Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 18:25:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: God damn floppy  (Pročitano 3181 puta)
19. Jun 2007, 18:38:41
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
mob
Samsung Galaxy S Advance
Svi znamo da su floppy-ji skatljiva stvar i da treba sto pre preci na flesh memorije ali eto, skola za tehnologiju ne pita...  Smile

Ovako, na disketi imam neke fajlove koje treba da odstampam, medjutim:

Kada pokusam da prekopiram fajlove sa diskete u komp izbaci mi poruku sledece sadrzine:
"Cannot copy (ime fajle): Cannot read from specified device"  Smile
E sad, ja lepo proverim da li je write protected (onaj mali switch u donjem uglu) i sve ali nista.  Smile

Ima li neko reshenje za to?  Smile (osim da probam u drugi komp ili u fotokopirnici)

Elem, sada ce neko da kaze pa stampaj direktno sa diskete ali situacija je sledeca:
Prvo, to nije moja disketa tako da nisam znao koja vrsta fajla je u pitanju (nisam - sada znam  Smile ) a radi se o HTML fajlovima (koje komp otvara u winEx) koji se otvaraju kao web strane sa svima poznatom porukom - kilo texta + refresh or try again (znaci od texta nista)

Pa mi je palo na pamet da ja to lepo prekopiram i da stavim da mi otvori to u wordu ili sl. (ukoliko upali a?)

Ae pa takoj... budite mi pozdravljeni  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
kopiraj preko command prompt-a
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
mob
Samsung Galaxy S Advance
Davno beshe rad sa DOS-om

Jer mu komanda dodje: copy a: *.* d:
(gde tu ima razmaka a gde nema)   Smile

P.S. Vodite racuna - nije moj flopy  Smiley 1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
prebaci na a pa copy *.* d:\

znaci posle onoga sta zelis da kopiras,bilo to svi fajlovi,ili samo odredjeni( u tom slucaju ne koristis jocker znak * nego vec po potrebi sta treba) ide razmak
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
mob
Samsung Galaxy S Advance
Mislim da sam ga i ja pravilno otkucao ali you are the boss  Smile

Inache, dos i c-prompt nisu za bacanje, josh zanimljivih komandi mogu se naci na ovom delu burek foruma http://forum.burek.com/index.php?topic=138719

I pogodite od strane cije su postavljene... pa belgrade bwe... tnx again  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Sony xperia
Brdo flopija sam pobacao iz jednog razloga. Veoma, veoma cesto se desava ako je flopi snimljen na kompu sa 98-icom nece se ocitati na kompu sa xp-om. Jedna od zajebancija sa njima. Valjda nije i kod tebe takav slucaj.
Moze se lako desiti da azimuti glava flopija na kome je snimljen i na kome ti otvaras nisu isti i eto pakosa. Probaj na jos neki komp sa flopijem, pa koji prihvati ili na taj koji hoce pa na flesku.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Mozilla
mob
Samsung SGH-E630
Inache, dos i c-prompt nisu za bacanje, josh zanimljivih komandi mogu se naci na ovom delu burek foruma http://forum.burek.com/index.php?topic=138719

I pogodite od strane cije su postavljene... pa belgrade bwe... tnx again  Smile
Sad mu dođeš pivo Smiley
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Sony xperia
Citat
Sad mu dođeš pivo Smiley

Pristace al kad vidi kapacitet, molice te da obrises post   Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
mob
Samsung Galaxy S Advance
Hm... dosho bi mu ja al da radi... al nazalost  Smile

@Lightsoft bate, i ja sam u klubu preziraca flopyja ali eto iz skole mi dali da im odstampam neki html (mislim da imaju xp, nisam bio prisutan prilikom nasnimavanja)

Svejedno i meni je palo na pamet da odem kod druga ili u fotokopirnicu i situacija je sledeca:
Kod druga mu je ocitao deo fajlova koje sam prekopirao i prebacio na flesh, ali to je (ko za inat) onaj deo koji meni ne treba.
Obishao sam kilo fotokopirnica i svi mi kazu da mi flopy ne valja i da ne moze da se ocita

Kod mene kuci na 98-cu prikaze sve fajlove ali ni jedan ne moze da se kopira (izbaci gore napomenutu poruku) a ni jedan nece da otvori (izbaci kako praznu web stranu +refresh +try again)
Na drugi komp xp, flopy nece ni da se prepozna.... => insert the disk into the drive A:

Probao sam i iz c-promta i sve normalno pocne copy pa navodi imena fajlova i kada dodje do onih koji meni trebaju izbaci mu isti error mesage...  Smile

E sad da pitam - da nije floppy preopterecen? On ima kapacitet 1.44 a na njemu su jedno 8-10 html fajla (nista veliko - svaki ima samo pola strane bez slika, samo text)  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Sony xperia
Ne mozes ga preopteretiti, jer nece nadalje prihvatiti. Jedino da probas jos sa nekim od ovde na forumu pominjanih programa za citanje i povracaj ostecenih fajlova.

Ako si vec probao i imas 98-icu, probaj sa njegovom startup disketom da botujes, pa zameni diskete i idi na A: pa enter, kada otvori sledeci red otkucaj dir, ako otvori probaj komande sto BG navede
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 18:25:30
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.