Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 05:28:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gears of War 3  (Pročitano 18699 puta)
21. Avg 2010, 14:34:49
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46871
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Sprema se mega hit iz Epic-a. Poslednji dio triologije koju smo imali prilike da igramo i na PC-u.  Smile Evo par vijesti o novom GoW- u koje se mogu naci na netu. Igra izlazi petog aprila sledece godine.  Smile




Gears of War 3 detalji





Prošlomjesečna najava završnog poglavlja Gears of War sage otkrila nam je nekolicinu informacija o samoj igri, no za prve prave detalje morali smo čekati sve do danas. Naime, jedan ruski magazin objavio je ekskluzivni pregled noviteta koje nam donosi Gears of War 3. Kako su isti popraćeni dosad neviđenim slikama iz igre, poprilična količina detalja smatra se vjerodostojnom. Stoga klikom na opširnije svakako pogledajte što nam Epic sprema u epskoj završnici ovog SF spektakla, koji na Microsoftovu konzolu stiže u travnju iduće godine.
Radnja trećeg dijela odvija se nedugo nakon događaja iz Gears of War 2. Čovječanstvo je u rasulu - podijeljeni na plemena, ljudi se bore za opstanak svoje vrste. Marcus i Dom nalaze se na letjelici zvanoj Raven's Nest kada do njih dopire vijest da je Marcusov otac živ te ima rješenje za spas ljudskog roda. U međuvremenu, Locuste iz njihovih staništa tjeraju mutirani Lambenti, opaka bića za koja će nam biti potrebna kooperativna paljba kako bismo ih dokrajčili. Lambenti također siju strah svojim krakovima koji od kojih nas neće štiti niti jedan zaklon. Dakle, morat ćemo se konstantno kretati kada su ove beštije u blizini.

Što se tiče oružja, pored već najavljenih Pendulum Lancera i duple sačmarice, očekuje nas i bacač organskih bombi koje se pri padu ukopavaju u zemlju. Također, tu su i tri vrste granata (frag, smoke, ignition) koje ćemo po potrebi moći i kombinirati, a zanimljivo je kako ćemo Locuste nakon uzimanja tzv. živog štita sada moći napuniti bombom i odgurnuti ga natrag u njegovu veselu skupinu. Novost su definitivno i mech roboti u stilu Lost Planeta. Oni pak imaju neograničeno streljivo, te su dosta izdržljivi sprijeda. Ipak, nisu neranjivi pa im je slaba točka stražnji dio.

Gears of War 3 bit će grafički atraktivniji od prijašnjih igara, no to će imati i svoju cijenu.

Na polju multiplayera Gears of War 3 neće izmišljati toplu vodu već će samo usavršiti uspješnu formulu prethodnika. Očekuju nas visoka razina destrukcije što znači da će se mape drastično mijenjati tijekom meča, a svakako pozdravljamo i novu opciju razmjene oružja i streljiva među igračima. Valja spomenuti i jednu činjenicu koja se tiče vizualne strane igre. Naime, GeoW 3 bit će grafički atraktivniji od prijašnjih igara, no to će imati i svoju cijenu. Sjene s više slojeva, efekti vjetra i dinamično okruženje mapa, stvari su koje će sprječavati igru da se vrti u glatkih 60 sličica po sekundi. "Umjesto da težimo za 60 fps-a odlučili smo igru napraviti još ljepšom i mislimo kako je to dobar potez." – izjavio je tvorac serijala, Cliff Bleszinski.

Izvor: http://www.hcl.hr/vijesti-gears-of-war-3-detalji-4179-15.html




Gears of War 3 neće izaći za PS3 konzolu



Napisano od strane reLo
Izvor : http://www.cinemablend.com/

Gears of War 3 neće izaći za PS3 konzolu
Bilo je mnogo priče o tome da će Gears of War 3 izaći na PS3,posebno nakon što je pisac Gears-a of War 2,Joshua Ortega,izjavio kako bi Gears of War mogla biti jedna od najboljih video igara u narednih 10 godina,te da bi na osnovu toga trebala izlaziti na skoro svim konzolama.Sony se takođe složio sa ovim izjavama,te skoro ubijedio svoje korisnike da će Gears of War 3 biti dostupna i za PS3. Baš kao što je bila stvar sa igrom God of War,nad kojom je Sony zaštitio svoja autorska prava zbog čega ova igra nije izlazila na Xbox-u 360,tako je sada stvar i sa Gears of War,gdje je Microsoft zaštitio svoja autorska prava zbog čega se ova igra neće moći igrati na PS3.Oficijelno,Gears of War 3 neće izaći za PS3.




