Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ''Gay parada 2011'' Vaše mišljenje!  (Pročitano 16181 puta)
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
@Ušonja

A među-rodsku ljubav si zaboravila.  Smile


IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia krntija
U principu, u demokratskoj državi, niko ne može njima da zabrani da održe javni skup i šetnju, dokle god ona ne izlazi iz civilizovanog okvira. Ako poprimi karakteristike sidnejskog Mardi Gra festivala, onda bi čak i država mogla da reaguje...

Ako su se već odlučili na taj korak i ako žele da naprave skup, iako smatram to za ništa drugo do jeftinog senzacionalizma, ne bi im se smelo uskratiti, jer ne bi bilo demokratski.

No, ono što je glavna fora, a što većina protivnika parade nikako da ukapira, jeste to što upravo ovakvi javni osuđujući nastupi i vređanje i na kraju sami pokušaji sprečavanja parade na licu mesta fizičkim obračunavanjem LGBT populacije, DONOSE onaj publicitet koji LGBT populacija želi. Vi mislite da ih sabotirate, a u stvari im samo pomažete, to i oni hoće. Oni žele nerede na ulicama, oni žele javne ispade da bi onda zaista predstavili svetu kako se nalaze u podređenom diskriminacionom položaju. Da je bilo pameti pa, jesenas kad je bila parada, da nijedan čovek koji se tome protivi nije izašao na ulice, da su svi zatvorili prozore i pustili pedere da prošetaju sablasno praznim gradom, postigi bi daleko veći efekat.

Ako stvarno hoćete da se borite protiv pedera, nemojte ih vređati, nemojte ih napadati, nemojte se s njima raspravljati... ignorišite ih!
« Poslednja izmena: 02. Mar 2011, 19:29:10 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
No, ono što je glavna fora, a što većina protivnika parade nikako da ukapira, jeste to što upravo ovakvi javni osuđujući nastupi i vređanje i na kraju sami pokušaji sprečavanja parade na licu mesta fizičkim obračunavanjem LGBT populacije, DONOSE onaj publicitet koji LGBT populacija želi. Vi mislite da ih sabotirate, a u stvari im samo pomažete, to i oni hoće. Oni žele nerede na ulicama, oni žele javne ispade da bi onda zaista predstavili svetu kako se nalaze u podređenom diskriminacionom položaju. Da je bilo pameti pa, jesenas kad je bila parada, da nijedan čovek koji se tome protivi nije izašao na ulice, da su svi zatvorili prozore i pustili pedere da prošetaju sablasno praznim gradom, postigi bi daleko veći efekat.

тек онда не би могло да се живи од Аздејковића и компаније ... Иначе што се мене тиче ... нек праве параде колико хоће, 'ебе ми се ... чињеница је да ће 90% популације исту доживети као гурање прста у око и да тако педери сами себи пуцају у колено ако им је жеља неко побољшање положаја. Ал јбга ... треба Аздејковић и дружина да одраде кеш који добијају

Иначе ... до јесени ... још већа криза, још већа незапосленост и незадовољство, навијачке групе уједињење ... нова парада = дупло већи хаос него последњи пут.
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6120
Citat
Meni bilo super da pratim cirkus na TV-u
Da li bi ti bilo super da si bio "huligan" ili jos gore pandur? Tezak bezobrazluk.

Citat
Srbija je u 15-om, zaboravih...
Ti izvoli preseli se u Holandiju, koja je u 21. veku i svi ce biti zadovoljni. Necete imati problema sa "huliganima" i 15. vekom, a svako ni vi nikome necete nedostajati. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
LG Frizider
U principu, u demokratskoj državi, niko ne može njima da zabrani da održe javni skup i šetnju, dokle god ona ne izlazi iz civilizovanog okvira. Ako poprimi karakteristike sidnejskog Mardi Gra festivala, onda bi čak i država mogla da reaguje...

Ako su se već odlučili na taj korak i ako žele da naprave skup, iako smatram to za ništa drugo do jeftinog senzacionalizma, ne bi im se smelo uskratiti, jer ne bi bilo demokratski.

No, ono što je glavna fora, a što većina protivnika parade nikako da ukapira, jeste to što upravo ovakvi javni osuđujući nastupi i vređanje i na kraju sami pokušaji sprečavanja parade na licu mesta fizičkim obračunavanjem LGBT populacije, DONOSE onaj publicitet koji LGBT populacija želi. Vi mislite da ih sabotirate, a u stvari im samo pomažete, to i oni hoće. Oni žele nerede na ulicama, oni žele javne ispade da bi onda zaista predstavili svetu kako se nalaze u podređenom diskriminacionom položaju. Da je bilo pameti pa, jesenas kad je bila parada, da nijedan čovek koji se tome protivi nije izašao na ulice, da su svi zatvorili prozore i pustili pedere da prošetaju sablasno praznim gradom, postigi bi daleko veći efekat.

Ako stvarno hoćete da se borite protiv pedera, nemojte ih vređati, nemojte ih napadati, nemojte se s njima raspravljati... ignorišite ih!

