Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 18:00:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Glupa sam  (Pročitano 7926 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Žena
Poruke 147
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nakon svih tvojih tema, koje se ne razlikuju jedna od druge, mogu se u jednome sloziti sa tobom, a to je da imas ozbiljan problem. To nije tvoja trenutna ljubavna prica, gde se ti lomis izmedju bivseg i sadasnjeg, dok te sadasnji dira po stomaku i spominje svoju bivsu....Problem je u tvojim nedefinisanim interesnim sferama i nagonima koje imas prema muskarcima. Smiley
Cim budes shvatila da je opstanak jedne veze vezan za tu neprirodnu monogamiju (osim ako ne nadjes bigamnog decka, u sta cisto sumnjam imajuci u vidu tvoju posesivnost i ljubomoru), mozes se nadati i uspehu u njoj.
Za pocetak, predlazem ti da sebi postavis cilj u zivotu, vezano za musko-zenske odnose. Sta zapravo zelis od jednog muskarca...
Ne muce tebe tvoji bivsi....mucis ti samu sebe.


Istina. Osim sto jedino i verujem u monogamiju (zato mi je i sve oko bivsih osoba u nasoj vezi ( i mog bivseg)  bilo mucno, ne iskljucivo ljubomore), a od muskaraca dobro znam sto zelim. Zapravo, nije to toliko puno, ali problem je sto imam problema zbog nesigurnosti.




evo najprostije rečeno, nije voleo da ga gušiš nije samo razlog, retko bilo ko prizna šta je pravi razlog, još jedan primer njegove izgubljenosti u svemu tome je što mislio da će sa tim oproštajnim sexom rešiti se tebe, on se bori verovatno sa sobom, a ne sa tobom!
Izgovori, izgovori, ali ti trebaš da ipak malo postaneš svesna da tvoja nesigurnost u vezi koju unosiš u nju čini da se ovakve stvari dešavaju verovatno više puta!
Malo više opuštenosti i malo više opažanja, a manje pitanja...retko biloko to voli... Smile

da. nesigurnost sam i donela u vezu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Kada bi imala jasnu sliku o tome sta zelis, bio bi to lep temelj i za tvoju sigurnost. Ipak, mislim da ti tu viziju nemas, i da uz kombinaciju sa tvojim karakterom i kompleksima nize vrednosti, u tvojoj glavi nastaje atomska bomba. Poseti nekog psihologa, mislim da jos nije kasno da te neko usmeri. S'obzirom na tvoje okruzenje, u kome nemas pravu osobu za razgovor na ovu i slicne teme, mislim da je strucno lice jedini spas u tvom slucaju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Žena
Poruke 147
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kada bi imala jasnu sliku o tome sta zelis, bio bi to lep temelj i za tvoju sigurnost. Ipak, mislim da ti tu viziju nemas, i da uz kombinaciju sa tvojim karakterom i kompleksima nize vrednosti, u tvojoj glavi nastaje atomska bomba. Poseti nekog psihologa, mislim da jos nije kasno da te neko usmeri. S'obzirom na tvoje okruzenje, u kome nemas pravu osobu za razgovor na ovu i slicne teme, mislim da je strucno lice jedini spas u tvom slucaju.

psihologa imam par godina. imam prilicno jasnu sliku o tome sto zelim, a karakter i kompleksi - to je vec druga prica. ne bi cak ni rekla kompleksi nego nesigurnost. 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Nokia 
psiholog?! da to je resenje, i ja mislim Smile
« Poslednja izmena: 26. Sep 2007, 14:32:00 od onodys »
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Žena
Poruke 147
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
psiholog?! da to je resenje, i ja mislim Smile

moj psiholog kaze da sam normalna. (ono ne skroz, ali...) ne znam zasto. Smiley inace je i sudski vestak.
« Poslednja izmena: 26. Sep 2007, 14:34:30 od srdelica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Nokia 
moja psihologkinja je suvise lepa Smile
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Žena
Poruke 147
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
blesav detalj kojeg sam se setila iz tog dana. dodjem kod njega na rucak i dok sam bila u kuhinji je uzeo cackalicu da mi ocisti zube, jer je mislio da nesto imam.
i onda ovo nakon. nisam ocekivala to od njega, koliko god bila kriva za to ( a jesam ).

hvala vam svima na odgovorima.
odoh kod psihologa.
pozdrav.
« Poslednja izmena: 27. Sep 2007, 11:31:07 od srdelica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
Cek, ne znam jesam li dobro skontala .. .

Uzeo je cackalicu .. da TI ocisti zube ..  Smile

Suhveli si mi sva srdelice .. Samo te posmatram  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7;M
Citat
hvala vam svima na odgovorima.
odoh kod psihologa.

Не знам шта ћеш тамо - на правом си месту.  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
Nokia 
Da, zaista, sta ti znaci to sa cackalicom?
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 18:00:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.