Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 21:16:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gde kupiti Airsoft oruzje?  (Pročitano 48116 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 157
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.1
mob
Alcatel One Touch Snap
Imam 18 godina i zanimalo me je gde mogu kupiti Airsoft oruzje i ono da li sme van granica da se kupi i uveze.
Veliki sam obozavatelj zivotinja i nikad namerno ni jednu nisam ni na koji nacin povredio niti cu ikad. Uvek se pitam sta bi bilo kad bi postojao neko jaci i nas tako ubijao kao gomilu mrava cisto iz "zezanja".
IP sačuvana
social share
Za sve sto vas zanima obratite mi se preko privatnih poruka.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 20
OS
Windows 7
Browser
MSIE8.0
Cao Ajdee, kasno sam video i ti si se verovatno vec snasao, a ako nisi probaj na ona dva foruma. Imas adrese na prvoj strani.

pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Mac OS X v: 10.6.3
Browser
Safari 533.16
Imam ja dosta toga... Javi se.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 30
Zastava Belgrade
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
HTC Wild Fire
Pozdrav Djole,

ne znam dali ćeš videti ovo, i dali pratiš forum i dalje, ali zanima me dali još uvek postojite kao klub!

Jedini klub koji sam ja našao iz Beograda je BiG-1 ali oni nešto nisu primali članove kada sam pričao sa njima, a pritom imaju neke lude kriterijume! Voleo bih, ako ti nije problem, da me neko posavetuje pri kupovini replike... Nešto od opreme već imam, nešto bih tek da kupim, pa bih me zanimalo da se nekom obratim za pomoć...

Takođe bih rado prisustvovao nekom vašem treningu... Poneo bih i moj cenjeni Glock, pa mogu da glumim VIP-a u nekom scenariju (reče kanteraš u meni)! Smile

Uzdravlje,
M.
IP sačuvana
social share
Ako nas ima više nego što treba da nas bude, neko među nama nije naš!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
mob
Motorola 
Miki981 a kakve kriterijume imaju,znaci ne primaju nove clanove? Mene zanima da li postoji neki air soft ili paintball klub u Beogradu ili Novom Sadu gde mozes da se uclanis ali da ne moras da das pare za pusku nego da placas clanarinu na primer 1000 dinara mesecno i da treniras za njihov klub?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 30
Zastava Belgrade
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
HTC Wild Fire
Pazi, tako nesto sto bi ti hteo, nisam siguran da postoji, mada ako ti je visoka cena prepreka, mislim da bi mogao da za početak pazariš neku repliku pištolja (ja imam AEP Glock, sa kojim sam extra hepi, a kostao me je 60ak eura, koliko se secam) pa polako da gradiš inventar opreme... 

Ono što je BiG1 traži, i nemože im se zameriti jer im  je to opredeljenje, je veoma uzak opseg opreme, koji kad se sabere košta 500 i više eura... Tačno određene puške, uniforme, bormbeni prsluci, čizme, kape, i tako dalje preko sitne opreme... Ponavljam, oni su predeljeni prema britanskim SAS snagama, i oprema koju oni koriste je britanska oprema...

Takođe, oni su nekad imali 1 i 2 tim, gde je prvi bio takmičarski, drugi rekreativni, međutim nažalost, iako sam bio spreman da izdvojim novac za opremu, posao mi ne dozvoljava da prisustvujem svim obavezama prvog tima, a drugi tim, koji se sastajao rekreativno za treninge su rasformirali.

To je što se tiče airsofta, paintball klubova u Beogradu gde možeš da rentaš opremu ima nekoliko, mada o ciframa nemogu da govorim, jer mi PB nije mnogo zanimljiv, pre bi se opredelio za AS. I tako sam ja sad u potrazi nekim klibom koji bi se sakupljao vikendima recimo i igrao iz zabave par sati, eventualno nekoliko put godišnje vikend okupljanje.

Čak sam pomišljao da hrabro nađem par istomišljenika, i osnujem klub. Čak bih imao i teren gde da napravim, jer imam neko imanje koje mi je od dede ostalo sa nekim šumama i livadama 25 km od Beograda Avalskim putem... Sve u svemu, nebih davao par stotina eura za opremu pa da se igram sam sa sobom! Videcemo!
IP sačuvana
social share
Ako nas ima više nego što treba da nas bude, neko među nama nije naš!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
mob
Motorola 
Pazi, tako nesto sto bi ti hteo, nisam siguran da postoji, mada ako ti je visoka cena prepreka, mislim da bi mogao da za početak pazariš neku repliku pištolja (ja imam AEP Glock, sa kojim sam extra hepi, a kostao me je 60ak eura, koliko se secam) pa polako da gradiš inventar opreme... 

