Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 07:01:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gayrila...  (Pročitano 752 puta)
22. Maj 2009, 12:13:30
Superstar foruma


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 61231
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
1. Kako peder skida prezervativ nakon SEX-a? Pa, prdne!
2. Ma?evala se dva pedera bananama. Jedan od njih dvojice izbije drugome bananu iz ruke, a ovaj se okrene, sagne i rece: - Ah, pobedio si! Sada me možeš probosti.
3. Bili peder i perverznjak u liftu. Kaze perveznjak: -Jao, ja bih jebo muhu. Peder: -Bzzzzz…
4. Peder istetovirao traktor na penisu. Pre seksa pita ga partner zasto bas ruzni traktor na tako lepu stvar? Pa necu valjda mercedesom kroz govna!
5. Secas li se kako si me spasio kad su nas napali pederi?
Da nije bilo tebe - jebali bi mene.
6. Jel znate kako je Medzik dobio sidu?
Trtio se pod kosevima.
7. Udju dva pedera u Dzamiju i vide svi sagnuti i mole se…tek ce ti peder: “Vidi, svedski sto”
8. Sprema se peder na posao, sidje da uzme torbicu, kad njegov decko onanise u nju…’Sta to radis?” -”Spremam ti uzinu”
9. Pederska romantika: Kupaju se u kadi, jedan prdi, a drugi mu ljubi mehurice…
10. Sta znaci kad ti se qrac ne moze dignuti na pi*ku?- To znaci da si peder..
11. Napravili pederi gej paradu u Beogradu…. zakljucak je bio da su svi ucesnici bili zenske osobe, zasto? -Pa zato sto su dobili po pic*i
12. Kaze jedan peder drugome:”Mali moj, nesto me boli u guzi…”-I ovaj zavuce prst da vidi sta je to, “dublje!”, ovaj zavuce celu saku, “dublje”, ovaj zavuce do lakta i uhvati nesto rukom, izvadi iz bulje, kad ono cvet…”sta je ovo”, zacudjeno upita…tek ce ovaj prvi..:”Mali znak paznje, SRECAN TI RODJENDAN!!!
13. Cujem mujo da si ti peder. pa jesam. ajme, a cujem da ti je i amidja peder. Pa jeste. Pa jel ima netko u tvojoj familiji da se zanima za zene. Pa ima, sestra.
14. Popusite ga meni!! Bez uvrede, ja sam peder.
15. Sta znaci kad se k***c nemoze dignuti na picku? To znaci da si peder.
16. Kupala se dva pedera u moru. Jedan od njih se poser i govno pliva. Drugi ce na to: Vidis dragi kako pliva plod nase ljubavi.
17. DVA PEDERA LEZE U SOBI: JEDAN CE IDEM DA PISAM, A TI DA NISI DRKOO! O.K. NAKON PAR MINUTA DOJDE OVAJ IZ VECEA A KAD ONO PUNA SOBA SPERME JOJ ! SORRY JA PRDNO!
18. Kad pokledas ispod sebe i vidis jajeta onda si prosecan muskarac kad vidis onda si prirodni fenomen a kada vidis onda znaj da ti se neko duboko zavukao.
19. Uhatili pederi coveka i zavezal ga u sumi za drvo i jebali ga i sad visi covek tu celu noc kad ide ujutru sumar. Kaze covek pa ni jedan k***c ne ulazi vamo da mi pomogne! Kad sumar skida gace kaze cekaj mozda ce moj uci.
20. Haso & Huso pederi. Doshli u gay kupleraj. Udje Haso prvi: tamo crnchuga, na kurcu mu markirano: “cm=$, cm=$ i sve tako/a ima toga/. Sta ce Haso imo samo $, te mu mrki uvali cm u bulju. Huso, nestrpljiv, otvori vrata, klepi Hasu vratima i ovaj se nasuche do balchaka:”Huso, mamu ti jebem, ljepo ti mene u dugove uvali!”
21. Dodje peder na bazen i pita jednoga u vodi: -Kakva je voda. -Ladna je k’o k***c! -Bezite, skacem na dupe!
22. KAKO POCINJE PEDERSKA BIBLIJA: “BILI ADAM I STEVA”.
23. Jebu se dva pedera ispod mosta, kad u tom trenutku vidi ih policajac i kaze, alo sta radite to, ma nista evo hladim k***c u Savi. Policajac ce na to, nije ti ovo Sava ovo je Dunav, a peder kaze Savo izvadi licnu kartu i pokazi coveku ko si!!!
24. Svadjaju se dva pedera. -Ma jebem ti mater. -Ma jebem ja tebi mater. -Ma popusi mi. -A sta sad hoces da se mirimo???!!!
25. Pricaju dva pedera. -Hajde udari me. -Ma necu. -Ma udari me. -Ma necu. -Ma hajde, udari me. I ovaj ga udari. -JUNACINO!!!
