Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gde se kriju svi ti zgodni muskarci?  (Pročitano 1713 puta)
12. Nov 2005, 18:37:15
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru

»Gledam na TV-u kako pricaju da zvanicne statistike govore da svaka treca Srpkinja ima ljubavnika... to znaci da svaka treca Srpkinja ima i muza, ili grajera, pa i pride ljubavnika. Zapnjila sam se. Gde su te zene i i devojke?
Kako god se osvrnem oko sebe, bilo devojke ili udate dame, pa i one razvedene kukaju da ne mogu da nadju ne dvojicu – nego nijednog muskarca da lici na nesto. Bilo da imaju dvadeset, trideset, pa sve do sezdeset i nesto godina.

Dakle, totalna katastrofa!

Gotovo sve zene koje ja srecem, od galerija do samoposluga, od knjizara do pekare, najcesce se zale da je vrlo tesko naci privlacnog, pametnog, seksi, pozeljnog muskarca.
Koja od nas udatih nije za vreme besa ili svadje izjurila na ulicu, sela u kafanu ili se vozala autom odlucna da upraznjava bar jednu vrelu koketariju? I ... nema s kim! Sednes u kafe, piljis od stola do stola – horor! Onda odes u prestizan restoran, das zadnju kintu, k`o velis – tu izlaze super frajeri. A ono uzas, samo neki debeli direktori i politicari sa bodigardovima.
Onda odes u bioskop, a tamo dvanapaljena tinejdzera pljuju kokice. Na utakmicu da ides nisi sisla s uma, to je totalno muska orgija. E, onda se vozas ulicama ili setas po galerijama i knjizarama i opet nista. Ni na koncertima, ni na koktelima, ni na premijerma. »Ni postari vise ne lice ni na sta« - kaze moja komsinica. Taksisti nadrndani gledaju kako da vas sto pre izbace. Majstori samo hoce da vam otmu pare.

Zgodni, vaspitani i pametni, ali...

Imam gomilu gej prijatelja, ali se plasim da nam otimaju sve vise zgodnih frajera.
Ukoliko je mirisljav, pametan, elokventan, nezan i inteligentan, on je gej. Tako sam pre mesec dana upoznala zgodnog slikara iz Londona i jedva odbranih muza od njega. Onaj ostatak je ili opcinjen poslom, pijan, lud, prljav i jadan. Ukratko, nije ni za ljubav ni za preljubu!
U svakom slucaju, neretko se desava da kad zena i resi da prevari muza, nema s kim. Posledica ratova, emigracije, tranzicije? Ne znam, a.i znam da dobre frajere uglavnom vidim jedino na filmu.

Ko laze: zene ili statistika?

Citam u zutoj stampi i zapanjim se ko se sve danas ne proglasava »dobrim frajerom«.
U redu, nas koje ne jurimo sportiste i sponzore, to i ne ugrozava. Manekenke i sportisti se nekako ukrste, raskrste, kao i biznismeni i pevacice, ali sta da radimo mi, koje ne zanima moneta? Gde mi da nadjemo ljubavnika? Jednog obicnog ljubavnika za kojeg se tvrdi da ga poseduje svaka treca Srpkinja. Kako da se uklopimo u statistiku? Niti znam gde su te Srpkinje, niti ti ljubavnici!
E, sad ili zene lazu u frizerajima i prijateljicama uz kafu ili lazu statisticke islednike?
Nabudzene voditeljke »fensi« emisija, prelepe glumice, pa i manekenke i novinarke dugih nogu i idealnih proporcija kukaju po raznim emisijama da su same i da niko cak ne sme da im pridje. Dakle, ako sve one nemaju uglavnom ni po jednog, josmanje da imaju dvojicu.
Ako mi, obicne mame i supruge,jedvaimamo jednog, a ove super ribe nijednog, pitam poslednji put: gde su te s ljubavnicima? Ako jos tome dodamo da ljubavnik mora da bude bolji frajer od muza ili momka, statistika je totalno pogresna. Ili je meni verme za cilindre i dioptriju!«


Preuzeto: »Lisa« - Isidora Bjelica



Hm... Gde se kriju svi ti zgodni muskarci?
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 2087
Zastava Beograd
mob
Motorola PEBL
Nemam pojma, al chim i posumnjam da su negde, momentalno cu te obavestiti!  Smile
IP sačuvana
social share
Zato cuti, shta ce rechi kada ochi govore...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Помисли нешто вечерас, можда се чудо досађује...

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 1552
Zastava vojvodina
Jednom neka moja komsinica kuka kako nema momka, a moja strina joj odgovori da neudate zene (devojke) ne mogu doci na red od udatih.
valjda im je malo samo muz...
A ne kriju se oni nigde nego ih vise nema (slobodnih).
IP sačuvana
social share
Nisi ti na nebu sam, bogova je po vazdan
s nekim cu se vec nagoditi...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Živi i pusti druge da žive..

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4734
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia C3-01
zavisi kakve zgodne frajere zhelite...??  Smile
ima ih raznih, kao i nas zhena...
ono shto vidjam na mestima gde izlazim  nishta mi se ne dopada, uglavnom su nafurani, a mene to odbija....
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 2087
Zastava Beograd
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
mob
Motorola PEBL
Zato i kazemo da ih "nema"  Smile
IP sačuvana
social share
Zato cuti, shta ce rechi kada ochi govore...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.