Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:29:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: gasi mi se monitor  (Pročitano 5685 puta)
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Mom drugu se to desavalo i ispalo je da je bila nesipravna graficka karta. Proturi komp kroz par 3DMark-ova i vidi da li rade kako treba.
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
       Ljudi, opet ja.  Smile Kad mi se desavalo to sa monitorom (da se gasi, bez ikakvog razloga), prestalo je samo od sebe nakon 3 dana.  Sad je, opet, pocelo i traje vec nedelju dana.  Smile Naponski kabl nije sigurno, proveravala sam ga nekoliko puta.  Za graficku nisam sigurna, jer mislim da, ako je problem do graficke, monitor ne bi ostajao bez struje.  I dalje ne mogu da utvrdim nikakvo pravilo, stim sto se sad gasi i kad ne radim nista na njemu.  I sam se pali.  Totalno je zabagovao.  Kolega koji je radio u servisu, kaze da u monitoru postoji softver, i kaze da je cesto nailazio na taj problem.  Kao, neki softver koji se ubacuje slicno kao u mobilni.  Da li to, zaista, moze da bude problem, i ako moze, da li mozete da mi kazete nesto vise o tome???
           Jos nesto, komp sam kupila u eurolinku, koji je propao i zatvoren je.  Jos uvek imam garanciju na monitor, ali ne mogu da je iskoristim. Smile Da li neko zna, da li postoji neki Belinein servis u Beogradu, ili neki ovlasceni distributer kome bih mogla da se obratim???
            Unapred zahvalna. . . 

Edit by okno: Obrisan dupli identican post.
« Poslednja izmena: 13. Sep 2008, 07:57:51 od okno »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Sea shepherd

Zodijak
Pol
Poruke 23472
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 0.2.151.0
Citat
Jos nesto, komp sam kupila u eurolinku, koji je propao i zatvoren je.  Jos uvek imam garanciju na monitor, ali ne mogu da je iskoristim.

Zatvoren Eurolink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
LG Nexus 5
       Ljudi, opet ja.  Smile Kad mi se desavalo to sa monitorom (da se gasi, bez ikakvog razloga), prestalo je samo od sebe nakon 3 dana.  Sad je, opet, pocelo i traje vec nedelju dana.  Smile Naponski kabl nije sigurno, proveravala sam ga nekoliko puta.  Za graficku nisam sigurna, jer mislim da, ako je problem do graficke, monitor ne bi ostajao bez struje.  I dalje ne mogu da utvrdim nikakvo pravilo, stim sto se sad gasi i kad ne radim nista na njemu.  I sam se pali.  Totalno je zabagovao.  Kolega koji je radio u servisu, kaze da u monitoru postoji softver, i kaze da je cesto nailazio na taj problem.  Kao, neki softver koji se ubacuje slicno kao u mobilni.  Da li to, zaista, moze da bude problem, i ako moze, da li mozete da mi kazete nesto vise o tome???
           Jos nesto, komp sam kupila u eurolinku, koji je propao i zatvoren je.  Jos uvek imam garanciju na monitor, ali ne mogu da je iskoristim. Smile Da li neko zna, da li postoji neki Belinein servis u Beogradu, ili neki ovlasceni distributer kome bih mogla da se obratim???
            Unapred zahvalna. . . 

Edit by okno: Obrisan dupli identican post.

Neki su predlagali da se produvaju malo kablovi. Smile

Da li si u mogucnosti da taj monitor probas na drugom racunaru? Jel ovako podeseno kod tebe?

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Monitor.JPG
(112.68 KB, 1197x779)
« Poslednja izmena: 13. Sep 2008, 10:06:35 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
pomoc imam monitor samsung sync master 793df u zadnje vreme je poceo da mi  se gasi udok radim sa njim ili hocu da igram igrice i pojavi se prozorcic koji seta i pise 75h pomoc plz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 276
Zastava I.N. Sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
HTC x8
http://www.omegadrivers.net/ati_winxp.php

provjeri te graficku kartu da li je ispravna ili sta joj nedostaje.
IP sačuvana
social share
Sampioni se ne prave u teretanama, sampioni se prave od necega sto je vec duboko u njima, od snova, zelja I ciljeva. Oni moraju razmisljat u sekundi, biti malo brzi, moraju imati volju I umjece. Ali volja mora biti jaca od umjeca

Pogledaj profil WWW Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
E ljudi ista stvar se javlja kod mene,
od pre neki dan se pocelo pojavljivati crvene tackice ili cak linije,najvise se primeti na crnoj boji. E sad probao sam drugi racunar da povezem na taj monitor tu je jos gora stvar,u pitanju je TFT MSi 17 inca.
Ono st sada zakljucujem da graficka nije sigurno,ono sto me buni je da kad pomerim misa on se zacrni i sad ono sto ne razumem ugasim ga dugme i on umesto da bude crn pojavljuje sivo bela boja na celom ekranu a on ugasen. Kako je to moguce.
Proverio sam sve kablove cak sam DVI kabl okrenuo onaj sto je isao u kuciste stavio u monitor i obrnuto.  :boxing:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
UNIX
Browser
Opera 9.62
mob
Samsung SGH-E630
Tačkice i crtice na ekranu, hm, trebalo bi ga obrisati ali iznutra, probaj sa ovim, provereno pomaže







Heheheh, izvinjavam se na offtopicu  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
Recovered_PowerPoi... (360.04 KB)
« Poslednja izmena: 02. Feb 2009, 22:32:12 od enaB »
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1825
Zastava Bosna i Hecegovina
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung Galaxy S4
Meni kad su se pocele pojavljivati crvene horizontalne linije i jos razne sarene  Smile crkla mi je grafulja...
IP sačuvana
social share
"Remember, remember the 5th of November, the gunpowder treason and plot. I know of no reason why the gunpowder treason should ever be forgot."

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:29:31
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.157 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.