Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gorki plodovi nova serija na RTS - u  (Pročitano 43070 puta)
Hronicar svakodnevice


bolje imati tri čiste nego četiri svoje biste

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 717
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
SonyEricsson k310i
Танасије Узуновић као Гагула старији стварно је феноменалан.Која је он глумчина!
IP sačuvana
social share
ne možeš reći ništa toliko besmisleno a da to već nije rekao neki filozof.(lat.izr.)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Potpuno neiskorišćen glumac, nažalost.
Glumac koji uverljivo igra i zverinu i dobricu.
Sećate li se njegovog lika u drami o hvatanju Draže Mihailovića?
Četnik zvani Japanac! Tu je bio za pamćenje!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 242
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
SonyEricsson P990
Sta znam... Sa jedne strane je dobro videti neku seriju na nasim ekranima bez Mime Karadzica i Andrije Milosevica (da me neko ne shvati pogresno, oni su dobri glumci, ali mislim da na pinku trenutno idu tri serije sa njima). Lose je sto je Sinisa Kovacevic u seriju ubacio zenu i cerku, koje su po nekom mom misljenju totalno neuverljive (pogotovu Kalina). Cini se da Dragan Petrovic i Tanasije Uzunovic izvlace celu stvar. Takodje mi se ne dopada sama tematika, jer gledajuci par epizoda, stekao sam utisak da gledam Dnevnik II. Droga, mito, reketiranje, mafija... Mnogo mnogo mracno...
Svi u seriji psuju kao kocijasi... Dobro, svi mi psujemo, ali mi ovo deluje nekako usiljeno i neuverljivo, a i prosto... Scenaristi kao da su pisali za Edi Marfija (ako se ne varam Edi je rekorder u broju izgovorenih psovki u jednom filmu)...
Da sumiram... ne dopada mi se relativno losa gluma i mnogo mracna tematika serije...
IP sačuvana
social share
-Kyle: Wow! That's a lot of seamen, Cartman.
-Cartman: Yeah, I bought all that I could at this bank, and then I got the rest from this guy Ralph in an alley.
-Stan: That's cool.
-Cartman: Yeah, and the sweet thing is, the stupid asshole didn't even charge me money for it. He just made me close my eyes and suck on a hose.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Nokia E72
Ma meni se sviđa Ljiljana Blagojević. Ali to je sad tema za Sex, ljubav, erotiku... kako god, koliko sam video, ok je glumila...
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


20 u 10 ide jedan put sa ostatkom

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 60
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung M3510
Seriju gledam zbog Siniiše Kovačevića, jer je on genijalac. Ljiljana je odlična glumica, ali zato Kalina..... no comment! Ljiljana, Pele i Tanasije su dobri. Serija je vredna gledanja zbog monologa, koji po meni obeležavaju čitav serijal, jer zaplet k'o zaplet nije ništa posebno. Imam neki utisak da Siniša mnogo govori o sebi kroz lik profesora. Sve u svemu, treba pogledati.
IP sačuvana
social share
Edit by Lightsoft: Potpis preko dozvoljene velicine.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3881
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Jer moze neko da napise u "full-u" sta je rekla Kalina iz jednog dela jedne epizode.
Slucajno na TV rts i ja cujem kad Kalina kaze,nesto ovako::"Ti neznas kako je kad te neko kara dok ti drzi pistolj u picki" Ja sam ostao bez komentara...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


bolje imati tri čiste nego četiri svoje biste

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 717
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
SonyEricsson k310i
не бих му замерила друго сем да ми се Љиљанина глума чини преееетерано изафектирана и да ми је Султановићева улога баш...тугаљива,не знам како бих рекла,...

али све друго,јесте потресно и мучно али мора и о томе да се говори а не само о томе да ли се Анђелка удала невина(без љутње за поклонике Мир Јам)

а то што је као "много мрачна" ,ало,људи,па ми живимо у нечему што је и горе него фабула Горких плодова
IP sačuvana
social share
ne možeš reći ništa toliko besmisleno a da to već nije rekao neki filozof.(lat.izr.)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Safari 1.0.154.48
Jer moze neko da napise u "full-u" sta je rekla Kalina iz jednog dela jedne epizode.
Slucajno na TV rts i ja cujem kad Kalina kaze,nesto ovako::"Ti neznas kako je kad te neko kara dok ti drzi pistolj u picki" Ja sam ostao bez komentara...

picka nij espominjana vec nesto u stilu "dok nosi pistolj..."

inace neko rece monolozi,nisam bas nesto obratio paznju,ali zato su dijalozi zaista ok
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1869
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
Hmmm...cini mi se da ima vise negativnih nego pozitivnih komentara, sto me malo cudi...

Meni je serija izuzetna!
Prica je dobra i realna i potpuno odgovara naslovu serije (ili naslov odgovara prici Smile )
Neko rece da dijalozi nisu realni i da ima mnogo psovki - naprotiv! Odlicni dijalozi, a psovke primenjene tacno tamo gde treba i potpuno oslikavaju nas mentalitet... Smile

Glumci (tj. njihova gluma) mi se uglavnom svidjaju...kao sto ljudi rekose - Tanasije i Pele vladaju...ali i ono dvoje sa Plitvica, Pera Kralj, Bane Tomasevic, Vuk Kostic standardno...cak mi se dopada i onaj Marko Zivic, ciju glumu inace ne mogu da podnesem... Smile
"Rupe" su mi delimicno Maricic, a posebno ona devojka sto igra Ljubinku... uzas koliko glumata Smile Ali jbg...
Kalina mi nije losa, bar ne toliko koliko je pljuju...i u svakom slucaju bolja od majke... Smile

A to sto njih dve glume u svakom Sinisinom komadu... pa pobogu ljudi sta je tu cudno... Naravno da glume! Pa i oni su ljudi i gledaju da zarade sto vise...a 3 honorara su svakako veca od jednog... Kao sto i Vera Cukic i Ivana Mihic igraju u pricama Gordana Mihica, kao sto je toboze Ljiljana Pavic saradnik na svakom Sinisinom scenariju... Smile
« Poslednja izmena: 26. Feb 2009, 22:37:28 od dexter1 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


bolje imati tri čiste nego četiri svoje biste

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 717
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
SonyEricsson k310i
како се зову оно двоје глумаца што играју Машине родитеље? феноменални су  Smile
IP sačuvana
social share
ne možeš reći ništa toliko besmisleno a da to već nije rekao neki filozof.(lat.izr.)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.