Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 00:38:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Game Quiz™ - Jul
OrpheuS - 9 bodova
WC Kengur - 7 bodova
Bokac - 7 bodova
Mućkaroš - 7 bodova
nikolavasic - 6 bodova
-Samurai- - 5 bodova
Sc0rp10 - 4 boda
Dinooo - 4 boda
Stefan_Le - 4 boda
Ragingbull - 2 boda
3EBC - 2 boda
ssaajjkkoo - 1 bod
Ironic - 1 bod
Markoski - 1 bod
Dare car - 1 bod
Hellboy321 - 1 bod
mlinko - 1 bod
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 36
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Game Quiz™ - Jul  (Pročitano 21213 puta)
01. Jul 2007, 00:28:39
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Apple iPhone 6s
Pravila

 
 
 
 
1
 
 U igri mogu da učestvuju svi, bez obzira na broj poruka
 
 
 2
 
 Igra funkcioniše na sledeći način:
 
 Jedan igrač postavi pitanje dok ostali pogađaju. Igrač koji tačno odgovori na pitanje dobija bod i postavlja sledeće pitanje. Ako na to pitanje budu data 3 pogrešna odgovora, igrač koji je postavio pitanje dobija još jedan bod s tim što mora da pruži određenu pomoć.Ako igrač prepusti pitanje,gubi pravo da odgovara na sledeće pitanje,pitanje koje je prepustio. Ako pitanje postane neaktivno, poništava se i bilo ko može da postavi naredno pitanje.
   
 *neaktivnost pitanja: Pitanje postaje neaktivno ako nakon 12 sati nema ni jednog odgovora. Nakon navedenog perioda svako stiče pravo da postavi naredno pitanje
 
 
 3
 
 Dozvoljena je svaka vrsta pitanja koja je u skladu sa temom kviza.
 
 
 4
 
 U igri učestvuju i sudije koje će kontrolisati igru i, takođe, dobijati bodove u skaldu sa svojim znanjem
 
 
 5
 
 Igrač ne sme da spamuje odgovorima: "ne znam", "ovo niko ne zna", "daj drugo pitanje" itd. Takvi odgovori će biti brisani.
 
 
 6 
 
 Nema negativnih poena. Možete grešiti bez ikakvih penala.
 
 
 7
 
 Sudije zadržavaju pravo oduzimanja bodova igračima koji se nisu ponašali u skladu sa pravilnikom. Za teže prekršaje igrač može biti isključen iz kviza za ceo mesec
 
 
 8 
 
 Igrač koji je postavio pitanje a odlazi sa Bureka, obavezan je da ostavi odgovor sudiji.  Igrač koji je dao odgovor na postavljeno pitanje a odlazi sa Bureka, obavezan je da ostavi potencijalno novo pitanje sudiji. Ako je dao tačan odgovor, sudija će po potvrdi istog, postaviti ostavljeno pitanje.
 
       *napomena: pre nego što ostavite podatke jednom od sudija, proverite koji je trenutno aktivan!
 
 
 9  
 
 Kada igrač potvrdi tačan odgovor drugog igrača dužan je da napiše trenutno bodovno stanje tog igrača. Primer:
 
 
Citat
Tacan odgovor
 zoki82 - 4 boda
(bez citata)
 
 Ovo je veoma važno pravilo koje olakšava sudijama posao unošenja bodova u listu.
 
 
 
 Na kraju meseca igrač sa najviše poena će dobiti Burek banner koji može da se stavi u potpis što će označavati da je on pobednik kviza za taj mesec

 
 
Sudije: Bokac, darthmaul, 3EBC, litricind

 
 
 
Koncept ovog kviza kao i njegova pravila su vlasništvo Burek foruma i Tima Burek foruma. Svako kopiranje, umnožavanje, objavljivanje i distribuiranje celog ili delova ovog koncepta bez obzira na razloge za takvo delo zabranjeno je i predstavlja povredu autorskog prava i krivično delo, koje će biti gonjeno u skladu sa zakonom. Svaka distribucija sadržaja podleže pismenom odobrenju Burek foruma. Svaka zloupotreba podrazumeva krivično delo protiv autorskih prava i biće bez odlaganja preduzete odgovarajuće pravne mere.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Kako se zovu tri titana koje mozete da izabereta da obozavate u igri Age of Mithology: The Titans?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Genije

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3556
Zastava Podgorica
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Kronos
Oranos
Gaia
IP sačuvana
social share
Jedite govna. Nemoguće je da se milioni muva varaju.
Prva noć na vješalima je najgora
* * * * * * *
Ulazi Perica u kuću...
• Gde si, deda... šta to srmdi, je li deda... deda... deda... deeeedaaaaa, deeedaaaa bre...
Pogledaj profil WWW Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
ssaajjkkoo 1 bod
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
Posto vidim da niko nece da postavi pitanje, opet cu ja:

Kako se zove najveci mech u Mech Warrior, koji je tezak 100t i naoruzan 4x ac10?
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Taking n00bs to school since 1985

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 3120
DAISHI !!!!!!

