Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 856 857 859
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Фудбалски клуб Црвена звезда  (Pročitano 718590 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3748
dobar gol skroz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
MILOJEVIĆ IMA NOVI KLUB: Poželeli dobrodošlicu bivšem treneru Zvezde

Nekadašnji trener Crvene zvezde Miloš Milojević, veoma brzo nakon napuštanja klupe kluba sa Marakane, našao je novi angažman.

Osvajač duple krune sa crveno-belima uprkos besprekornim rezultatima, nije zadovoljio u potpunosti zahteve uprave kluba iz Ljutice Bogdana, pa je sa njim sporazumno raskinuta saradnja.

Milojević je dobio nekoliko ponuda, između ostalog od moskovskog Dinama, rumunskog Kluža, ali se odlučio za odlazak u Al Vasl iz Ujedinjenih Arapskih Emirata.

Milojević je trenersku karijeru počeo u Skandinaviji, trenirao je Vikingur, Breidablik, Mjalbi, potom je bio pomoćnik Dejana Stankovića u Crvenoj zvezdi.

Zatim je vodio švedske timove Hamarbi i Malme, a potom je bio šef stručnog štaba Crvene zvezde. 

(SD.rs)

------

Hvala ti Miloje  Smile
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15607
mob
LG Nexus 4
da nece mozda do pariza da ode da kaze ili da ceka pocetak priprema
bolje ovako odma da zna na cemu dali ce stvarno da bude Zvezdin vojnik ili ce da bude uvredjena mlada jer mu nije zagarntovano mesto ju startoj postavi
i vise nego fer od trenera previse se osilio imali smo mi i vecih igraca i boljih golmana pa im nista nije zagarantovano bilo
nek se bori za mesto medju stativama niko se nije rodio sa zagarantovanim mestom u Zvezdi

Upravo to fredi (btw, pozdrav za starog forumaša) ... mnogo je učinio i to stoji ali ako je jedan Real mogao da se reši Kasiljasa, zašto ne bi Zvezda jednog Borjana koji u zadnje dve godine nije baš nešto doneo osim odbranjenih penala protiv Sr. Mitrovice u Kupu ove godine ...

Lepa prošlost ali nama treba još bolja i lepša budućnost.

Upravo to nije to... Vi ne kapirate uopste u cemu je problem. Taj isti trener je razgovarao sa njim dva dana pre toga i sve je bilo ok, i nije mu nista nagovestio niti rekao. Za par dana se Borjan vraca sa odmora i ide sa reprezentacijom kada je ponovo mogao da porazgovara sa njim uzivo... On pored tih opcija bira da ga zove telefonom da mu kaze da vise ne racunaju na njega? Mozda vama to deluje ok, ali po meni uvek treba pogledati coveka u oci i reci mu to. Ja mislim da je Borjanovo proslo i da je vec neko vreme u padu sa formom i svime, ali bih iz postovanja prema klubu i njenom dugogodisnjem kapitenu to rekao u lice, a ne preko telefona kao neka pickica...
Spominjes Kasiljasa? Jel mislis da su se njemu smejali u lice i pricali sa njim lepo dok nije otisao na odmor, a onda ga pozvali telefonom i rekli mu, e znas, jbg, vise nam ne trebas? Ili su kao muskarci seli, obavili razgovor, objasnili planove itd?
Ne kapirate da se niko od ljudi koji se bune za ovaj potez ne buni zbog Borjana licno, vec zbog nacina na koji je to uradjeno. Kazite sta god hocete, ali to nije u redu...


Ja ne vidim da sam ja igde spomenuo u mom prošlom iskazu da je način na koji su to uradili bio dobar ...

Ja sam samo rekao da je vreme da ide a to kako se poneo trener definitivno nije bio dobar način i slažem se s tobom 100 posto da su trebali drugačije to da reše Borjan i trener.

