Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gde kupiti po povoljnim cenama ps3 i ps2 igre u Beogradu???  (Pročitano 21348 puta)
14. Sep 2009, 20:51:55
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Posto sam se i sam namucio dok nisam nasao resenje - gde kupiti igre za PS3 i PS2 KONZOLU - i posto sam okoreli gamer SONY-ja, zeleo bih ovom prilkom da svoja saznanja podelim sa srpskom gamerskom populacijom a naravno uz dopustenje administratora ovog sajta.    Elem,dosadilo mi je da me svega nekoliko vecih firmi u gradu ucenjuje prevelikim cenama za ps3 i ps2 igre pa sam malo cunjao po netu i nasao dva korektna sajta :
  www. ps3beograd. com i www. ps2igre. com .    Necu ih hvaliti jer ovo nije reklama i to ne treba da bude,vec samo pomoc ljudima koji zele da obraduju sebe i svoj sony a da ih pritom ne oderu za pare.    Jos jednom hvala na paznji i nadam se da admini nece izbrisati ovu poruku jer ovo nije reklama vec solidarnost.    Hvala na paznji.    Pozdrav!!
« Poslednja izmena: 14. Sep 2009, 20:54:18 od Petar0404 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 346
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson w300i
thanks  Smile Smile Smile cene su prihvatljive
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3881
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Ista cena na ps3beograd.com i kod games-a sto se tice Assasins Creed igre.  Smile

EDIT: Cak je u Games-u jeftinije. Smiley A ako imate popust jos jeftinije...
« Poslednja izmena: 14. Sep 2009, 21:47:18 od vandemon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10595
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
Pa naravno da su iste cene kad svi nabavljaju od Extreme/Comtrade/Gmc (eentualno Coolplay). Shvatite da su kod nas cene konzolnih igara takve jer nasa divna carina dere i uzima 10-15% na vrednost proizvoda po pitanju carine, a da ne pricamo koje jos takse budu naplacene pa 18% pdv...
Meni originali za ps2 ne trebaju (rekao sam sebi da nikad necu kupiti originale za konzlu jer zbog stalnog drndanja diska dodje na isto ko da sam nasnimio na Verbatim), ali mi se svidja sto bar neko kod nas ima iznajmljivanje video igara.
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1912
Zastava Kotor
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia E71
a cjene su strasne u pm....shopto je zakon,inace bokac ako se paze(a ako su originali koji su se i platili dobro pazice se) nemas problema sa njima.Meni svaka igra za ps3 kao da je tek kupljena i kutija i disk,nema cak ni prasine na disk a ne ogrebotina neka,a koriste se svi diskovi mnogo,dok npr za ps2 mi 60% igrica ne radi jer jednostavno bacam diskove dje stignem jer su placeni 20 centi....
IP sačuvana
social share


Cowards die a thousand deaths, while heroes die but once...unless they are playing video games in which case the heroes die a lot too.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 34
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 6500c
Moze li neko da mi kaze koliko su sigurni ovi sajtovi za kupovinu ps2 igara u smislu da li su cene tacne(200 din. )kao i koliki su troskovi dostave. . . kako ih u opste naruciti jer nisam bas neki poznavalac ove problematike. . . hvala :oops:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3881
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Skiini sa neta igre za PS2 pa ih sprzi na disk i igraj, samo ako imas cip za ps2. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 34
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 6500c
Hvala druze samo kad bih znao gde i kako ...naravno da bih to uradio
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 34
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 6500c
interesuje me iskljucivo call of duty 3 4 i 5...ako znas kako pomagaj
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3881
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
piraterija je zabranjena na forumu....
Nego jel imas cip za ps2?
Ja nisam iz BG pa ne znam kako da ti pomognem ako nemas cip.
Koristi Google ako ti nesto nije jasno ili nesto ne znas.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.