Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 16:03:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: gde gresim sa xp na usb stick  (Pročitano 1369 puta)
24. Jun 2008, 21:47:33
Svakodnevni prolaznik


"RIKNULA BORANIJA"

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 358
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
ovako citao sam i ovaj tutorial sto je  begrad nakacio za ovaj xp na  sticku(flashu), nisam uspeo da napravim  xp na stiku javljami istu gresku      peinst: instaling ntdetect to j:   ( j: moj flash),  i stalno mi daje  the fail spetification can not be foud.. aborted..
ajde kontam neznam da uradim to, pomirim se   skinem gotov neki file  Windows.XP.USB.Stick.Edition  rar 60 mb  otpakujem  krenem upustvo  cool odradi mi na stick  obradujem se , zavrsi   skinem stik  ubacim u laptop  imam neke stvari da spasim  kad macak  samo dos c:\  nista dalje, kontam ja  ono standardno setup   ... macak   skinam ja stick   kontam posto sam radio po beogradu a nisam formatirao flash  stavio  ms startup na flashu  pa kontam zbog toga ovamo je ceo xp  sigurno  sto sam skinuo  60 mb.  i   formatiram  flah    i idem onaj isti predhodni  postupak  kao sto sam ga instalirao  vec samo bez  ms startup  na usb flahu  kad imam sta videti ponovo ista greska kao   sto sam radio po beogradu  link je ovde      http://forum.burek.com/index.php?topic=260992.new    ista greska kao sto sam naveo gore     
 ne kontam u cemu je problem ako zna neko da mi objasni  bilo bi mi drago   hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Sea shepherd

Zodijak
Pol
Poruke 23472
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Nsam to probao, tako da neznam gde gresis. A ako zelis da sacuvas podatke na tom racunaru ima idrugih resenja...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


"RIKNULA BORANIJA"

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 358
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
ima naravno  2,5" kutija sata   na usb roknem ga na  moj kom skinem sta mi treba i  cao,  ali fora je sto nemam  kutiju  za satu , tako mi je najlakse  a pored toga ima jjos caka
ali mi se neda da ulazim sad u taj duel uglavno  na laptopu mi se desava  da boota i dodje do  desctopa i samo ga okine logoff i restart  bam ,, ni safe mode ne pomaze a sa repair xp ne volim da radim   ,,,,  hvala na savetu    ipak sm hteo da napravim ovaj xp na stiku zbog  tih stvari  da se en ejbem sa skidanjem  hdd   .... i cuda   da probam tu metodu  ako me razumes     hvala jos jednom 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Sea shepherd

Zodijak
Pol
Poruke 23472
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Citat
ako me razumes
Ne.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


"RIKNULA BORANIJA"

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 358
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
e pa brate  zao mi je tvoj problem, nije moj
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Sea shepherd

Zodijak
Pol
Poruke 23472
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Citat
ima naravno  2,5" kutija sata   na usb roknem ga na  moj kom skinem sta mi treba i  cao,  ali fora je sto nemam  kutiju  za satu , tako mi je najlakse  a pored toga ima jjos caka
ali mi se neda da ulazim sad u taj duel uglavno  na laptopu mi se desava  da boota i dodje do  desctopa i samo ga okine logoff i restart  bam ,, ni safe mode ne pomaze a sa repair xp ne volim da radim   ,,,,  hvala na savetu    ipak sm hteo da napravim ovaj xp na stiku zbog  tih stvari  da se en ejbem sa skidanjem  hdd   .... i cuda   da probam tu metodu  ako me razumes     hvala jos jednom
Imajte vise postovanja prema ljudima koji ovde provode dosta vremena kako bi vama pomogli.
Ovaj forum zasluzuje da se potrudis i sastavis recenicu kako valja.

Izvoli i ispravi svoju gresku.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


"RIKNULA BORANIJA"

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 358
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
pa brate ne pisem lektiru a i davno sam zavrsio  sa nastavnicima tako da mi to stvarno ne treba, tvoje opaske  sasvim jasno sam napisao kratko  a tebi ako smeta  moj malo ulicni zargon nisam ti ja kriv  a dobro znas sta to znaci nemoras se praviti englez  i glumiti  nastavnika iz srpsko-hrvatskog jezika jer ti ne stoji,  a sto se tice  tice  postovanja prema  ljudima koji ovde provode vreme  niko ih ne tera ovo je forum niko nema obavezu da sedi tu i da pomaze ako naletis  dobro bilo ako ne  opet dobro bilo  i zato prestani da glumis  facu  jer ti i to ne stoji,
ps. prestani glumiti engleza   prijateljski savet
ovo je naknadno posto sam video da si moderator  to je tvoja stavr sto se mene tice meni nemoras dati ni jedan savet  ne treba mi   hvala ti  pa ispravlaj ti greske
« Poslednja izmena: 24. Jun 2008, 23:01:07 od badgonzzoo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Apple iPhone 12, S21
@badgonzzoo ja sam iznenadjen...i tvojim "zargonom", i tvojim "komentarima" i tvojim "jasnim" pitanjima...
jedno je jasno...dokle god gazis po trudu ljudi koji bi ti mozda i pomogli glupo je da cekujes da ti neko zaista i od srca pomogne...
i sada ja znam da ces i mene napljuvati, ali posto si se prvo popisao po svima nama to me bas i ne tangira...
ovde niko ne glumi ni engleza ni profesora...postoje samo likovi koji misle da su njihovi problemi naj bitniji...
ovde smo svi isti i ovde smo svi da bi pomogli jedni drugima...
ali, zao mi je, tebi pomoci nema...
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Sea shepherd

Zodijak
Pol
Poruke 23472
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Zaista sam imao najbolje namere.

Lock.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 16:03:23
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.