Pa imenjace, onda se slazemo u principu u svemu. Ja sam reagovao zato sto je fredy imao taj stav da se osilio, da nije trebao da ceka, da je ispravan nacin kako su ga najurili, a ti si napisao "upravo to", pa sam shvatio da se slazes i podrzavas nacin na koji su Borjanu saopstili da je visak.
Da li su igraci preplaceni, po meni jesu. Da li su umisljeni i nabedjeni, da, vecina... Da i bez obzira na to moras da pokazes postovanje prema nekome ko igra za klub, i pritom je kapiten, da, trebas. Ponavljam, misljenja sam da je Borjan u Zvezdi pruzio maksimum i da tesko moze ponovo do nekih blistavih trenutaka, i verovatno je pravo vreme za promenu, samo je upitan nacin.
I svaka cast na povratku i sto si razdrmao temu.
P.S. Na onog obucenog u zenu se ne obaziri, on troluje svuda, ljudi su se raspravljali sa njim, ali ga sada vecina samo ignorise i zaobilazi. Nesto poput komaraca leti, znas da su tu, smaraju, zuje, ali te generalno zabole za njih.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
mob
Nokia 
pa dobro,da,to stoji,al opet,s druge strane,naime

Ne znam ko si, niti me iskreno zanima, ali bih te zamolio da ovaj, i ovako sada mnogo slabije posećen forum, ne troluješ nekim glupostima od odgovora.

Pliz end tenk ju.  Smile

Tacno tako.  Smile  Smile
A da je forum otisao u qrac,to svakako jeste...... Smile

Gde si Cane, legendo  Smile Smile Smile

Pa ne pazi, dođem i oživim temu, na odavno mrtvom forumu jer su forumi već godinama samo skup tema koje su od pre tu (postoje neki ali su retkost), sa činjenicom da je Zvezda po prvi put u istoriji osvojila tri puta duplu krunu zaredom i dođe neka nepoznata (barem meni) lik(uša? s obzirom na ženski avatar) i troluje temu koja već godinama stoji u vrhu sportskim tema na jednom od najvećih srpskih foruma nekim totalno nebuloznim komentarom.

Tako nekako. Smile  Sve tacno...... Nekada nije mogla da prodje utakmica a da se ovde na Bureku nije diskutovalo.A sad, ni "Dupla kruna" nije dovoljan razlog da se napise koji post o tome a da je,naravno,vezan za tu temu. Smile  Mozda i jeste proslo vreme ovog "Burek Foruma", ko ce ga znati....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
proslo odavno jos nas par mazohista visi ovde evo deceniju i po

kakav bre borjan licno mu je receno tri nedelje pre pocetka priprema sad sto je bio video pozv moz misliti bilionski poslovi se tako sklapaju,a i kad su se svi razbezali jos na proslavi titule da nece da ih vija po svetu
dato mu je vise nego dovoljno vremena da razmili dali ce da se bori ili ce da kenja ko uvredjena mlada izgleda da je odlucio da kenja ko uvredjenja mlada sta je mislio da mu je zagarantovana prva postava do kraja ugovora,a te pare sto dobija u Zvezdi nigde nece dobiti tako da to proseravanje ja dao ovo ono Zvezdi nisi ti rodjace nista dao ti si placen da obavljas svoj posao profesionlano
jedan Miloje je sklonjen u sred sezone jer mu je forma pala i prodat na kraju iste ovaj nas tri puta izbacuje iz LS svojim glupostima plus dva gola iz kornera umesto da cuti i da zapne da radi on bi da nastavi da ladi jaja
« Poslednja izmena: 07. Jun 2023, 18:34:21 od fredikruger »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
Zvezda počela najvažnije renoviranje za Ligu šampiona

Fudbalski klub Crvena zvezda se uveliko priprema za predstojeću sezonu, a kako bi uslovi bili na vrhunskom nivou, klub je započeo proces rekonstrukcije glavnog terena i postavljanja najmodernije travnate podloge u Evropi na stadionu “Rajko Mitić”.

Crveno-bele u sezoni 2023/24 očekuje takmičenje na tri fronta - grupnoj fazi Lige šampiona, prvenstvu i Kupu Srbije, a kako bi ostvarili najbolje moguće rezultate i nove istorijske evropske pobede krenuli su u novu rekonstrukciju.

