Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 04:53:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fuj, ljubakanje!  (Pročitano 3409 puta)
05. Apr 2007, 10:46:59
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Fuj, ljubakanje!

Ako imate svoju "ekipu" s kojom se stalno družite, pa se dvoje iz te ekipe "smuvaju", to može da bude zaista simpatično... Međutim, može i da bude pomalo neprijatno, na primer, kada gledate svoje prijatelje kako se naočigled celog društva ljube.

Da ne bude zabune, ne mislimo na situacije tipa njih dvoje se drže za ruke, zaljubljeno gledaju jedno u drugo, povremeno se poljube a ti poljupci budu kratki... Mislimo na ono ljubljenje koje se naziva i ne baš simpatičnim nazivom "žvalavljenje". Neko bi na to rekao: "Ma, neka se ljube, ne smetaju nikom, baš su slatki", ali ima i onih iz ekipe kojima će takvo ponašanje zasmetati. I ne bez razloga.

Nije nimalo neobično ni neprikladno kad dve zaljubljene osobe svoja osećanja pokazuju pogledima, ponekim dodirom prstiju ili usana, ali intenzivno ljubljenje je ipak nešto intimnije. Zato je potpuno normalan osećaj da njih dvoje to ne bi trebalo da rade u društvu, već negde gde će imati više prilike za intimu. Lepo što se njih dvoje vole, ali kad gledate nečije "jezik do krajnika" ljubljenje, osećaj nije nesličan onome koji doživite kad naletite na dvoje koji vode ljubav. Ups, izvin'te, sad ću da se sklonim da ne smetam...

Naravno, može se postaviti pitanje i zašto se njih dvoje toliko intenzivno ljube pred celom ekipom - da li se tu radi samo o tome da se toliko vole i toliko ne mogu da se suzdrže, ili tu ima i nešto egzibicionizma, hoće, eto, pred svima da pokažu kako imaju dečka/devojku, a vi ih nemate, utata? Ako im je potreba za intenzivnim ljubljenjem i intimnošću toliko jaka, zašto "vise" s vama umesto da su kod njega ili kod nje?

Šta učiniti? Zavisi koliko vam ovakva situacija smeta. Ako većini iz ekipe ne smeta nešto mnogo (na kraju krajeva, koliko sutra bi se mogao desiti još neki par - i to par koji podjednako voli da se ljubi pred svima), ne preduzimajte ništa, pustite ih neka se ljube. A ako većini baš smeta, možete pokušati s prijateljskim bockanjem, tipa: "Hej, da li vam (vama dvoma) smetamo, da se sklonimo mi?" Možete ih, naravno, i zamoliti da malčice promene ponašanje kad su u društvu - a možete se i tiho udaljiti i ostaviti ih nasamo.

Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
E stvarno- skupimo se da pijemo i oni se bre zva;lave... ko da nisu to nikad vieli. Ajde zagrljeni, u narucju, poneki poljubac al znam neke da su u stanju elo vece samo da se ljube. To je nevaspitanje u smislu da ignorisu ostale. Idi bre negde pa ga lepo turaj od jutra do sutra a u drustvu se ipak kolko tolko zna  Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Samo za tebe,uvek uz tebe A NJIH KO JEBE!!!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2680
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 6710
E to i ja mrzim...kad navale,ko da se nisu poljubili sto godina.. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by canelane: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
Nokia 
E, to i meni ide na zivce. Mislim da je ljubakanje ipak prikladnije za intimnu atmosferu.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
vala i meni   Smile
ne moze covek da se ne zapita sto su se uopste pojavili, sto nisu ostali kod kuce, sto ne odu kuci... pa se natenane i u intimi pozabave jedno drugim  Smile
a mozda se ne vidjaju cesto  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Sve sto skrece paznju u takvoj situaciji nije prijatno. Cak ni telefonski razgovor.

Mislim da je ljubakanje u drustvu svojstveno uglavnom mladima, pa im ne treba previse zamerati...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
a mozda i nemaju gde  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
A mozda nemaju ni kad Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Ja ne volim uopste to u javnosti ... barem ne u nekoj mirnijoj atmosferi ( sve osim neke zurke , gde sam pripit ) ... ne samo sto sam takav pa licno ne volim neke stvari da radim van zavesa soba .. vec i postujem bon ton .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 959
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Ne smeta mi ako se ljubakaju malo u drustvu, to mi je i simpaticno, ali ako preteraju,nerviraju me.Znaci,treba imati meru,i znati se ponasati u drustvu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 04:53:13
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Fuj ljubakanje

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.