Ono što je BiG1 traži, i nemože im se zameriti jer im  je to opredeljenje, je veoma uzak opseg opreme, koji kad se sabere košta 500 i više eura... Tačno određene puške, uniforme, bormbeni prsluci, čizme, kape, i tako dalje preko sitne opreme... Ponavljam, oni su predeljeni prema britanskim SAS snagama, i oprema koju oni koriste je britanska oprema...

Takođe, oni su nekad imali 1 i 2 tim, gde je prvi bio takmičarski, drugi rekreativni, međutim nažalost, iako sam bio spreman da izdvojim novac za opremu, posao mi ne dozvoljava da prisustvujem svim obavezama prvog tima, a drugi tim, koji se sastajao rekreativno za treninge su rasformirali.

To je što se tiče airsofta, paintball klubova u Beogradu gde možeš da rentaš opremu ima nekoliko, mada o ciframa nemogu da govorim, jer mi PB nije mnogo zanimljiv, pre bi se opredelio za AS. I tako sam ja sad u potrazi nekim klibom koji bi se sakupljao vikendima recimo i igrao iz zabave par sati, eventualno nekoliko put godišnje vikend okupljanje.

Čak sam pomišljao da hrabro nađem par istomišljenika, i osnujem klub. Čak bih imao i teren gde da napravim, jer imam neko imanje koje mi je od dede ostalo sa nekim šumama i livadama 25 km od Beograda Avalskim putem... Sve u svemu, nebih davao par stotina eura za opremu pa da se igram sam sa sobom! Videcemo!

Hvala,pozdrav!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 20
OS
Windows 7
Browser
MSIE8.0
Cao omladinci, izvinte na cekanju.

Ja sam Djole iz airsoft kluba B.R.A.T.  Mada to vec sigurno znate.

Nas forum je na http://airsoft-srbija.com/forum/index.php toj adresi. Dodjite prijavite se i dobrodosli ste na svaki trening ako ste punoletni. Trenutno jos nije krenulo to sa clanarinom i ne kupovinom replika. Delom je to zato sto je replika ili ti oruzije licna stvar. I kad je tvoja onda ne mozes da krivis nekog za kvar ili neodrzavanje. Mozes da je upgradujes kako zelis, farbas po volji.

(Ovo moram da napomenem, airsoft nije paintball i nema bas ni mnogo veze jedno s drugim. Slicno je kao fudbal i vaterpolo, imas loptu i dva gola. Pa mozda jos i vise jer je paintball sport , a airsoft to nije.)

 Svako zeli ono sto se njemu svidja a tesko da se to da spojiti sve u jednom tematskom timu. Recimo, volis americke uniforme ali bi nosio kalas. Tematski timovi oponasaju odredjene vojske ili jedinice i njihov loadout. Zato je izbor samo na pojedincu. Mi u bratu nosimo nato multicam ali nemamo ogranicenje po pitanju vrste oruzja. Ja imam M4cqb (skracena m4) i beretu sr92s. Ali imamo i heklere, kalase (47,74 i speznaz), snajpere, teski mitraljez i sl.  Kod nas na treningu (kao i kod svih drugih, bar bi trebalo) svoko ko je punoletan je dobrodosao na trening. U tim primamo ljude po zasluzi i nasoj proceni. Procenjujemo ,kako opste ponasanje i postovanje pravila ,tako i snalazenje i ponasanje u borbi i raznim akcijama. Posle par treninga pitamo nove da li bi pristupili nasem timu. Trenutno nemamo nikakvu clanarinu, vec samo entuzijazam i prijateljstvo. Kada bude donet novi zakon o oruzju i kada airsoft replike udju zvanicno u Srbiju tada cemo moci da razmisljamo i o registrovanju klubova i saveza, pa i o drugim stvarima. Za sada je sve jos uvek pod - rekreativa.

