Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: glazbeni talent u natalnoj karti  (Pročitano 16829 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


za mene ti je ljubav zabranjeni grad

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 12827
Zastava podgorica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Samsung versus
evo cecin horoskop

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


VoLiM JedNOg bLIzanCA... :)

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 434
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
evo moje majke

05.10.1955 oko 10 do 5 ujtro je rodjena...Vitina, BIH

dupla vaga s mjesecom u biku

ima i ovaj asekt jupiter sextile neptun
mars sextile saturn

Ima prelijep glas....Htjela da se bavi muzikom pobijedjivala na mnogim takmicenjima,ali eto...Njeni kuci su joj branili bilo je tu puno svadja na kraju se upisava u muzicku i izabrali su joj instrument klavir ona nije htjea da svira taj instrument.Njen izbor je bila harmonika,ali koliko sam shvatila iz njene price vise nije ni bilo mjesta u toj klasi....I eto....jednostavno nije se dalo
Zna ponekad da zapjeva cesto i na svadbama i to je da se najezis ima prelijep glas....

Neka neko okaci kartu ja ne umijem....

inace i tata mi je bas muzikalan(bik u horoskopu)..na koga li sam ja  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Ti i jA, Ti i Ja, bAsH Bi bILi dOBar pAR... Ti i Ja tI I jA POglEDaj mE JednoM BaR Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 67
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.10
a meni se sve čini da ću imati muža koji će se baviti glazbom, jer jako puno stvari ukazuje na to!!
što mislite o ovom?
7.kuća u raku-popularan,mjesec u blizancima-mediji-u 12 kuća-kuća riba koja simbolizira umjetnost...doduše to bi bila i neka izolacija, to je malo kontradiktorno jer izolacija i scena ne idu skupa..obuhvaća i cijeli znak lava-
-scena-sunce u biku na 12 stupnju(ribe) u 10 kući
10. u biku, venera u biku u 9.
sunce i jupiter u biku u 10 kući-
sunce u inkonjukciji s neptunom u 5.
taj će se opasno izraziti kroz bika i 10 kuću a čitala sam da je to osoba koja ima određeni image u javnosti i to sve kroz simboliku bika...pa šta da kažem da su me glazbenici oduvijeeeek privlačili, eto ja to osjećam..
jel zna netko protumačiti ove položaje?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 221
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
evo cecin horoskop
Mislim da neko ko peva pesme koje neko drugi napise/komponuje nikako ne moze biti muzicar. Takodje, podrazumevajuci da je muzika umetnost, takva neka osoba ne moze biti ni umetnik.

Evo, recimo, karte Johna Lennona... na prvi pogled vidim da je Vaga i ima Merkur sextil Venus...



« Poslednja izmena: 07. Mar 2007, 23:45:16 od Live_And_Let_Die »
IP sačuvana
social share
Dobro znaš svaku reč, svaki znak,
Kako najlakše, najbrže, najslađe reći odlazim.
Rastemo, pazimo, slučajno gazimo,
Tvoje najblaže usne kažu odlazim.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
skorpije nemaju pojma sa pevanjem ... Smile

E,to nije tačno da Škorpije ne znaju pjevati.
Ja sam Škorpija i podznak mi je Škorpija,ali lijepo pjevam i volim muziku.Takođe i prijatelji su mi potvrdili da imam lijep glas.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
goga99 bez offtopa

Evo podaci Zdravka Čolića, karta je slična Cecinoj  Smile 30.05.1951. Sarajevo 17:20h
« Poslednja izmena: 08. Mar 2007, 02:25:19 od Makishon »
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Svi bi mi bolje kada bi mogli...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 132
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ribe i vage kao i aspekti VE i NE daju talente za muziku i još uz to vodeni MO...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 31
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
koliko sam ja chitala Neptun u prvom polju donosi sklonost ka bavljenju muzikom, kao i Venera na ASC u Ribama ...ja jedino zadovoljavam po znakovima..Vodolija - Blizanac..a kazhu da imam jako fin glas i kad zborim i kad pojem  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pozdrav svima!  Smile
Evo npr.ja imam trigon Venera u Ovnu u 3 polju sa Neptunom  kao vladarem 2 u Strelcu u 12,pa jos i Neptun sexstil Jupiter u Skorpiji u 9.
Imam i aspekt Venera opozicija Saturn i Pluton u Vagi 9,ali mislim da mi je to samo dalo mogucnost da mi glas bude dublji ako hocu.Mesec i Merkur u Blizancima u 5 kuci.
Mnogi su mi rekli da znam da pevam  i to bas dobro,cak sam zaradila i neke pare na tome ali zato sto nemam  dovoljno podrske od strane mojih nisam mogla da se upustim u te vode,a ipak ti je uvek potrebna podrska tvojih najblizih,pogotovo za neke tako bitne zivotne stvari.
Nece pevaljku. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


:)

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 2261
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
  Lav je bitan za pozornicu,estradu,venera u lavu,mesec,sunce ili ascedebt.
Za klasicnu muziku neptun u 12. daje operske pevace,mada najvise operskih pevaca je rodjeno u znaku jarca-tradicija i ono sto je staro.

Venera u biku,pa jos u drugom polju je odlicna pozicija za jedinstvenu prodornu boju glasa-Maja Nikolic to ima.
Uran i neptun su vazni za kompozitore u 11. i 12. kuci.Neptun u dobrom aspektu daje melodiju,a uran u dobrom aspektu je za ritam.Najbolje je da su u dobrom aspektu sa venerom.

   Muzikalni znaci-bikovi(zbog rodjenog osecaja za umetnoscu,vage(zbog osecaja za lepi,pogotovo balet),ribe(zbog najrazvijenije maste i fantazije),rakovi(zbog najrazvijenijih osecanja koje poseduju u sebi).

   Svi znaci mogu da budu umetnici,to vaze za vodolije kao kompozitori,jer vole novo,skorpije kao najemocionalniji znak,a drugi znaci svakako ako imaju neke od navedenih pozitivnih aspekata.
    Vazno je i peto polje u kom znaku pocinje i da li se tu nalazi neka planeta koja je vazna za umetnost.
« Poslednja izmena: 06. Apr 2007, 13:18:06 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.