Gears of War 4?




Iako je Gears of War 3 trebao biti zaključni dio serijala Gears of War, Microsoft navodno namjerava izdati barem još jedan nastavak

Iako je slogan Gears of Wara 3 bio „The epic story concludes!“, čini se da ništa od zaključka, odnosno, nakon zaključka, slijedi barem još jedan „executive summary“ serijala pod imenom Gears of War 4, a kasnije - tko zna....

Prema pisanju na stranicama MCV UK, službeni materijali za tisak koji prate Gears of War 3 daju nagovijestiti da je Trojka samo uvod u konačni rasplet. Zaključuju da ovo nije neobično za Microsoft i spominju Halo ODST, Halo Wars i Halo Reach kao primjere..

izvor: http://www.bug.hr/master/vijesti/gears-of-war-4/101537.aspx





Gears of War - Xbox 360


Pojavio se XBOX 360 specijalno napravlje za fanove GoW-a. Evo kako izgleda:  Smile











 Smile  Smile



Oficijalni trejler:





Gejmplej trejler:





Par screenshot-ova:

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

111.jpg
(263.51 KB, 1280x720)
222.jpg
(597.48 KB, 2560x1440)
333.jpg
(692.1 KB, 2560x1440)
444.jpg
(203.62 KB, 1280x720)
555.jpg
(748.97 KB, 2560x1440)
777.jpg
(529.8 KB, 2560x1440)
666.jpg
(185.95 KB, 1280x720)
888.jpg
(122.25 KB, 1280x720)
999.jpg
(600.65 KB, 2560x1440)
9991.jpg
(191.57 KB, 1280x720)
9992.jpg
(559.6 KB, 2560x1440)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Da me ubijes ako bih mogao da napravim razliku izmedju GoW 1 2 i 3, ne valja kada rade jedan serijal za istu konzolu i jos sa istim endzinom, previse stvari lici jedna na drugu i nema mesta nekom potencijalnom "wow" efektu koji bi makar mala inovacija izazvala. Tuzno mi je sto autori nisu ni u jednom delu ove sage barem pokusali da izmene izgled i da ne izgleda previse UT3-oliko ako me razumete. I naravno, Microsoft ni u ludilu nece zavrsiti sa trecim delom, isto kao sto i dalje muzu Halo.
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46871
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
...da ne izgleda previse UT3-oliko ako me razumete.


Igra je pljunuti UT... Al' to je i glavni razlog zasto je obozavam.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46871
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Gears of War 3 Demo - IGN Live E3 2010   Smile

Cliffy Bleszinski drops by our set to demo multiplayer and more.





Koja velicina i snaga:  Smile Smile





Kakvi su ovo stvorovi ? Ove nisam jos vidio!  Smile





MF: "Ko je ovu kucku zvao u igricu ?!"  Smile


Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

1.jpg
(1233.72 KB, 2560x1440)
2.jpg
(1340.97 KB, 2560x1439)
3.jpg
(401.4 KB, 1280x720)
4.jpg
(128.25 KB, 990x556)
5.jpg
(492.09 KB, 1646x926)
6.jpg
(95.75 KB, 990x556)
7.jpg
(125.13 KB, 990x556)
8.jpg
(137.03 KB, 990x556)
9.jpg
(85.46 KB, 990x556)
10.jpg
(1131.57 KB, 2560x1440)
11.jpg
(844.78 KB, 2560x1440)
12.jpg
(305.42 KB, 1280x720)
13.jpg
(81.34 KB, 990x556)
14.jpg
(68.21 KB, 990x556)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows Vista
Browser
Opera 10.61
Nikad nisam igrao ovu igricu(ni jedan dio)....Nekako mi izgleda monotono.....Sve sto sam gledao na youtubu,je isto Smile (i prvi i drugi dio igrice... Smile )
Ali cu ovu da probam,izgleda mnogo bolje od prethodnika....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
Nikad nisam igrao ovu igricu(ni jedan dio)....Nekako mi izgleda monotono.....Sve sto sam gledao na youtubu,je isto Smile (i prvi i drugi dio igrice... Smile )
Ali cu ovu da probam,izgleda mnogo bolje od prethodnika....
nisi mnogo ni propustio,veruj mi.isto monotono njesra u svakoj misiji.
a da ne pricam tek o dobrom starom MS sovinizmu prema svakome ko nece da im plati par hiljada za njihova sranja...
dakle,ako nisi znao-ako nemas original igru(sto ces,verovatno,kao i ja,kupiti malo sutra  Smile pogotovu sto je u pitanju zesce njesra koje vredi maksimum 500 kinti),i nisi registrovan,i nemas usrani Games for Windows Live(jos jedna MS tvorevina,napravljena da drzi sve igrace pod kontrolom,tj-onemoguci cak i trunku piraterije i obezbedi nove milijarde za stoku),ne mozes da save-iras igru.