Sto se tice tima BIG1 , oni su ja mislim prebukirani pa zato ne primaju nove clanove. Inace u Novom Sadu i okolini ima par klubova takodje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 20
OS
Windows 7
Browser
MSIE8.0
Pazi, tako nesto sto bi ti hteo, nisam siguran da postoji, mada ako ti je visoka cena prepreka, mislim da bi mogao da za početak pazariš neku repliku pištolja (ja imam AEP Glock, sa kojim sam extra hepi, a kostao me je 60ak eura, koliko se secam) pa polako da gradiš inventar opreme...

Ono što je BiG1 traži, i nemože im se zameriti jer im je to opredeljenje, je veoma uzak opseg opreme, koji kad se sabere košta 500 i više eura... Tačno određene puške, uniforme, bormbeni prsluci, čizme, kape, i tako dalje preko sitne opreme... Ponavljam, oni su predeljeni prema britanskim SAS snagama, i oprema koju oni koriste je britanska oprema...

Takođe, oni su nekad imali 1 i 2 tim, gde je prvi bio takmičarski, drugi rekreativni, međutim nažalost, iako sam bio spreman da izdvojim novac za opremu, posao mi ne dozvoljava da prisustvujem svim obavezama prvog tima, a drugi tim, koji se sastajao rekreativno za treninge su rasformirali.

To je što se tiče airsofta, paintball klubova u Beogradu gde možeš da rentaš opremu ima nekoliko, mada o ciframa nemogu da govorim, jer mi PB nije mnogo zanimljiv, pre bi se opredelio za AS. I tako sam ja sad u potrazi nekim klibom koji bi se sakupljao vikendima recimo i igrao iz zabave par sati, eventualno nekoliko put godišnje vikend okupljanje.

Čak sam pomišljao da hrabro nađem par istomišljenika, i osnujem klub. Čak bih imao i teren gde da napravim, jer imam neko imanje koje mi je od dede ostalo sa nekim šumama i livadama 25 km od Beograda Avalskim putem... Sve u svemu, nebih davao par stotina eura za opremu pa da se igram sam sa sobom! Videcemo!

Niko nema takmicarski tim , to je vise kao prvi borbeni tim. Jer gameovi nisu takmicenja vec druzenja. Velika je razlika. Posebno sto se zasniva na postenju (priznavanje pogodaka).

A njihov loudout je bas tematski SAS , ono sto vam malo pre napisah.


Cekaj bre. Ja ti odgovaram a ti si Skale ili mi se cini?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 20
OS
Windows 7
Browser
MSIE8.0
Miki981 a kakve kriterijume imaju,znaci ne primaju nove clanove? Mene zanima da li postoji neki air soft ili paintball klub u Beogradu ili Novom Sadu gde mozes da se uclanis ali da ne moras da das pare za pusku nego da placas clanarinu na primer 1000 dinara mesecno i da treniras za njihov klub?

Paintball klubovi uglavnom funkcionisu tako sto platis 10-20 evrica po dolasku , za kuglice(uglavnom 1000kom) najam markera (puske), zastitne maske, kombinezoma i terena na sat vremena.  Ako hoces da budes neciji clan i da se takmicis za njih mora mnogo da se navezbas i natreniras da bi im se isplatilo da te finansiraju na takmicenjima.

U timu kome ja pripadam glavni uslov je 18 godina. Opremu (zastitne naocari,multicam uniformu, borbeni prsluk, oznake, radio vezu, pusku, pistolj, cizme , torbe, sator, ranac i ostalu sitnu opremu) sam nabavljao polako godinu i po dana. Komad po komad, niko nikog nece siliti i pozurivati. Nabavljas u skladu sa svojim mogucnostima. Do sada me je kostala oko 500 - 600 evra.

Svaki veliki game ima neku simbolicnu cifru. Jednodnevni od 200-500 din dvodnevni od 1000-2000din (domaci gameovi). To je uglavnom kotizacija za hranu i troskove organizacije ( koriste se ponekad i neka vozila pa treba i za gorivo). Treninzi su slobodni i besplatni. Jedini stalni trosak su kuglice. Po treningu ja trosim oko 200-300 komada, a po gameu 1000. Kesa od 2000 kom kod mog team leadera kosta trenutno 550 dinara. Nisu vrh ali su sasvim dobre. One bolje idu do 20 evra po kesi.

Ako mi jos nesto padne na pamet napisacu. U suprotnom pitajte.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 21:16:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.