Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Господин Чуме купио факултет  (Pročitano 12773 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Uvek postoji mogucnost da te uhvate.

Moj drug i drugarica su zavrsili tvoj fax sa prosecima preko 9.5, jos jedan ortak sa preko 8, drugarica hotelijerstvo sa preko 8, burazer ide na hotelijerstvo i turizam, i svi mogu da ti kazu da je totalni leggero. . .

Sa druge strane ti se malo bolje raspitaj za pravni fakultet od 06 generacije. Pici bolonja pa rastura, klinci grizu ko ludi. . . Iako se profesori protive jer su old skul , daje rezultate. . . Nas sto je zajebao stari statut to je nas problem, al cemo i dalje kad zavrsimo biti akademski obrazovani gradjani spremni za dalje usavrsavanje.

A takodje predlazem ti da otvoris malo taj gard jer ovako izgleda da si prepun komplexa sto ides na Singidunum Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Citat
Svako hvali svoga konja. . .

 Smile

Слушај нек ти је са срећом ... а пре него што завршиш факс види мало и распитај се где су и шта раде они који су га завршили ... а којима као што споменух није речено донеси ми диплому и почињеш да радиш ... битна ствар  Smile Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 510
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
LG KU970
Uvek postoji mogucnost da te uhvate.

Moj drug i drugarica su zavrsili tvoj fax sa prosecima preko 9.5, jos jedan ortak sa preko 8, drugarica hotelijerstvo sa preko 8, burazer ide na hotelijerstvo i turizam, i svi mogu da ti kazu da je totalni leggero. . .

Sa druge strane ti se malo bolje raspitaj za pravni fakultet od 06 generacije. Pici bolonja pa rastura, klinci grizu ko ludi. . . Iako se profesori protive jer su old skul , daje rezultate. . . Nas sto je zajebao stari statut to je nas problem, al cemo i dalje kad zavrsimo biti akademski obrazovani gradjani spremni za dalje usavrsavanje.

A takodje predlazem ti da otvoris malo taj gard jer ovako izgleda da si prepun komplexa sto ides na Singidunum Wink

Pazi,ti si decko stariji od mene i imam puno pstoivanja prema vama starijima i zalim malo sto nisam vase godiste i zavrsio u vase vreme faks jer se slazem sa cinjenicom da su starije generacije mnogo bolje prosle u zivotu od danasnjih (moje). Nisam hteo da ostavim takav utisak kao sto ti se ucinilo,mozda sam zauzeo ostiriji stav ali samo sam hteo da kazem da nije uredu da ljudi gaje predrasude prema bilo kojem fakultetu pa i o mom,a da pri tome malo njih uopste ista zna o njima...
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Nema potrebe za zalom. Mnogo je bolje tebi u ovom trenutku nego starijim generacijama. Prvo i obrazovanje je formiralo svoje trziste, tako da sad svaki fakultet mora da se takmici koji ce bolje da nauci, koji ce bolje da zaposli svoj kadar, jer je to najbolja reklama. Takodje Bolonja je donela mnogo promena, videcemo da li na bolje ili na gore, u svakom slucaju je lakse.

Nema potreba za bilo kakvim predrasudama, ja recimo da imam pare, postoji sansa da bih upisao Lincolnov MBA koji se odrzava na tvom faxu Wink. . .

U svakom slucaju, cepaj fax i nemas brige  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.