Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 'Google TV će biti najveća stvar od televizora u boji' (video)  (Pročitano 6444 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Pa ako pogledamo koliko zaostajemo sa internetom onda ce ovo doci za jedno 20 godina kod nas Smile

Nije ovo lose, ja  uzeo onaj nas IPTV i donekle se razocarao. Ovako nesto mozda i vredi da se uzme ako ikada dodje do nas
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
vredi samo zato sto je kod nas program ocaj,mislim,ne postoji nijedan normalan kanal s normalnim programom,ali,mislim,s druge strane,to nije nesto zbog cega cu sad da placem...niti da dajem neku povecu sumu.

ma...na kraju krajeva,ni televizija nije vise ono sto je nekad bila.cak ni u inostranstvu,tj-na stranim kanalima.zato sam je ja i batalio.
« Poslednja izmena: 30. Maj 2010, 17:04:37 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U want 2 play a game?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2416
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Ovo ne izgleda tako lose samo je pitanje koliko je to zaista nekome biti korisno i potrebno...osvrnucu se samo na skoro lansirani iPad...mnogi su ga pljuvali zbog raznih stvari, meni licno se takodje ne svidja a opet: "u SAD se trenutno prodaje sedmično više od 200.000 uređaja iPad" uskoro pocinje i u Evropi i Aziji prodaja...
Za par meseci svratite u silikonsku dolinu i videcete armiju ljudi sa iPad u ruci. Ljudi prvenstveno kupuju tako neke stvari samo da bi se pokazali drugima, kad svratite u kafic da popijete pice, mozete videti bar 5-laptopova na kojima se vrte youtube i facebook...koliko je sve to zaista potrebo ljudima...da ne idem u dalju dubiozu patologije drustva...

Poenta je da ce Google TV zaziveti u celome svetu, ma koliko to bilo lose u bilo kome smislu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Ideje i smeh će spasiti svet... ♫

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 8225
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.375.55
mob
Samsung Galaxy S2
E, ali se varaš Smiley

U pravu si u svim segmentima oko iPada, to stoji i stoji da ga ljudi kupuju mahnito iako on zapravo nema neku upotrebnu vrednost. Ali, poenta je u tome da iPad pravi Apple koji ima jedno od najjačih marketinških odeljenja na svetu. Apple proizvodi se ne kupuju zato što su korisni nego zato što su lepi, popularni pa tek onda korisni. Ne tvrdim da Apple pravi loše proizvode nego ume da proda za mnogo veće pare mnogo manju upotrebnu vrednost. Google to ne ume i upravo je to razlog zbog koga Google TV neće zaživeti nigde. Bar po mom mišljenju. Fora je da su i Microsoft i Apple pokušali da urade bukvalno istu stvar i u tome nisu uspeli, a ja ne vidim da će Google uspeti negde gde Apple nije jer nije u putanju kvalitet proizvoda niti inovativnost niti otvorenost koda nego menjanje navika ljudi kroz marketing. Tvrdim, Google to ne ume. Za sad Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.375.55
A zasto bih ja gledao sta ima na fejsbuku dok gledam televizor Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U want 2 play a game?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2416
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
E, ali se varaš Smiley

U pravu si u svim segmentima oko iPada, to stoji i stoji da ga ljudi kupuju mahnito iako on zapravo nema neku upotrebnu vrednost. Ali, poenta je u tome da iPad pravi Apple koji ima jedno od najjačih marketinških odeljenja na svetu. Apple proizvodi se ne kupuju zato što su korisni nego zato što su lepi, popularni pa tek onda korisni. Ne tvrdim da Apple pravi loše proizvode nego ume da proda za mnogo veće pare mnogo manju upotrebnu vrednost. Google to ne ume i upravo je to razlog zbog koga Google TV neće zaživeti nigde. Bar po mom mišljenju. Fora je da su i Microsoft i Apple pokušali da urade bukvalno istu stvar i u tome nisu uspeli, a ja ne vidim da će Google uspeti negde gde Apple nije jer nije u putanju kvalitet proizvoda niti inovativnost niti otvorenost koda nego menjanje navika ljudi kroz marketing. Tvrdim, Google to ne ume. Za sad Smiley
Licno volim Google, kao kompaniju, njihove vizije i njihova poslovanja...
Jos uvek sam mlad i tek od pre par god. pratim desavanja u IT-u, Google cega god se dohvatio je pozlatio, skoro sve. Apple radi vrhunski dizajn, odlicnu funkcionalnost (sem iPad) ali ni to nije los pocetak...samo sto veci deo svetske populacije ne moze sebi priustiti Apple proizvode, slozicete se da su papreno skupi.
A Google je dovoljno velika i jaka kompanija da se nosi sa ovim izazovom...bez obzira na to sto ni Apple ni Microsoft nisu uspeli u tome, tim bolje po Google, ucio je na tudjim greskama.
Apple se koprca oko flash-a, pokusava da menja buducnost, dok Google pametno koristi max sadasnjosti i ujedno se sprema za buducnost, u ovom slucaju HTML5...
Sve to ce biti stvar prestiza pa i Google TV. Bice ljudi koji ce imati potrebu da budu na recimo, FB-u dok gledau neki film, da update-uju status  Smile hvale se kako gledaju najnoviji film koji su skinuli sa neta...ljudi su dokoni...
Ovo u kombinaciji sa Microfost-ovim trenutno zvanim: project natal, bice pun pogodak za korisnike ali...sve ima i svoje lose strane... Smile