A bar malo da ih vredjamo a a a a? Smile

Ubijamo vreme covece, oni paradiraju dokono, neko ih dokon bije, murija primi vecu platu i svi srecni i zadovoljni. Gro ljudi jednostavno u to vreme samo zeli da ode od tacke a do tacke b i pobilo bi redom sto strejt sto gej samo to da iskombinuju Smile

Rijaliti shouuuuuuuuuuu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Nos u tuđ sos...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.621.0
mob
BlackBerry 
Reakcije na ovakve teme ili samu paradu su samo dokaz da srpska LGBT populacija ne zna da odigra pametno, tj. da nisu nista napredniji od ostatka nacije... sta vise... da se nalaze u tuznom senzacionalistickom kalu (blatu) sa ucesnicima Farme i Grand parade.

Da ne bude zabune ovo je moje licno misljenje, koje nema veze sa uredjivackom politikom foruma.

S druge strane, moje zvanicna izjava kao administratora je da privatne poruke mozes da koristis posto dostignes nivo redovnog clana, a ako ih budes koristio za spam, vredjanje ili nesto slicno, dobices ban Wink



Ako nesto mrzim to je kada neko pokusava da dotakne genijalnost Martina Nimelera. Stvar je u tome sto u tom pokusaju ljudi uglavnom omanu.

Uopste nije stvar u tome ko je i sta je dobio, vec da postoje i drugi oblici borbe koji prethodne necemu sto se zove Gay pride ili posrbljeno Gay parada.

Primer pametne popularizacije lgbt prava (jer gayevi nisu jedini primerci alternativne seksualne orijentacije, smatram da i lezbejke, biseksualci, transeksualci i transvestiti trebaju da budu podjednako pomenuti) su npr. Jovan Cirilov i Atila Kovac... ali ... to su 2 slucajeva medju 1000 slucajeva u kojima se heteroseksualaci guze na medijima i prave opsti haos...
Mada... opet... Cirilov je izuzetno obrazovan covek... pravi biser bez obzira s kime ide u krevet...

Ovo spominjanje pokrivke za konje (jel' to znaci da sam ja konj\kobila), upravo govori o niskom stepenu kulture koji je prisutan kod ostalih "boraca" za LGBT prava... Smiley
Ja zaista ne znam ko je Martin Nimeler! Sad sam utefterio u google Smiley neki Hitlerov dupe-lizac, ako grešim, oprostite!

Ali znam ko je Minhauzen... samo još počni da pričaš da si leteo na Mesec i da budemo kompletni! Smiley
S'obzirom da sam ja dete sa sela Smiley U čestim slučajevima poredim HOMO Sapiensa sa domaćim životinjama... Jer nam društvo liči sve više na vašar gde se jeftino prodaju svi!
Pohvalno je to što vodiš računa sa kim Ćirilov ide u krevet, a za oskara je to što moraš da naglasiš da nije bitno sa kim ide u postelju... Ali je bitno da znaš to... (Nos u tuđ sos) Smiley Nije bitno ali neka ljudi znaju! Jel?

Zanimljiva je činjenica da kada se svetla ugase... moral gubi na svom značaju i pod znakom je pitanja koliko smo tada NE-tolerantni, šta bi smo uradili... šta ne... stvar je trenutka!

Jedno je sigurno... onaj koji se protivi ima problem sa sopstvenim opredeljenjem... jer je negde između i plaši se sopstvenih postupaka i rob je svojih predrasuda!
Ima ona narodna: Nikad ne reci nikad!
PS: Nisu pederi tako strašni... i nema razloga da ih se plašite Smiley Verujte!!!!
IP sačuvana
social share
Ne verujem nikom, pa ni sebi Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Android 10.54
mob
Apple iPhone SE 2020
Ispostavilo se da je moja tvrdnja o kalu tacna... Kakav nam je TV program, takvi su nam i homici...

O, zivote lutalico..

Sto kaze boki.... ignore mode... Neka nauce da se bore civilizovanim sredstvima....
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
Ako stvarno hoćete da se borite protiv pedera, nemojte ih vređati, nemojte ih napadati, nemojte se s njima raspravljati... ignorišite ih!
Upravo to
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
бајдвеј ... Ћирилов се сам у неким својим списанијима изјаснио да је универзалац ... тј да може и на батерије и на струју. Никакво гурање носа тамо где му није место није било потребно да се то сазна ... само знање 30 слова азбуке
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia krntija
Citat
тек онда не би могло да се живи од Аздејковића и компаније

čini ti se... Kenjali bi neko vreme, a onda kada bi video da ih niko ne konstatuje, vratili bi se u tu rupu odakle su izmigoljili. A ovako će da kukaju i da šište dokle god imaju glasa i što je najgore mi ćemo ispasti bed gajs pred svetom, jer eto bijemo i vređamo ljude.


A bar malo da ih vredjamo a a a a? Smile

Ubijamo vreme covece, oni paradiraju dokono, neko ih dokon bije, murija primi vecu platu i svi srecni i zadovoljni. Gro ljudi jednostavno u to vreme samo zeli da ode od tacke a do tacke b i pobilo bi redom sto strejt sto gej samo to da iskombinuju Smile

Rijaliti shouuuuuuuuuuu

batice, smatram da nisu vredni toga a ti kako oćeš



Jedno je sigurno... onaj koji se protivi ima problem sa sopstvenim opredeljenjem... jer je negde između i plaši se sopstvenih postupaka i rob je svojih predrasuda!
Ima ona narodna: Nikad ne reci nikad!

Batice, onaj koji se protivi pederluku je ništa drugo do mentalno zdrav čovek, kojem je u prirodi da ne shvata, da odbacuje i osuđuje sve neprirodno  Smile
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.