.
 

- Obijao sam pragove, molio, preklinjao, uzalud. Do posla su dolazili samo ljudi iz stranaka, i to oni blizu vrha, a ja nisam član nijedne. Tada sam shvatio da diploma ništa ne vredi ako nemaš veze - priča Zdravković.
 

Tako se odlučio da otvori fotografsku radnju, njegov omiljeni gimnazijskih hobi, i preko NSZ konkurisao je za subvenciju za samozapošljavanje. Međutim, diskretno mu je, kako kaže, sugerisano da se učlani u stranku koja vodi te projekte. Odbio je, pa ni novac nije dobio. Na kraju je ipak uspeo, ali uz pomoć i napore cele porodice.

Popularna reklama mu, kaže, nije povećala broj mušterija, ali mu je ulepšala život.
 

- Skrenula je pažnju na moj fotografski rad, a posebno mi je drago što sam ovim šaljivim pozivom pogodio centar problema mladih. No, izgleda da ovaj problem nije samo naš. Javljaju mi se ljudi iz svih bivših zemalja Jugoslavije, najviše iz Hrvatske i Bosne - dodaje on.
 

Iako se mladi sa svih strana raspituju za besplatno fotografisanje sa diplomom, napravio ih je tek nekoliko, uglavnom prijatelja.
 

- Leskovčani znaju da je reč o fori, ali me svi zovu da mi kažu da je moja reklama vrhunac marketinga, što mi takođe prija - kaže.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.56
ето...нека позове шапера да га запосли у маркетинг агенцији...очигледно је талентован Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Apocalypse Now Redux

Zodijak
Pol
Poruke 8213
Zastava 0
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Citat
Једна је Мајра Лихт


 Smile
IP sačuvana
social share
Smile
Deadwood
ako moze Maradic mogu i  Ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.12
Citat
Zdravković, koji ima 29 godina, završio je Visoku poslovnu školu, na smeru finansije i bankarstvo, 2007. godine u Leskovcu, i naredne tri godine bezuspešno je tragao za poslom u struci.
To bese ona sto je ima zavrsena Goga Sekulic i sto se prica da preko puta iste u Beogradu postoji kafana gde ima cenovnik za ispite u istoj?  Smile

Inace, lepo se dosetio za reklamu...
« Poslednja izmena: 30. Jan 2013, 16:25:32 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.143 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.