Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Geografski ConQUIZtador turnir ~ 4. jun 2010. od 20h  (Pročitano 11769 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 453
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Cestitke pobedniku!!! Svaka cast druze!!! Smile Smile Smile Smile Smile

I ostalima na lepom plasmanu!!

No. 29!! Wink  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 169
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.00
mob
Nokia C6
Hvala Wallery, nadam se da te nisam razocarao Smile Nego jel bi mogao ja sa nekim da popricam malo o mom banu, zato sto sam konstantno banovan automatski, ovaj zadnji sam dobio cak 16 dana!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.375.70
mob
Apple iPhone SE 2020
Banuje skripta... nepristojne reci...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
HTC Wildfire S
znaci pazi, sledeci bude 32 ;p
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Sta mi gledas profil? Ako ti trebam, javi se

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 496
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
cestitke pobedniku, sabio si brate, svaka cast!!! Wink sto se mene tice, nesrecno nisam usao u finale, 2 partije u kojima sam gresio osnovna pitanja, zato sam i zasluzio 110 Smile sto se tice partije u kojoj mi je pala glava, 2 kule izguglao viktor, zato trecu nije mogao, medjutim, tu je bio totalis i debeljkova je glava bila otkinuta, tj izguglana Smile
IP sačuvana
social share
Hvala svim mojim bivsim, jer da nije bilo njih, ne bih znao da postoje bolje...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Nokia 3210 :)
Ne cestitam nikome. Nemam vise nameru da igram sa Guglerima , ceduljasima , duplim nalozima i ostalim prevarantima.
A ono sto sam doziveo da u jednoj partiji , kvalifikacija da igraci igraju 2 na 1 nisam nikada doziveo jer smo navodno svi nevidljivi.
Jedan od njih je u finalu poznati dupli nalog, a i drugi je dobar igrac ne bolji od mene. U celoj partiji su samo mene napadali bez obzira da li sam bio 2. , 1 ili 3. kako se otprilike kretao moj plasman u toj partiji. Medjusobno se nisu napali ni jednom a mene 6 puta . Iz nekog licnog protesta zadnje dve nisam hteo ni da igram, vec je igrao robot.
Smile Svim postenim igracima, ovde se vise necemo sresti.
« Poslednja izmena: 05. Jun 2010, 00:25:56 od optieri »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 400
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
čestitke pobedniku.
svaka čast i adminima što su ubacili gomilu novih pitanja, tako su pomogli poštenim igračima da se izbore sa guglerima i zapisivačima..posebno su dobra pitanja tipa -koliko je vazdusnom linijom udaljen grad A od grada B.

moji utisci: igrali smo ja i mA ri jA, krenuli totalno turistički naoružani samo znanjem u glavama...krenuli loše, prvu jedva dobili, drugu bili 3., posle toga sve živo smo iznabadali i stigli do 16.mesta posle kvalifikacija sa poenima za 4.mesto..
1.runda finala gubimo od Totalisa na penale, pitanje -kolko amazon ima pritoka, ja čitam -kolko ima mostova ppreko amazona i stavljam 0, ali ida sam pročito pitanje kako treba opet bi bio sporiji..

i zadovoljan i nisam jer mi je geo.omiljena oblast i izgubio na penale od lika koji za udaljenost vazd.linijom Vranje-Leskovac odgovara 150km i sl..
pozz sa duplog 1.mesta (11) Smiley
IP sačuvana
social share
Alesandro Nesta bez traga i glasa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Cestitam pobedniku a i drugom i trecem mestu Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 927
Zastava Topola - Srbija
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Desire
I ja se pridružujem čestitkama  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Intel Pentium P6200 (2.13GHz, 3MB, no HT) / nVIDIA GeForce GT540M 1GB GDDR3 Fermi DX11 / 4 GB DDR3 1066 MHz / 320GB 5400rpm SATA II Hitachi / 15.6 " HD LED (1366x768)
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 67
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Čestitke finalistima i pobedniku, ali i organizatorima pošto je turnir organizovan mnogo bolje nego prethodni. I dalje su se pojavljivala pitanja koja nemaju baš veze sa geografijom, ali makar nije cela runda  Smile Naravno, sledeći turnir očekujem da bude još bolji...

Ja sam drugi put za redom posle 5 rundi kvalifikacija bio u top 15 da bi u šestoj totalno pukao (na ovom turniru poslednje pitanje je odlučivalo da li ću biti prvi ili treći). Zato čekam istoriju, tu sam najjači Smiley pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.