Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gadgeti - noviteti i zanimljivosti  (Pročitano 241076 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Mac OS X v: 10.7.4
Browser
Chrome 21.0.1180.77
mob
Apple iPhone
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Mac OS X v: 10.8
Browser
Safari 536.25
mob
Apple iP5
Svetsko prvenstvo u bacanju mobilnih telefona odrzano naravno u Finskoj.
Pobednik Ere Karjalainen zafrljacio svoju staru Nokiju na daljinu od 101.46 metara:


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


tv izveštači izveštačuju izveštaj svakog dana

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 28218
Zastava
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
Apple iPhone 6
Nikon Coolpix S800c is now official – 16MP Android camera you can play Angry Birds on



As predicted, the Nikon Coolpix S800c Android-powered camera was officially announced today. What we have on our hands is a 16-megapixel point-and-shoot cam boasting a 1/2.3 CMOS sensor with back-side illumination, 10x optical zoom, and image stabilization. Videos can be taken at 1080p, and the WPS technology allows files to be easily transferred over Wi-Fi to a smartphone or a tablet.

In case you are wondering, you cannot use the Nikon S800c as a cell phone, although we bet that the photos that it takes look better than what most smartphones can deliver. On the other hand, you can access the Google Play store in order to install applications – social networking clients, photo editing software, even Skype makes an appearance in the promotional video below. We know that the camera's OLED screen measures 3.5 inches in diagonal and has "high resolution", but further hardware specifications, such as processor make and model, remain unknown. Android 2.3 Gingerbread is what comes out of the box.



izvor
« Poslednja izmena: 22. Avg 2012, 12:27:07 od thefukara »
IP sačuvana
social share

jetra mi je propala, imam čir na crevu,
kamen je u bubregu, .ebem li mu kevu
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Mac OS X v: 10.8.1
Browser
Safari 536.25
mob
Apple iP5
Samsung izvukao deblji kraj u sudskom procesu, treba da plati Apple-u nesto vise od jedne milijarde $.
Vise detalja ovde: link





IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Intel Core 2 Quad Inside

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5400
Zastava Belgrade City
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
Apple iPhone 7 Plus
Zaklase ih samo tako. Bas mi je drago. Ovo ce imati uticaj i na druge proizvodjace, ali i na Android.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.79
mob
Apple iPhone
Bas bezveze...
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Intel Core 2 Quad Inside

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5400
Zastava Belgrade City
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
Apple iPhone 7 Plus
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Mac OS X v: 10.7.5
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
Apple iPhone


Molio bih da ovo ne pokrene diskusiju koji je OS bolji.
« Poslednja izmena: 24. Sep 2012, 10:39:47 od Mikele »
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.02
Jelly bean na nexusu je  Smile , igrao sam se telefonom pre neki dan kod sestre i oduševio sam se. Za malo više od 300 eura definitivno best buy
« Poslednja izmena: 24. Sep 2012, 12:10:28 od telep »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Safari 536.26.14
mob
Apple iP5
Secam se pre nekoliko godina, kada je Android jos bio u povoju, kako je cini me se isto Brandon radio neko poredjenje Windows Mobile vs iOS i tu nam objasnjavao sta sve moze i sta sve ima na WM, a nema na ajfonu i eto videli smo kako je koji OS zavrsio Smiley

Ja se slazem da Android out-of-the-box nudi vise opcija i funkcija, ali i pored toga ono sto sam imao prilike da probam i koristim na Desire, GS i GS2 mi je kao celina delovalo slabije i inferiornije od ajfon modela koje sam imao paralelno sa tim telefonima.
Sto se tice stock Androida, imam iskustvo sa CM9 i CM10 na GS2 koji su mi u pocetku delovali zanimljivo, ali su me relativno brzo smorili. Ne znam koliko je u redu da sudim o stock Androidu na osnovu CM-a, ali sada sam bas poceo da gajim respekt prema TouchWiz-u kada sam video koliko je Samsung doterao i nadogradio stock UI tako da nikada vise ne bih instalirao CM na GS2.

Jos jedna stavka koju bih hteo da napomenem: imali smo do sada puno prilike da gledamo razlicita Android vs iOS poredjenja, ali nigde nisam video da su poredili mail aplikacije gde je po meni ajfon u velikoj prednosti. Na Androidu je to prosto uzas, cak i default GMail aplikacija izgleda ruzno i nepregledno, a da ne pricam sto ne moze da se uradi zoom-out kako bi sve stalo na ekran kada stigne neki HTML mail nego mora da se skroluje levo-desno gore-dole da bi se pregledao ceo sadrzaj.

Na kraju ne bih da neko pomisli kako sada velicam iOS, daleko je i on od savrsenog, ali sveukupno gledano meni mnogo vise odgovara od Androida. Videcemo uskoro sta ce Microsoft uraditi sa WP8 i tim novim Nokia, Samsung i HTC telefonima. Uglavnom to mi je u planu da probam sledece, a Androidu mozda dam jos jednu sansu naredne godine kada bude izlazio S4 posto mi tada istice ugovor u Telenoru. Hteo sam i sada da uzmem S3 bar da ga isprobam na mesec dana ako nista drugo, ali mi se nije svidela diskriminacija koju je Samsung napravio da je isporucio telefon sa 1GB Ram-a, a za ta neka specijalna trzista sa 2GB i na kraju se pokazalo da 1 giga za TW na S3 nije dovoljno (kao ni za Sense na One X).

To su neki moji stavovi za sada, a ja i dalje ostajem otvoren za nova iskustva i nove telefone pa je sasvim moguce da za neki mesec ili godinu dana u potpunosti promenim svoja razmisljanja i poglede na mobilne uredjaje koji nas okruzuju Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.