Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 16:46:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gamerske "istine" i lazi  (Pročitano 20601 puta)
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
jedan moj stariji poznanik je kupio lap top a ne razume se bas nesto u tehniku (ne zna da otkuca poruku na mob),i tako on odlucio da prikljuci
internet kako bi ulazio na sajtove "gde pricas sa golim zenskama".I tako on mene jedan dan zaustavi da me nesto pita,bio je u jednoj firmi gde se uplacuje dial up itd,
i kaze on meni:"Nenade bio sam isao da pitam da mi spoje internet,pa rekoh ajd prvo da pitam tebe kako to sve ide da se ja nebi izblamirao.Rekli su mi
da imam mogucnost da izaberem 3 internet paketa-jedan od 10eura,drugi od20eura i treci od 30eura"
E sledeca recenica koju je on rekao je vrlo interesantna:"Koliki su ti internet paketi otprilike?Da ja znam dal da dodjem kolima po njega?"  Smile

vrhhhhh  Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Ovde moze da se ubaci i elstrongovo iskustvo sa cs cheatom  Smile

A varga ? Shta je sa njim nema ga vishe?

Jednom ja na PES9 centriram u sesnajesterac, odbijaju loptu, kad ono sudija nalijece, poluvolej, direktno u raslje!!!!!! A u londonu muk, jebo te!!!! Smile (istina 100%)

To legendo  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U can't handle the truth!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2336
Zastava Ormar tvoje cure
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Samsung S4
jedan moj stariji poznanik je kupio lap top a ne razume se bas nesto u tehniku (ne zna da otkuca poruku na mob),i tako on odlucio da prikljuci
internet kako bi ulazio na sajtove "gde pricas sa golim zenskama".I tako on mene jedan dan zaustavi da me nesto pita,bio je u jednoj firmi gde se uplacuje dial up itd,
i kaze on meni:"Nenade bio sam isao da pitam da mi spoje internet,pa rekoh ajd prvo da pitam tebe kako to sve ide da se ja nebi izblamirao.Rekli su mi
da imam mogucnost da izaberem 3 internet paketa-jedan od 10eura,drugi od20eura i treci od 30eura"
E sledeca recenica koju je on rekao je vrlo interesantna:"Koliki su ti internet paketi otprilike?Da ja znam dal da dodjem kolima po njega?"  Smile

Nisam se ovako nasmijao od.. ne znam... Daj se jos druzi sa tim poznanikom, izgleda da je jako intersantan, pa nam prenesi jos koju pricu..
IP sačuvana
social share
I don't need to get a life. I'm a gamer. I have lots of lifes!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


GROBARI Herceg-Novi

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1113
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG KU990
ma video je da mu kompjuteri ne idu pa je prodao lap top.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


P.F.C. - Grobari Jug

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2323
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Samsung S5600


Nego, stric od tetke devojke mog kumovog sestrica je stvarno izveo Sexality na MK2. Ozbiljno.
e ako je taj rodjak u pitanju onda  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
ja izaso iz auta u nfs-u  Smile
Smile
Meni usla stoperka isto u NFS-u   Smile

Hmm negde na netu sam našao da je neki lik pričao kako je igrao kanter i izašao na prozor i video čoveka na drugoj zgradi kako ga nišani sa snajperom.... snajperista pucao a ovaj se savio i promašio ga Smile
Imao sam to u Freedom Fighteru, taman da ga zveknem u trece oko, tip se sagne, dobro, jeste da sam opalio nakon toga sto se sago al u brzini skoro pomislis da je bug

Moj hdd je kupljen 2003. isto ali ima 120GB i taj lik je mogao imati od 160 u to vreme.
Ja sam pre nekih 6-7 godina luto po torentima kao DC++ i video u nekom Hubu tipa koji je imo mangu i anime na 2 terabajta, tad su diskovi bili mislim do 160 gb a pustali su te na hub sa najmanje 5 gb sharea. E, sad mislim da je tip imao kuci nesto tipa servera sa gomilom hardova

kaze meni drug da je skinuo gta 4 za 20 minuta(brzina neta 512kb/s)  Smile
Ja sam jednom na neku caku skido kratke filmove sa neta, nije Youtube nego neka stranica sa kratkim filmovima u wmv formatu velicine do 50 mb sa brzinom do 2 mb u sekundi. Tad sam imao 750 kbit/s liniju DSL-a a inace najbrzi down je bio nekih 60 kb/s. Kad skines film vidis da je stvarno tezak oko 50 mb. Medjutim, nikad nisam mogo da ponovim, sad brzina do 350 kb/s sa linijom od 2 mbit-a/s.

Auu dobra tema. Smiley

Moj drug je pricao kako je overklokovao grafu na 1 GB.. Neka jefina Ati grafa.. Ja reko nema sanse da mozes memoriju dici na grafi, kae on hajmo kod mene.. Ja odem i upalimo komp a on ode do wc-a za to vrijeme.. Ja pogledam pod adapter, nit on ima program za overklokovanje nit je overklokovao graficku, pise 256 mb.. i ja samo umem par cd-ova i kazem moram ici... nisam ni spomenuo to vise.. zao mi cojka
Ranije se mogla G-Force da se digne na dva procesora lemljenjem. Sad, par frikova mi je to pricalo, nikad proveravo al bilo je to pre par godina. Da sam ja to radio bilo bi umesto G-Force 2 G-Force 0!

jedan moj stariji poznanik je kupio lap top a ne razume se bas nesto u tehniku (ne zna da otkuca poruku na mob),i tako on odlucio da prikljuci
internet kako bi ulazio na sajtove "gde pricas sa golim zenskama".I tako on mene jedan dan zaustavi da me nesto pita,bio je u jednoj firmi gde se uplacuje dial up itd,
i kaze on meni:"Nenade bio sam isao da pitam da mi spoje internet,pa rekoh ajd prvo da pitam tebe kako to sve ide da se ja nebi izblamirao.Rekli su mi
da imam mogucnost da izaberem 3 internet paketa-jedan od 10eura,drugi od20eura i treci od 30eura"
E sledeca recenica koju je on rekao je vrlo interesantna:"Koliki su ti internet paketi otprilike?Da ja znam dal da dodjem kolima po njega?"  Smile
Bar po Nemackoj ti prodaju "Pakete" interneta. U izlog ti stvarno postave neku kutiju na kojoj srecni ljudi sa laptopom i pored stoji cena. Samo sto ti dodje majstor pa ti prikljuci u podrumu, nema paketa, osim ako ne uzmes DSL modem i ruter
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Life is good, but good life is better!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 438
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 6120
Ja sam zgazio ljude u Midtown Madness-u Smile
IP sačuvana
social share



Edit by canelane: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5b4
mob
Apple iPhone
To mi nikad nije poslo za rukom, nikad nisam uspeo da zavrsim trku, jer sam uvek imao zelju da zgazim one ljude, koji imaju nehumano neverovatne reflekse Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Ja sam zgazio ljude u Midtown Madness-u Smile
"faast motherfuckers,aren't they?"  Smile
To mi nikad nije poslo za rukom, nikad nisam uspeo da zavrsim trku, jer sam uvek imao zelju da zgazim one ljude, koji imaju nehumano neverovatne reflekse Smile
(al sad bez zezanja,i laganja)meni je uspelo,ali,naravno,samo sam malo zahvatio i prosao kroz lika,kao sto sam i ocekivao da ce biti...
« Poslednja izmena: 11. Maj 2009, 01:45:25 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 16:46:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.