tako da...uzivaj.  Smile    Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46871
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Nikad nisam igrao ovu igricu(ni jedan dio)....Nekako mi izgleda monotono.....Sve sto sam gledao na youtubu,je isto Smile (i prvi i drugi dio igrice... Smile )
Ali cu ovu da probam,izgleda mnogo bolje od prethodnika....
nisi mnogo ni propustio,veruj mi.isto monotono njesra u svakoj misiji.
a da ne pricam tek o dobrom starom MS sovinizmu prema svakome ko nece da im plati par hiljada za njihova sranja...
dakle,ako nisi znao-ako nemas original igru(sto ces,verovatno,kao i ja,kupiti malo sutra  Smile pogotovu sto je u pitanju zesce njesra koje vredi maksimum 500 kinti),i nisi registrovan,i nemas usrani Games for Windows Live(jos jedna MS tvorevina,napravljena da drzi sve igrace pod kontrolom,tj-onemoguci cak i trunku piraterije i obezbedi nove milijarde za stoku),ne mozes da save-iras igru.

tako da...uzivaj.  Smile    Smile

 

Moram da te prokomentarisem i djelom ispravim.  Smile

GoW je izasao za PC. Dvojka samo za XBOX360, a trojku evo iscekujemo. Da li je igra monotona ili ne? Pa uopste ne moze da se da unevrazalan odgovor. Sve zavisi od ukusa. Meni je recimo GTA uzasno antipatican, CoD serijal mi je monoton jer mrzim multiplayer, a WoW takodje iz istog razloga. Al zato obozavam GoW. Jednostavno mi se svidja koncept. Odgovara mi oruzje, prija mi kad vidim planinu od covjeka (Marcus Fenix), poslastica mi je sukobljavanje sa hiper-snaznim cudovistima. Borbe su mi zabavne i nisu uopste monotone. Tako je bilo u kecu, a kada pogledam sve ove planine od monstruma ne mogu ni da zamislim koliko ce to tek zabavna igra da bude. Smile

I narvno da moze da se pravi save preko off-line "games for windows" profila. Ja sam presao nelegalni GoW, i mogao sam da snimam pozicije. Treba samo kreirati i aktivirati off line profil. I nikakv problem nije da se to uradi. Ako si recimo vec napravio off-line profil za Bioshock 2, potpuno isti mozes da koristis i za GoW. Nikakav problem nije! Smile I postoji jos jedan trik kod ove igre: a to je da nelegalna kopija moze da zastari, tj. zastarjeva krek. Ali ni to nije nikakv problem. Samo treba prebaciti kalendar na neki datum prije 2008.-e i sve radi savrseno. Ja igram GoW (koji nisam kupio) i savrseno funkcionise. Naravno, sve se ovo odnosi na keca jer nemam XBOX360 da igram dvojku...  Smile     

« Poslednja izmena: 11. Sep 2010, 01:51:15 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
Moram da te prokomentarisem i djelom ispravim.  Smile