Zivi bili pa videli i mozda koristili sve to  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Dattebayo!!!!!!!! Ko razume shvatice!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1273
Zastava Denmark
OS
Windows XP
Browser
Safari 5.0.375.55
E, ali se varaš Smiley

U pravu si u svim segmentima oko iPada, to stoji i stoji da ga ljudi kupuju mahnito iako on zapravo nema neku upotrebnu vrednost. Ali, poenta je u tome da iPad pravi Apple koji ima jedno od najjačih marketinških odeljenja na svetu. Apple proizvodi se ne kupuju zato što su korisni nego zato što su lepi, popularni pa tek onda korisni. Ne tvrdim da Apple pravi loše proizvode nego ume da proda za mnogo veće pare mnogo manju upotrebnu vrednost. Google to ne ume i upravo je to razlog zbog koga Google TV neće zaživeti nigde. Bar po mom mišljenju. Fora je da su i Microsoft i Apple pokušali da urade bukvalno istu stvar i u tome nisu uspeli, a ja ne vidim da će Google uspeti negde gde Apple nije jer nije u putanju kvalitet proizvoda niti inovativnost niti otvorenost koda nego menjanje navika ljudi kroz marketing. Tvrdim, Google to ne ume. Za sad Smiley

Pa Google TV je proizvod na kojem Google izmedju ostalih ima pomoc i od Apple kompanije, nije solo projekat. Cisto sumnjam da Apple nece umesta marketinsku magiju u ovo chudeso.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
E, ali se varaš Smiley

U pravu si u svim segmentima oko iPada, to stoji i stoji da ga ljudi kupuju mahnito iako on zapravo nema neku upotrebnu vrednost. Ali, poenta je u tome da iPad pravi Apple koji ima jedno od najjačih marketinških odeljenja na svetu. Apple proizvodi se ne kupuju zato što su korisni nego zato što su lepi, popularni pa tek onda korisni. Ne tvrdim da Apple pravi loše proizvode nego ume da proda za mnogo veće pare mnogo manju upotrebnu vrednost. Google to ne ume i upravo je to razlog zbog koga Google TV neće zaživeti nigde. Bar po mom mišljenju. Fora je da su i Microsoft i Apple pokušali da urade bukvalno istu stvar i u tome nisu uspeli, a ja ne vidim da će Google uspeti negde gde Apple nije jer nije u putanju kvalitet proizvoda niti inovativnost niti otvorenost koda nego menjanje navika ljudi kroz marketing. Tvrdim, Google to ne ume. Za sad Smiley

Ne mora da znaci. Ranije su se na zurkama slusale ploce i kasete, kasnije su dosli CD-i, posle MP3 pleyeri, danas ukljucis laptop i pozoves svoj akount na youtubeu


Poenta je da ce Google TV zaziveti u celome svetu, ma koliko to bilo lose u bilo kome smislu.

Poenta da ce opet da zgrnu pare


Jos je strasnije sto cemo tehnoloski zaostati za svetom, to ce nam se sigurno visestruko ispatiti... Smile

Ma nije to nista, ako trazim recimo vulkanizera u komsiluku idem na Google, oni sede u Kaliforniji i eto znaju da mi je majstor dve ulice dalje. Brze mi je nego da hodam, pitam, listam novine, imenike itd.
Ako idem recimo negde u planinu, pogledam lepo put na Google map pa jos fino to izgustiram na Google Earth, pa jos kad neki Pedja okaci par slika sa vidikovca, milina, znam sta me ceka. A mozda je i citav put na Google View pa znam i kako izgleda put do tamo. Ako se zeznem, uzmem I Phone i jednostavno pozovem sve to opet preko Googlea negde u vukojebini.
I sve preko ljudi iz Kalifornije. Dobro, verovatno ima i neki Srbin medju njima, koji je odavno dobio green card.
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 3220
Maradicu mozes da se zezas do mile volje ali poenta je u  ovome:
Pa ako pogledamo koliko zaostajemo sa internetom onda ce ovo doci za jedno 20 godina kod nas Smile



i ovome:

Pa sad, masovno povezivanje na kablovsku je zakasnilo jedno 20 godina, tako da to 5-10 i nije tako lose. Smile


Da ne spominjem da u mojoj blizoj okolini postoji dosta kuca koje ni dan danas nemaju fiksni telefon, sad im se tek nudi  CDMA ili kako se vec zove.  I dokle vise da budemo ovce za sisanje?
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Maradicu mozes da se zezas do mile volje ali poenta je u  ovome:
Pa ako pogledamo koliko zaostajemo sa internetom onda ce ovo doci za jedno 20 godina kod nas Smile



i ovome:

Pa sad, masovno povezivanje na kablovsku je zakasnilo jedno 20 godina, tako da to 5-10 i nije tako lose. Smile


Da ne spominjem da u mojoj blizoj okolini postoji dosta kuca koje ni dan danas nemaju fiksni telefon, sad im se tek nudi  CDMA ili kako se vec zove.  I dokle vise da budemo ovce za sisanje?

Pa izgleda ko zezancija al sam mislio ozbiljno
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.