Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Господин Чуме купио факултет  (Pročitano 12775 puta)
30. Sep 2009, 12:15:03
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Safari 0.3.154.9
mob
Nokia 
Čume kupuje fakultet?

SVEDOK saradnik i surčinski biznismen Ljubiša Buha Čume u završnim je pregovorima oko kupovine dela Univerziteta "Singidunum". Milan Stamatović, koji je pre tri meseca odlukom Vrhovnog suda Srbije postao suvlasnik fakulteta za informatiku i menadžment, dogovorio je prodaju 70 odsto vlasništva.

U toku je, kako saznajemo, upis Stamatovića kao vlasnika u registar Trgovinskog suda u Beogradu. Za to vreme sa zaštićenim svedokom pregovara o ceni svog udela u pomenutom fakultetu.
- Tačno je da Buhi prodajem svoj udeo - kaže za naš list Milan Stamatović. - Angažovaćemo međunarodnu agenciju za procenu koja će da odredi koja je vrednost fakulteta. Pre tri meseca Vrhovni sud Srbije je presudio da smo profesor Nebojša Šarkić i ja osnivači tog fakulteta i da nam pripada 70 procenata.
Stamatović tvrdi da su svojevremeno on i Šarkić imali stoprocentno vlasništvo, a da su onda 30 procenata poklonili Milovanu Stanišiću, sadašnjem rektoru "Singidunuma". U međuvremenu došlo je do sudskih sporova i osporavanja vlasništva.
- Podnete su krivične prijave protiv Stamatovića, Šarkića, kao i sudija Vrhovnog suda, koje su doneli takvu odluku - navodi za naš list Stanišić. - Takvo rešenje doneto je mimo zakona i na osnovu falsifikata, a to ćemo i dokazati. Ne verujem da bi Buha, kao pametan čovek, kupovao "mačku u džaku". To bi isto bilo kao kada bi ja sad prodavao Ajfelovu kulu.
Rektor Stanišić navodi da nije čuo da Buha kupuje deo "Singidunuma". Ipak, prema informacijama do kojih su "Novosti" došle, postoji velika verovatnoća da zaštićeni svedok postane suvlasnik jednog od najjačih fakulteta na ovom univerzitetu.
- Fakultet za informatiku i menadžment je akreditovan u tri nivoa, što samo govori o njegovoj snazi - ističe Stamatović. - Mogu slobodno da kažem da on čini dve trećine "Singidunuma". Buha je izrazio želju da ga kupi, a ja sam raspoložen da prodam svoj udeo.

UPRAVA DEMANTUJE
POVODOM izjava da je Ljubiša Buha Čume kupio deo Univerziteta "Singidunum", kupujući Fakultet za informacione sisteme, uprava Univerziteta "Singidunum" oštro demantuje svako vezivanje kupovine pomenutog fakulteta sa Univerzitetom "Singidunum", kao i dovođenje u vezu Ljubiše Buhe Čumeta sa vlasništvom, osnivačkim kapitalom ili bilo kojim vidom saradnje i funkcionisanja Univerziteta "Singidunum - navodi se u saopštenju uprave "Singidunuma".

SVE DOGOVORENO
- POSTAO sam suvlasnik "Singidunuma" - tvrdi Ljubiša Buha Čume. - Zainteresovan sam i za više od ovih 70 procenata. Asfaltiranje me više ne zanima. Sa Milanom Stamatovićem sam se sve dogovorio.

Пренето са...
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 3220
Vesti iz nesvesti  Smile

Mada kakav fakultet takav i vlasnik, i obrnuto  Smile
« Poslednja izmena: 30. Sep 2009, 13:03:04 od Sunny »
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


I will (always) survive - Gloria Gaynor

Zodijak
Pol Žena
Poruke 4651
Zastava locirana u vremenu, ali ne i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
majko moja mila...otvori se zemljo indjijo  Smile Smile
hvala bogu da vise ne studiram
IP sačuvana
social share
"jelenche, onaj shto kashlje, jel to onaj isti shto cuti u bioskopu !?"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
a gospodin ce da bude pocasni doktor.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
HTC Tattoo
Lakše mu bilo da kupi fakultet nego da ga završi. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.21
mob
Alcatel 258
замисли Чуме дели дипломе  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mozda ce sad diplomirati ..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
LG Frizider
Uvode se novi predmeti, konstrukcije duplog dna na rezervoaru, reketasenje u teoriji i praksi, urbana struktura i primena pri atentatu, balistika Smile
« Poslednja izmena: 30. Sep 2009, 18:07:29 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


I will (always) survive - Gloria Gaynor

Zodijak
Pol Žena
Poruke 4651
Zastava locirana u vremenu, ali ne i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
ja bih cumeta iiipak pohvalila - covek lepo kupio fakultet, ne reketasi kao ostali mafijasi....
 Smile
 Smile
IP sačuvana
social share
"jelenche, onaj shto kashlje, jel to onaj isti shto cuti u bioskopu !?"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Safari 0.3.154.9
mob
Nokia 
Да бих ово проверио, народски,сам отишао да видим шта о истом занју Брин и Пејџ,а они су ми дали дотичну адресу на којој стоји:
-----------------------
Savet Univerziteta „Singidunum“ na svojoj sednici održanoj dana 30.9.2009. godine oštro je osudio širenje lažnih informacija o navodnoj prodaji dela ili celine Univerziteta kao i mogućnosti postojanja bilo kakvih pregovora o prodaji dela ili celog Univerziteta Singidunum.

Univerzitet „Singidunum“ je osnovan 2005. kao integrisani Univerzitet koji jedini ima svojstvo pravnog lica. Pored ovoga članice Univerziteta Singidunum su i pet fakulteta sa svojstvom pravnog lica i svi oni su akreditovani po novom Zakonu o visokom obrazovanju. Osnivači i vlasnici Univerziteta su upisani u javni registar Trgovinskog suda u Beogradu.

Fakultet za Informacione sisteme nije u sastavu Univerziteta Singidunum.

Univerzitet „Singidunum“, niti bilo koji od fakulteta koji su u sastavu Univerziteta, nikada ni sa kim nisu pregovarali, niti na bilo koji način najavljivali mogućnost prodaje ni dela, ni celine Univerziteta, koji je upravo jedini privatni Univerzitet u Srbiji koji je dobio akreditaciju po novom Zakonu o visokom obrazovanju i koji uspostavlja uspešne međunarodne veze sa srodnim institucijama u regionu i u svetu.
Predsednik Saveta Univerziteta Singidunum

prof. dr Mladen Veinović

http://www.singidunum.ac.yu/
----------
да ствар буде гора овај не зна ни шта је купио,а ови не знају да су хмммм.... Smile купљени ! Smile
« Poslednja izmena: 30. Sep 2009, 20:28:05 od Nksamsj »
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.