Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: GEM FFSA- Bogatstvo ili prevara  (Pročitano 51158 puta)
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 25
Zastava Leskovac
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.99
mob
Nokia C3-01
Pozdrav svim ljudima koji nemaju pojma o firmi GEM Collection, prvo: Ko zna da li ste bili na prezentaciji, drugo, ne znate suštinu, treće sve što ste rekli to nije tačno.  Ja sam u dva vikenda zaradio 2700 eura.  Ljudi koji su mi došli u saradnji zahvalni su mi za ceo život! OVDE SE NE GUBE PRIJATELJI! NAJPOŠTENIJA FIRMA NA SVETU I NAJPOŠTENIJI POSO NA SVETU! A to što niste u poslu imam za vas tri odgovora a to su:
1. Niste shvatili
2. Niste shvatili
3. Niste shvatili

Rekoh da ne pišem ništa ali posle ovoga što sam pročitao morao sam da dam komentar. . .  Pozz!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 25
Zastava Leskovac
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.99
mob
Nokia C3-01
Pozdrav svim ljudima koji nemaju pojma o firmi GEM Collection, prvo: Ko zna da li ste bili na prezentaciji, drugo, ne znate suštinu, treće sve što ste rekli to nije tačno. Ja sam u dva vikenda zaradio 2700 eura. Ljudi koji su mi došli u saradnji zahvalni su mi za ceo život! OVDE SE NE GUBE PRIJATELJI! NAJPOŠTENIJA FIRMA NA SVETU I NAJPOŠTENIJI POSO NA SVETU! A to što niste u poslu imam za vas tri odgovora a to su:
1.Niste shvatili
2.Niste shvatili
3.Niste shvatili

Rekoh da ne pišem ništa ali posle ovoga što sam pročitao morao sam da dam komentar... Pozz!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia ispo iz modu
Не сери 'леба ти.   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Alcatel One Touch
Pozdrav svim ljudima koji nemaju pojma o firmi GEM Collection, prvo: Ko zna da li ste bili na prezentaciji, drugo, ne znate suštinu, treće sve što ste rekli to nije tačno. Ja sam u dva vikenda zaradio 2700 eura. Ljudi koji su mi došli u saradnji zahvalni su mi za ceo život! OVDE SE NE GUBE PRIJATELJI! NAJPOŠTENIJA FIRMA NA SVETU I NAJPOŠTENIJI POSO NA SVETU! A to što niste u poslu imam za vas tri odgovora a to su:
1.Niste shvatili
2.Niste shvatili
3.Niste shvatili

Rekoh da ne pišem ništa ali posle ovoga što sam pročitao morao sam da dam komentar... Pozz!
     

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

pticic.jpg
(22.53 KB, 400x365)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.60
Pozdrav svim ljudima koji nemaju pojma o firmi GEM Collection, prvo: Ko zna da li ste bili na prezentaciji, drugo, ne znate suštinu, treće sve što ste rekli to nije tačno. Ja sam u dva vikenda zaradio 2700 eura. Ljudi koji su mi došli u saradnji zahvalni su mi za ceo život! OVDE SE NE GUBE PRIJATELJI! NAJPOŠTENIJA FIRMA NA SVETU I NAJPOŠTENIJI POSO NA SVETU! A to što niste u poslu imam za vas tri odgovora a to su:
1.Niste shvatili
2.Niste shvatili
3.Niste shvatili

Rekoh da ne pišem ništa ali posle ovoga što sam pročitao morao sam da dam komentar... Pozz!

Наравно, а ја сам Деда Мраз лично. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Deda, kad mogu da se salju zelje za poklone? Smile
Bio sam dobar ove godine! Smile
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 3220
Citat
OVDE SE NE GUBE PRIJATELJI! NAJPOŠTENIJA FIRMA NA SVETU I NAJPOŠTENIJI POSO NA SVETU!

Vazno da je on zaradio pare. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.60
Deda, kad mogu da se salju zelje za poklone? Smile
Bio sam dobar ove godine! Smile

Слободно шаљи  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 25
Zastava Leskovac
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.125
mob
Nokia C3-01
Ko je jos lud da veruje muliti-levelu Wink

То није мулти левел, него класична пирамида... хајде да купим паре од тебе, а неко други ће од мене.

Мулти левел ради са реалним производима, значи препоручује и продаје производе, оне којих нема у стандардној продаји. Ствар је у томе да се уместо маркетиншке кампање преко медија посао обавештавања купаца адресира на мрежу маркетиншких агената. Препорука агентима је продаја робе непосредном препоруком (примарна зарада)  и ширење мреже корисника и даљих препоручиоца производа (секундарна зарада).

Иначе, прогнозе су да ће за коју годину постојати у светској трговини постојати три доминантна начина:
- мега/гига маркети
- телефон/интернет куповина са доставом
- мулти левел
objasni mi šta je piramida?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 25
Zastava Leskovac
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.125
mob
Nokia C3-01
Pozdrav svim ljudima koji nemaju pojma o firmi GEM Collection, prvo: Ko zna da li ste bili na prezentaciji, drugo, ne znate suštinu, treće sve što ste rekli to nije tačno. Ja sam u dva vikenda zaradio 2700 eura. Ljudi koji su mi došli u saradnji zahvalni su mi za ceo život! OVDE SE NE GUBE PRIJATELJI! NAJPOŠTENIJA FIRMA NA SVETU I NAJPOŠTENIJI POSO NA SVETU! A to što niste u poslu imam za vas tri odgovora a to su:
1.Niste shvatili
2.Niste shvatili
3.Niste shvatili

Rekoh da ne pišem ništa ali posle ovoga što sam pročitao morao sam da dam komentar... Pozz!
     
Pozdrav svim ljudima koji nemaju pojma o firmi GEM Collection, prvo: Ko zna da li ste bili na prezentaciji, drugo, ne znate suštinu, treće sve što ste rekli to nije tačno. Ja sam u dva vikenda zaradio 2700 eura. Ljudi koji su mi došli u saradnji zahvalni su mi za ceo život! OVDE SE NE GUBE PRIJATELJI! NAJPOŠTENIJA FIRMA NA SVETU I NAJPOŠTENIJI POSO NA SVETU! A to što niste u poslu imam za vas tri odgovora a to su:
1.Niste shvatili
2.Niste shvatili
3.Niste shvatili

Rekoh da ne pišem ništa ali posle ovoga što sam pročitao morao sam da dam komentar... Pozz!
     
heheheheh, lepa slika Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.14 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.