2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gde su - Sta rade / Kucamo na vrata zaboravljenih asova :)  (Pročitano 59193 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
O Bodirogi i reprezentaciji na nekoj drugoj temi, za njega znamo gde je i sta radi Smiley
Sto se tice 80%...
Maltene svi ovi fudbaleri su bili reprezentativci, a i dobar deo kosarkasa su dobili sansu makar i na sirem spisku...
Najvece razocarenje Cubrilo...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
Najveci krs je ispao mali Perica - toliko medijske paznje a nista od rezultata...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Goran Lovre (1982) , bivsi Partizanov igrac igra uspesno vec 3 sezone u Anderlehtu
Budimir Vujacic (1964), bivsi Partzanov igrac i nekadasnji reprezentativac povukao se a poslednji angazmani su mu bili  Sporting Lisboni Japanski Vissel Kobe
Ivan Vukomanovic (1977) bivsi Zvezdin igrac, posle zvezde bio u Bordou i Dinamu iz Moskve a sada igra za Lokeren
Milivoje Vitakic (1976) bivsi Zvezdin igrac, vec 2 sezone izuzetno uspesno nastupa za Lille.
Sasa Ilic (1972) bivsi Golman Carlton Athletica nakon sezone u Portsmautu igra u Litvaniji za Zalaegerszeg
Ilija Ivic (1971) bivsi igrac Zvezde i Olimpijakosa nakon epizode u Torinu, vratio se u grcku i nakon 2 sezone u Aeku dobio mesto Tehnickog menadzera ekipe.
Vladimir Ivic (1977) bivsi igrac Partizana, nakon pokusaja u Borussia M'gladbach otisao kod brata u Aek.
Jovan Gojkovic (1975) bivsi igrac Zvezde, igrao za Iraklis sa velikim uspehom. Poginuo u saobracajnoj nesreci 23.12.2001 godine.
Ilija Stolica (1977) bivsi igrac Partizana i Zemuna igra za Metalurg iz Donjecka
Djordje Svetlicic (1974) bivsi igrac Partizana, vec nekoliko sezona nastupa za Germinal Beerschot
Branko Brnovic (1967) bivsi igrac Partizana, nakon Espanjola (2000) nije imao angazman
Goran Bunjevcevic (1972) bivsi igraz Zvezde, igra za Totenahm Hotspur
Zeljko Petrovic (1965) bivsi igrac Dinama iz Zagreba i Nase reprezentacije (Francuska 98) nakon Japana, vratio se u Holandiju, gde je i zavrsio karijeru 2004. godine u RKC Waalwijk
« Poslednja izmena: 23. Okt 2005, 10:44:26 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

kad ja tamo a ono medjutim...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 102


 Dragan Sarac (1975) bivsi igrac Obilica i Zvezde, ima 6 nastupa za reprezentaciju
Nakon Obilica presao u Austriju iz Beca gde je igrao 2 godine pa je pozajmljen u Pasching (Austrija), nakon cega se vraca u Crvenu Zvezdu gde je igrao prosle sezone, a sta je posle bilo ne zna se Smiley

Nebojsa Krupnikovic (1973) bivsi igrac Crvene Zvezde
Nakon Zvezde presao u Standard iz Lieza, zatim otisao u Japan, vratio se u Francusku i nakon Bastie dosao u OFK Beograd, iz njega prelazi u Chemnitzer (Nemacka) iz koga 2000 golazi u Hanover gde je standardan i danas.

Nikola Lazetic (1978) bivsi igrac Obilica , 25 nastupa za reprezentaciju
Nakon prelaska u Fenerbahce odlazi u Como, biva pozajmljen Kjevu Laziu i Sieni.

- dragan sarac je presao u Sturm,dje je(ako se dobro sjecam) na debiju dao 2 gola!!!

-'krupni' nije vise u hanoveru vec je presao ovog ljeta u arminiju i tamo zajedno sa sibusisom zumom pokusava da obezbijedi opstanak

-lazetic je mislim presao u livorno ove godine(ako grijesim,neka me neko ispravi),a dje ce zavrsit-boga pitaj!!

najveci 'biser' je definitivno Perica Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

kad ja tamo a ono medjutim...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 102
Branko Jelic (1977) napadac Crvene Zvezde
Nakon Zvezde presao u Vojvodinu

Anto Drobnjak (1968) bivsi spic Crvene Zvezde i 7 puta reprezentacije
Igrao u Bastiji, Lansu, Osaki, Soshou ia poslednju sezonu za Martigues (Francuska B) 2002 godine.