26. Što je to pederska romantika? Dva pedera se kupaju u kadi i jedan prdne a drugi ljubi mjehuri?e.
27. Pri kojoj zivotnoj funkciji peder najvise uziva (ili ti kada peder najcesce dozivljava orgazam)? Prilikom sranja…
28. Jebali se dva perdera pored Dunava i najide policajac i pita jednog sta radi Peder kaze: hladim jaja u Savi. Policajac kaze: Kako bre u Savi kad ovde pise Dunav. A Peder kaze: -Savo pokazi mu isprave.
29. Udju dva pedera u dzamiju tokom molitve i jedan kaze drugom ! Vidi svedski sto!
30. Guze se dva pedera, kaze jedan: “moram otici da kupim cigare.ali nemoj da ga drkas bez mene!” peder se vrati, a zid pun sperme, i kaze onom drugom: “jebem ti mater sta sam ti rek’o? “a na to ce drugi:” pa sta je, zar ne smem da prdim?”
31. Razgovaraju dva hirurga, koji je imao tezi slucaj u karijeri. Kaze prvi: - Udario frajer na motoru u zid, nedelju dana sam ga strugao sa zida. - Nije to nista. Ispao peder iz aviona i nabio se na banderu, mesec dana sam mu skidao blazeni osmeh sa lica.
32. Peder se sprema za posao, sidje u kuhinju, a decko mu drka u torbicu. “Ljubavi, šta radis?” “Pripremam ti rucak”.
33. Prode peder pored grbavca, okrene se i uzdahne: -Oh, kako divne sise.
34. Zašto neki muškarci postaju pederi? Zato što im lakše ulazi u dupe nego u glavu!
35. Došao peder u kafic i naruci: -Molim vas jednu “koka-kolicu”. -Nemoj da ti ja tu koka-kolicu gurnem u dupe! -odvrati konobar. -Onda može cela gajba.
36. Guzila se dva pedera celu no? i slijede?e jutro jedan od njih se iskrade u kupatilo. Drugi ode za njim i zatekne ga kako pere govno u umivaoniku. “Pa dobro, ?ove?e, što to radiš?” “Perem plod naše ljubavi!”
37. Dosao peder na pumpu, izasao iz automobila i stavio crevo u dupe. Izlazi radnik i vice: -’Ej, manijace, to je dizel! -Meni je super!
38. Sun?a se peder na plaži i pita coveka koji izlazi iz vode: -Kakva je voda? Covjek mu odgovori: -Ma goli k***c! Skoci peder i vikne: -Mjesta, skacem na dupe!
39. Koja su dva najznacajnija datuma u godini za svakog pedera? Drugi prvog i prvi drugog.
40. Što kaže peder kad do?e u džamiju? Ohohoo! Švedski stol!
41. “Tata, danas sam imao svoje prvo sexualno iskustvo!”, a tata ce ponosno: “I kako je bilo?” “Odlicno, samo me malo boli guza!”
42. Razgovaraju dva pedera:
-Dragi, mislim da sam trudan!
-Po cemu to zakljucujes maco?
-Kasni mi stolica vec dana!
43. Mama,upravo sam se potukao na ullici!
-A sto se desilo sine?
-Jedan mi je decko rekao da sam peder!
-Ma sto kazes! I sto si urado?
-Udario sam ga lepezom!
44. Koji su prvi simptomi AIDS-a.
.Bolovi u debelom crijevu
.Suze u ocima
.Dahtanje iza ledja
45. Kupaju se dva homoseksualca u kadi. Jedan prdne a drugi ce: Dragi nase dete dise”.
46. Svadjaju se pedera: -Nosi se pederu! -Nosi se ti pedercino! -Daj ne seri! -Ne seri ti! -Ma popusi mi! -A jel sad bi se pomirio?!
47. Bila dva pedera u sobi .I jednom Ostane sam peder u sobi.Vraca se drugi a po zidovima sperma i pita ga “Sta je ovo” a ovaj ce” -Ja prdno.
48. Gleda se peder u ogledalu. Digne mu se k***c. Lupka se on po kurcu i kaze mu: -NO, NO. To je nasa guza.
49. Dolazi peder u kasapnicu i trazi kilogram cajne kobasice. -Da narezem? -Upita kasapin -Pobogu, covece, zar vi mislite da je moja guza dzubox.
50. Tata, tata, da li sam ja peder? Nisi, sine, samo imas jako slatku guzu.
51. Sin dolazi iz grada i kaze svom ocu:
Tata,tata,doziveo sam svoje prvo seksualno iskustvo!
To sine, sedi i ispricaj mi kako je bilo…..
Tata, ne mogu da sednem…
52. Dolazi sluzbenik kod direktora i kaze mu: - Sefe, reci
cu vam nesto u povjerenju. U nasoj firmi radi i jedan
homoseksualac! - Oho, a ko je taj? - Poljubite me pa
cu da vam kazem!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Tel.Me Your.Number
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 07:01:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.