Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 109 110 112 113 ... 126
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Фудбалска репрезентација Србије  (Pročitano 167849 puta)
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Ja sa iskreno zalio kad je Muslin otisao.

Na stranu sto ja cak i ne mislim ni da je Tumba los.

Covek je selektor.. To pozicija kurac obican.

Mi smo jednostavno kadrovski poprilicno losa ekipa.

Nisu to neki igraci kako se to u nasim medijina predstavlja.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
mob
Samsung 
Је л' то оно када смо били пролазници групе на 15 минута и победили 1:2?

Тад. Исто тако је давао у квалификацијама и ЛН, на основу којих смо иначе и дошли до баража.


Јебо кокезу, јебо тумбу, крив је Митар Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S
Ja njega, Mitrovica, nisam podnosio. Ne (samo) zato sto je ponikao u Partizanu, vec zato sto mi je delovao kao klasicna sirovina, neko ko nema ni malo osecaja za gol i ko samo na silu pokusava da nesto uradi. I i dalje mislim da je takav bio do pre godinu, dve. Sada, ne znam sta mu se desilo, ali covek je stasao u vrlo solidnog spica. Cak se i na psiholoskom planu nekako smirio, stasao, postao je nekako normalniji. Sve u svemu, ja mislim da mi boljeg napadaca od njega nemamo. A cak ne mogu ni da kazem da se covek nije trudio. Trudio se, ali jbg, ne moze se uvek dati gol. A penali su, ma koliko izlizano zvucalo, cista lutrija. Po meni vise smisla bi imalo da bacaju novcic, ili ona strelica iz kosarke, nego penali. To ne pokazuje ni ko je dobar fudbaler, ni golman. Cista sreca. I slazem se da nas je on slepao dosta dugo i koliko toliko izvlacio. U ovom trenutku za Jovica i ekipu, izmislio fudbal.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Ti i Kadafi kao da je on dao 750 golova pa ne moze se uvek dati gol...okej da li je nas najbolji spic? Jeste, ne zato sto je on nesto kvalitetan, nego jer nemamo drugog...jel milunovic nas najbolji drugi stoper? Jeste, pa ima da ga kritikujem kad god mu prave malu decu, a prave mu...nije on kriv sto je drugi nas najbolji stoper...isto tako i ovaj, nabije sve tamo jeke budjave utakmice, ja se ponadam okej to je taj mitar sad ce i onda svaku vaznu jebenu utakmocu covek se negde izgubi i skoci mi secer nenormalno, kao za inat da me jebe
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S
Pa to ti kažem. Nemamo boljeg tako da je on najbolji. A čovek se trudi i to je to.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
trudio bi se i ja
kad je stani pani njega nema nigde
kako nas je slepao tako smo i prosli u kvalifikacijama za euro,a ni kroz ligu nacija se nismo bolje proveli
tolko o njemu

a kao stosam vec napisao selektor skotske nam nebi ovo uradio sa postavkom i startnom postavom sta je uradila ova budaletina tumbakovic
mada sa obzirom da je jedino pobedio do sad luksemburg ja bi ga ostavio jos koju godinu
« Poslednja izmena: 14. Nov 2020, 10:48:02 od fredikruger »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
mob
Samsung 
Ti i Kadafi kao da je on dao 750 golova pa ne moze se uvek dati gol...okej da li je nas najbolji spic? Jeste, ne zato sto je on nesto kvalitetan, nego jer nemamo drugog...jel milunovic nas najbolji drugi stoper? Jeste, pa ima da ga kritikujem kad god mu prave malu decu, a prave mu...nije on kriv sto je drugi nas najbolji stoper...isto tako i ovaj, nabije sve tamo jeke budjave utakmice, ja se ponadam okej to je taj mitar sad ce i onda svaku vaznu jebenu utakmocu covek se negde izgubi i skoci mi secer nenormalno, kao za inat da me jebe

За наше услове је дао 550... Митар је центарфор, али не зна са лоптом попут Роналда. Као такав зависи од других да му направе неку шансу пошто сам не уме. Сад, можемо ми да причамо ту о његовој реализацији али чињеница је да не правимо прилике, већ имамо неке покушаје после прекида, а и то неретко лоше изводимо. О центаршутевима који иду у аут нећу ни да говорим. Вероватно смо једини тим који нема бекова, што због тога што играју за друге земље, што због тога што нико не уме да центрира. Зато играмо са три штопера. Додај на то блентавог тренера који касне измене(игром случаја, тумба је убо и против норвешке и против шкотске са изменама, остаје питање што нису играли од старта), који ротира играче више него Звезда, који појма нема шта ради... Митар је ту најмање крив. Он игра колко може и уме. Тренутно је у лошој форми и не знам што су му дали да шутира. Исто тако може да се криви Рајковић јер није скинуо ниједан пенал(а прославио се и надобијао награда тако што је бранио пенале у млађим селекцијама).
И тако у недоглед.

Укратко немамо појма, немамо менталитет, кохезију ни тренера. Немамо чак ни навијаче/публику.
Али имамо старлете, менаџере и разне преваре и кокезе.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
mob
Samsung 
trudio bi se i ja
kad je stani pani njega nema nigde
kako nas je slepao tako smo i prosli u kvalifikacijama za euro,a ni kroz ligu nacija se nismo bolje proveli
tolko o njemu

a kao stosam vec napisao selektor skotske nam nebi ovo uradio sa postavkom i startnom postavom sta je uradila ova budaletina tumbakovic
mada sa obzirom da je jedino pobedio do sad luksemburg ja bi ga ostavio jos koju godinu

ТИ би дао аутогол  Smile
Нико није рекао за њега да је Марадона или Дебели.  ТО нам је што нам је. Баш мислим да навијачи неког бахреина проклињу играче и кажу како су слепци и како играју добро само кад је небитно...

И после се чудите што ови ниподаштавају успехе
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
koje uspehe  Smile Smile Smile

naravno da su slepci ko ih jebe postovanje treba da se zasluzi oni ga nezasluzuju
i na kraju krajeva navijaci bahreina imaju vise para od igraca bahreina pa ih bole kurac ovi nasi splavari samo bodu oci svojom kurcoboljom i bezobrazlukom

kvalitet da se kvalifikujemo na ep imamo da ga osvojimno naravno da nemamo,a ti popusis u kvalifikacijama i to dva puta pa izvini molim te sta treba da im cestitamo na tome
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
mob
Samsung 
Звездине соме Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 109 110 112 113 ... 126
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.115 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.