Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 12:03:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gde za Novu Godinu?  (Pročitano 14686 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Gde i sa kim idete za Novu Godinu?

dolazi nam josh jedna nova godina Smiley
pa posto nemam nesto odredjeno u planu  dolazi u obzir sada samo ovo pismo deda mrazu:D
koje zelim da podelim sa vama


DRAGI DEDA MRAZE!  Smile
 Posto ovih zadnjih godina nisi stigao da mi ispunis zelju i doneses mi poklone koje sam ti napisla u pismu nisi se cak ni setio da mi doneses ni neki slican poklon nego sam umesto lep topa dobila masinu za sivenje molim te deda mraze reci mi kakvu si slicnost video u sivecoj masini kada si je pakovao za mene umesto lep topa?  :yikes:
pretprosle godine sam zelela dve karte za odmor na havaima a umesto toga si mi spakovao dva para vunenih carapa:(   :[53]:
pre tri godine sam ti napisala koliko se secam da mi doneses automobil,umesto toga si mi doneo sredstvo za ciscenje fleka 
dragi moj deda mraze iako si malo vise sasav kako sam zadnjih godina skontala da si sa vremenom izlapeo zamolila bih te da mi ove godine doneses dosta srece zdravlja,ljubavi i posla i naravno uspeha a ja cu vec sve ostalo sama kupiti da se opet nebi zbunio i spakovao mi nesto 10-to
mislim da je fer od mene
Unapred fala:)  [smilie=frisko84d.gif]

a svima onima koji citaju ovaj tekst zelim prva da cestitam 2006 da im donese sve lepe zelje i mnogo vise uspeha vasa mina



 [smilie=frisko61.gif] Frisko9245 [smilie=frisko51s.gif] [smilie=frisko73.gif] [smilie=friskod.gif] [smilie=frisko17.gif] [smilie=frisko85.gif] [smilie=frisko85.gif] [smilie=33.gif] [smilie=33.gif] [smilie=35.gif] [smilie=35.gif] [smilie=37.gif] [smilie=37.gif] [smilie=20.gif] [smilie=20.gif] [smilie=33.gif] 34 34 34c [smilie=frisko18.gif]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


j never lose...j just choose not to win

Zodijak
Pol Žena
Poruke 10106
Zastava sever
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile hvala takodje  Smile
IP sačuvana
social share
...burn,like fire in Cairo...

ko igra za raju...i zanemaruje taktiku...zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku...
p.s; Avionu Slomicu Ti Krila. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ovako... moj plan je sledeci... bitnim osobama cu najaviti svoj nestanak 30-og decembra, odmah nakon zavrsenog radnog vremena... mada verujem da cemo s posla otperjati jos oko 13h... elem, dakle nisam kod kuce, nisam u gradu (kbsz)! Medjutim, iskljucujem sve telefone, pa i zvono na vratima odmah ujutru 31-og... i definitivno imam nameru da ovu godinu ispratim sto pre, a najbrze ce biti da njen konacni nestanak prespavam! Mada, necu se ljutiti na pomenutu 2005.-u, ne mogu bas da se pozalim, ali neka odleprsa vec jednom. A kad smo vec kod Deda Mraza i zelja... moja je sitna: zelim da me tog dana oslobodi prisustva okoline, odnosno da mi omoguci novogodisnji provod kakav sam zamislila, a za uzvrat cu pre odlaska na novogodisnji spavanjac svima oprostiti sve sto se oprostiti i mora i ne mora, a vama i vasim bliskim osobama, kao i meni bliskim/dragim osobama cu pozeleti puno osmeha, ljubavi, zdravlja i srece u narednoj godini i ako bas ne moze potpuno, neka vam naredna bude makar za par nijansi bolja od ove koja ce uskoro biti "nekadasnja".

 Smile

p.s.
ako neko bude pitao gde sam, nemojte me odati  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 243
Zastava Zvezdara
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia N80
Sa najboljim prijateljima u nekoj kucnoj varijanti!
IP sačuvana
social share
Aki
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


j never lose...j just choose not to win

Zodijak
Pol Žena
Poruke 10106
Zastava sever
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mene strah sto se zavrsava ova godina  Smile bas mi bila lepa
IP sačuvana
social share
...burn,like fire in Cairo...

ko igra za raju...i zanemaruje taktiku...zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku...
p.s; Avionu Slomicu Ti Krila. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
e prošle godine je bio super sajt sa listom svih beogradskih lokala sa svim informacijama o programu. da li neko zna za taj sajt, kako se zove pošto sam ja prirodna plavuša zaboravila... Smile
 [smilie=frisko48.gif] [smilie=frisko82.gif] [smilie=frisko84d.gif] [smilie=frisko54.gif] :snowing:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Leben Ist Kampf

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 727
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 6120
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Стеву Ченејца је убио гром,нежно ко руком...

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 571
Zastava Novi Sad,Čenej
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Nokia 6680
sto places  Smile
IP sačuvana
social share


razumeo....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


My head is on loose but my shoes are tied

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 8857
Zastava Shishatovac City
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia Peglica
METAL CONCERT!!!!   Smile
IP sačuvana
social share
Bash sad, il mozhe odmah? o.O
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
loko caffe
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 12:03:14
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.