Kako obozavam taj Mech

Woops ja se izvinjavam mislim da sam malkice potgresio.

OK sad ne mogu tacno da se setim na koji je od 3 glavna assault mecha mislis. Takodje nisi specifizirao na koji Mech Warrior mislis, tako da cu pretpostaviti da mislis na MW4

Tako da jedini moguci odgovori su

Atlas
Daishi
Fafnir

ali posto sam debil i tek sad procitao da si napiao ac 10 onda pretpostavljam da je Fafnir ili Daishi.
« Poslednja izmena: 01. Jul 2007, 20:11:32 od Ironic »
IP sačuvana
social share
My gaming career:

World of Warcraft: Ironic lvl85 Human Warrior - Leading the charge against the Horde day in day out.
Warhammer Age of Reckoning: Stole R40 RR66 Empire Witch Hunter - Enforcing Sigmar's Justice one burnt witch at a time.
Global Agenda: SixtySix lvl50 Assault - 10 000 rounds per minute of pure heavenly bliss.
Age of Conan: Mrshbre lvl80 Aquilonian Ranger - Sniping away from a Kheshatta hill near you.
Runes of Magic: Milosh lvl45/35 Human Rogue/Scout - Born to hunt PK's, forced to grind XP.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Memento Mori

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7891
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
Ironic 1 bod pitanje???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Taking n00bs to school since 1985

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 3120
Ironic 1 bod pitanje???

Kako to da me bodujes ti koji nisi postavio pitanje? al nema veze

Ajde kada smo poceli sa Mech Warrior, U kom delu Mech Warriora je vas Callsign Spectre i koliko alternativnih zavrsetaka ima isti deo?
IP sačuvana
social share
My gaming career:

World of Warcraft: Ironic lvl85 Human Warrior - Leading the charge against the Horde day in day out.
Warhammer Age of Reckoning: Stole R40 RR66 Empire Witch Hunter - Enforcing Sigmar's Justice one burnt witch at a time.
Global Agenda: SixtySix lvl50 Assault - 10 000 rounds per minute of pure heavenly bliss.
Age of Conan: Mrshbre lvl80 Aquilonian Ranger - Sniping away from a Kheshatta hill near you.
Runes of Magic: Milosh lvl45/35 Human Rogue/Scout - Born to hunt PK's, forced to grind XP.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
eee, mislio sam na annhilatora jer on ima 4xAC10 u osnovi! al ajde, kako ti kazes. Mislio sam na sve Mech Warriore globalno, samo nisam siguran da li ga ima u IV. Annhilator je  najjaci mech u igri jer kad opalis rafale iz ac oruzja orvo oboris protivnika pa ga posle zaspes sa jos dva rafala i pada.
« Poslednja izmena: 02. Jul 2007, 12:23:40 od OrpheuS »
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Taking n00bs to school since 1985

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2490
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 3120
Brate annihilator u kom delu? Lepo ja rekoh da me ne boduje neko ko nije postavio pitanje. Takodje Annihilator nikako nije najjaci mech u igri Smiley Fafnir nosi 2 Ultra ac 20 + jos dodatnog naoruzanja ja mislim LRM 20 ili tako nesto. E to sine kad te spici pozdravi se sa zivotom.

Mada moj all time favorite je Black Knight. 4 klanska er ppc. Pregrejava se kako oces ali sa 80 tona spada u heavy klasu gde mu nema ravne  Smile
« Poslednja izmena: 02. Jul 2007, 17:34:17 od Ironic »
IP sačuvana
social share
My gaming career:

World of Warcraft: Ironic lvl85 Human Warrior - Leading the charge against the Horde day in day out.
Warhammer Age of Reckoning: Stole R40 RR66 Empire Witch Hunter - Enforcing Sigmar's Justice one burnt witch at a time.
Global Agenda: SixtySix lvl50 Assault - 10 000 rounds per minute of pure heavenly bliss.
Age of Conan: Mrshbre lvl80 Aquilonian Ranger - Sniping away from a Kheshatta hill near you.
Runes of Magic: Milosh lvl45/35 Human Rogue/Scout - Born to hunt PK's, forced to grind XP.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 36
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 00:38:23
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.