Goran Trobok (1974) bivsi igrac Partizana i 15 puta reprezentativac
Igra za Spartak iz Moskve.

Vuk Rasovic (1973) bivsi igrac Partizana i 10 puta reprezentativac
Nakon Partizana otisao u Krila Sovjetov gde bi trebao biti i danas.

jelic i trobok igarju u kini,ali ne znam tacno u kojim klubovima(najbolje bi bilo da znam! Smile)

rasovic je sto posto presao u ameriku.

 Djorovic je jedno obicno g.... placenicko-samo je pare gledao!! milo mi je sto nikad nista nije postigao nakon odlaska iz Celte. A bas sam ga gotivio-njegovi roditelji su mi bili komsije tamo u PG...
  neka me neko ne shvati pogresno-svaka mu cast kako je igrao za zvezdu Smile

Drobnjak-kako sam obozavao toga lika,ali stvarno je pravio glupe poteze tokom karijere. tuzno li ga je bilo vidjet po podgorici i budvi(prije pola godine) kako igra one turnire(mali fudbal) na koje sam isao samo da bih njega vidio!!  i dalje je faca...

To da Bunjevcevic 'igra' za totenhem je vrlo diskutabilno Smile... nikad se taj vise nece izborit za mjesto,posebno ne pored supertalentovanog Lennona,iskusnog Reida,odlicnog Caricka,mladog Routlegea,Jenasa,Davidsa,Davisa-znaci NIKAD!!! Smile ali mu svakako predstoji odlicna karijera sportskog komentatora...

zao mi je Ivica jer i ono malo sto je irao za gladbah,odigrao je super...

Petrovic je ,kako procitah u novinama juce,trener drugog tima RKCa...
« Poslednja izmena: 21. Okt 2005, 15:26:45 od el_Zar »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Al kad ih se setim ... Boze ona ekipa zvezde protiv kajzera i barselone.. ono je bilo strasno.. za tadasnje pojmove.. komplet ceo tim za usi i moz komotno da igra solidno u bilo kojoj ligi..
I iz cele ekipe samo deki da je makar nesto napravio.. doduse eto djora nije los bio... al kad se setim kapiten... zivkovic.. kako je to bilo poztvovano bice.. i sakic.. pa nije luda sampdorija.. al eto.. greota
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 29267
Zastava Beograd
Ta ekipa kad je dolazila u Pristinu (mislim da je i Ivan Adzic igrao tad) da igra neki kup sa Vojvodinom i Partizanom. Idu kroz grad, ko jebe Partizanove igrace, niko ih nije shljivio ni 2%, oko Zvediinih 1000 ljudi ceka na autogram.. koje je to ludilo bilo..
IP sačuvana
social share
You can't get unfamous. You can get infamous but you can't get unfamous.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Partizan u srcu

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1504
mob
Samsung D500
Curcic je legenda
IP sačuvana
social share
[img][/img]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Vlada Smit (1980) - Atalanta - Bologna - ?
Mirko Poledica (1978) - Sparta Prag - ?
Milinko Pantic (1966) - Panionios - Atletiko Madrid - Le Havre - Panionios - ?
Veljko Paunovic (1977) - Atletiko Madrid - Mallorca - Oviedo - Tenerife - Atletiko Madrid - Hanover 96 - Getafe (2005)
Miodrag Belodedic (1964) Valencia -Valladolid - Villareal - Atlande (Mexico) - Steaua (2001)


Trazi se info vezan za:
- Ilija Najdoski
- Vlada Stosić
- Slobodan Marović
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Zanimljiv pronalazak:
Srdjan Bajcetic (1971) i Adilson Dos Santos (1976) bivsi Zvezdini fudbaleri igraju u Dalian Shide Football Club u Kini, za njima je i bugarin (?!) Zoran Jankovic - [formacija prvih 11]
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.