- Zvezdaška javnost je već obaveštena da je zamena trave na pomoćnom terenu, na kojem prvotimci našeg kluba svakodnevno treniraju uveliko u toku. Sledeći korak je zamena podloge na glavom terenu Marakane, koja će nakon završetka radova, koji su danas započeti biti najmodernija u Evropi.

Radovi na glavom terenu Marakane će se odvijati po sledećim etapama: skidanje starog terena i podbusenskog sloja dubine od 20 centimetara, potom će uslediti provera i podešavanje zalivskog sistema, zatim postavljanje novog podbusenskog materijala, laserska nivelacija terena i postavljanje prirodnog busena (kombinacija dve vrste trave, Poa pratensis 90% i Lolium perene 10%). Nakon toga uslediće završni radovi na ojačavanju terena korišćenjem veštačkih vlakana.

Kombinacijom pomenutih metoda se dolazi do najmodernije hibridne podloge koja će biti postavljena na stadionu “Rajko Mitić” - objasnili su na zvaničnom sajtu.

(Blic)

------------------

Stiže nam i nova trava ... sad ima da izgleda Mara evropski  Smile
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3748
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
О, види, па ви сте живи. Како је у Њемачку, Фреди, је л' хладно, ал' стандард?

------------

Борјан је испао пичка невиђена са овом изјавом. Наредне три године уговора што има би ми четкицом за зубе рибао клозете на источној трибини, да се ја нешто питам у клубу, и њему за казну, и сваком другом педеру "гардисти" за наук.

Не смета му кад му Творзан јебе жену, али му је недопустиво да не буде први голман, иако има 36 година и већ две године је рупа. Дошао нови тренер да га види и он примио гол директ из корнера, последњи пут кад га видео прошле године, тад је примио гол кроз уши са 30 метара.

Није ни требало да га зове телефоном, већ само да му промене браву да не може да уђе на стадион.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3748
nema potrebe za takvim rečnikom i homofobijom,srami se
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
Иза југа Маракане - Пиргићев дабл-дабл

 Најефикаснији јуниор Црвене звезде у сезони иза нас јесте корпулентни нападач Стефан Пиргић, који је остварио дабл-дабл учинак постигавши 16 голова и забележивши 10 асистенција.



 Водио је млади Пиргић саиграче током комплетне такмичарске године, те се константно издвајао као најбољи стрелац екипе. Голове је постизао на спектакуларан начин, али је знао у многим ситуацијама да проследи пас до саиграча и оствари асистенцију. На 29 утакмица Пиргић је постигао чак 16 погодака, али му је нажалост припала титула вицешампиона на листи стрелаца Омладинске лиге Србије. На последњој утакмици наше омладинске селекције у сезони која је сад већ иза нас, Пиргић је забележио проигравање за гол у последњем минуту утакмице, те на тај начин стигао до популарног дабл-дабл учинка.
 
- Најбољи начин је да се на крају сезоне у последњем мечу опростите победом. Стефан Јовић је постигао прелеп погодак на једну од мојих најдражих асистенција у каријери. Лепо је када погледаш иза себе и видиш учинак кроз статистику, тек тада схватиш колико си можда допринео екипи погоцима и асистенцијама. Сматрам да сам се на прави начин одужио саиграчима и стручном штабу на поверењу. Исто тако се надам да је дабл-дабл учинак тек лично мој први већи индивидуални успех и да ће их бити још у даљој каријери. С обзиром да сам нападач више волим када затресем мрежу, али никада нисам био себичан и драго ми је када наместим гол другарима. Када бих издвојио најдражи погодак ове сезоне, дефинитивно би то био гол против Бродарца када сам на атрактиван начин, популарним "маказицама" захватио лопту, а асистенција дефинитивно ова последња у сезони за победу против Графичара - закључио је Стефан Пиргић.


(FK Crvena Zvezda)

---------

Ovog momka upakovati sa Mijatovićem za budućnost Zvezde.
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 856 857 859
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.