GoW je izasao za PC. Dvojka samo za XBOX360,
a,da,naravno,zaboravih da se radi o MSu.  Smile Smile gde on da izda dvojku za "nizu klasu gamera" i djubrad sto uvek nadju nacin da NE plate njihova sra...ovaj...produkte onoliko kolko traze za njih.  Smile Smile
Da li je igra monotona ili ne? Pa uopste ne moze da se da unevrazalan odgovor. Sve zavisi od ukusa. Meni je recimo GTA uzasno antipatican, CoD serijal mi je monoton jer mrzim multiplayer, a WoW takodje iz istog razloga. Al zato obozavam GoW. Jednostavno mi se svidja koncept. Odgovara mi oruzje, prija mi kad vidim planinu od covjeka (Marcus Fenix), poslastica mi je sukobljavanje sa hiper-snaznim cudovistima. Borbe su mi zabavne i nisu uopste monotone. Tako je bilo u kecu, a kada pogledam sve ove planine od monstruma ne mogu ni da zamislim koliko ce to tek zabavna igra da bude. Smile
sve to stoji,ali...meni je igra zaista monotona.a da napomenem da ja zaista imam dug fitilj i siroke vidike kad se radi o igircama,tj-mogu da predjem preko mnogo toga,i da opet uzivam u igri.
a cak i posto sam preso preko MSovog sovinizma,opet nisam mogao da poverujem koliko je igra monotona.
ali da jeste zabavna nekad-jeste.
I narvno da moze da se pravi save preko off-line "games for windows" profila. Ja sam presao nelegalni GoW, i mogao sam da snimam pozicije. Treba samo kreirati i aktivirati off line profil. I nikakv problem nije da se to uradi. Ako si recimo vec napravio off-line profil za Bioshock 2, potpuno isti mozes da koristis i za GoW. Nikakav problem nije! Smile I postoji jos jedan trik kod ove igre: a to je da nelegalna kopija moze da zastari, tj. zastarjeva krek. Ali ni to nije nikakv problem. Samo treba prebaciti kalendar na neki datum prije 2008.-e i sve radi savrseno. Ja igram GoW (koji nisam kupio) i savrseno funkcionise. Naravno, sve se ovo odnosi se na keca jer nemam XBOX360 da igram dvojku...  Smile     
da,ok,to sam i sam skoro provalio sa Dirtom 2(jbg,ne moze MS da ne oljigavi i tudje dobre naslove,pa to ti je...  Smile ).
no,to ipak ne menja cinjenicu o njegovom sovinizmu i nametanju proizvoda,tj-pravila igre,i to cak i u igricama koje nisu njegove.
sada se mozda i mogu igrati bez online accounta,ali,ja potpisujem da ce se za par godina to ukinuti i uvesti sistem gde ce biti obavezna online registracija da bi se igrala igra.samo je pitanje vremena kada ce se setiti toga i razraditi takav sistem.vreme ce pokazati dal sam bio u pravu,a buduci da znam s kim imamo posla,s najbogatijim lopuzama i lazovima sveta(bar PC sveta...),mislim da cu,nazalost,biti u pravu.

uostalom,na slican sovinizam nailazimo i kod EA-a.
igrac da bi igrao sada Battu2 online,mora prvo da se registruje,a onda jos da skine 3 GB patcheva da bi igrao na nekom solidnom serveru,jer su,naravno,mngoe budale,ko muve bez glave,odma updateovale servere i time naterali igrace da updateuju svoje igre na najnovije verzije da bi igrali preko neta.
Eeeej,3 GB!!!! vise nego sama igra sto je nekada imala.
kao-ubacili su nove mape,i sta vec...
alo,ljudi,pa onda se to ne zove patch,nego patch+DLC!
koja budala naziva ekspanzije i DLC patchevima i jos ih sve trpa u jedno,da imaju svaki po 1 GB????

e,to je taj sovinizam i izdrkavanje o kom ti ja pricam.tacnije,jedan njegov oblik.
i,gle cuda,bas dve kompanije koje ih najradije koriste,su najpoznatije i najmocnije u svojim sektorima(MS i EA)...
« Poslednja izmena: 11. Sep 2010, 02:02:30 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46871
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Ja sam neutralan prema MS/u. Niti ga mrzim niti volim. Koristim Windows XP i Windows 7 pa bi bilo licemjerno da ga pljujem. Ali obozavam sve sto radi Epic. Takodje obozavam i sve sto radi People Can Fly... I bez obzira kakve veze oni imali sa MS-om ne moze da se tek tako predje preko krajnje kreativnog i kvalitetnog rada oba ova tima.   
« Poslednja izmena: 11. Sep 2010, 13:21:42 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
meni to ne bi bilo licemerje.
to sto neko koristi neki proizvod,jer je primoran,a ne voli ga,nije licemerje.
na primer,kao sto mi moramo da jedemo hleb koji nam se prodaje,jer mi sami ne mozemo da ga pravimo kuci.(mislim...bar ne da nam bude isplativo i prakticno) i mi mozemo da ga volimo,ili mrzimo,ali moramo da ga jedemo.
isto vazi i za MS i Win.
ja koristim njihova smeca,ali,zato sto moram.no to ne znaci da ih volim.naprotiv,gade mi se i oni i njihovi proizvodi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 05:28:55
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.202 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.