Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 926 927 929 930 ... 1095
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Фудбалска репрезентација Србије  (Pročitano 1018052 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S
I ja mislim da je glupost, ali bih jako voleo da je istina. Da konacno dodje neko ko nece igrati "defanzivno" i ko ce pozvati SMS-a, pa da konacno osvojimo to SP i da postanemo zemlja fudbala.
« Poslednja izmena: 19. Okt 2017, 08:52:25 od Ic.xc.ni.ka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
posle sp sad bi bilo retardirano ne zbog toga sto bi verovatno bio pomak ka bolje nego zato sto ovaj to kraja treba lepo ko covek da izjede govna pa kom opanci kom ribok patike
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S
Znaci po tebi je bitnije da Muslin ukenja, nego da reprezentacija tvoje zemlje ostvari neki rezultat na SP? Vise mrzis Muslina, nego sto volis svoju zemlju?
« Poslednja izmena: 19. Okt 2017, 11:03:25 od Ic.xc.ni.ka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Није брате него лепо каже, кад је већ човек започео и пласирао се онда ајде да заврши посао који је започео. А и ко зна какав би бољитак био, овај док се ухода ово оно, какви смо могло би само још горе да буде. Мада имали смо у скорије време тих испада са младом репрезентацијом, један тренер их одведе на европско па га савез смени...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S
Pa nije mi jasno, kaze covek da ide Muslin "da pojede govna koja je zapoceo", a pritom pljuje Muslina na sva zvona. Dakle zakljucak, draze mu je da ode Muslin da ukenja, da bi on isterao svoje, nego da ode neko drugi i napravi neki uspeh. Ja ne mislim da ce iblo koji selektor bilo sta uraditi an SP, jer mislim da je ovo sto je uradjeno, a to je sam plasman, vec nesto sto prevazilazi nase realne mogucnosti. Voleo bih da ostane Muslin, a li i ne bih, jer znam da sta god uradi, kenjace mu kako je to zbog ovoga ili onoga, pre svega jer nije zvao SMS-a. I da osvoji SP, opet bi bilo da je osvojio, ali zato sto se bratio sa 10 igraca, da nije igrao lep fudbal i tako dalje i tako dalje. Prosto mislim da mi ne zasluzujemo da nam se bilo sta lepo desi, jer kada nam se desi, kao sto je plasman na veliko takmicenje posle 7 godina, mi i dalje nismo zadovoljni i pljujemo po coveku koji je to uradio.
« Poslednja izmena: 19. Okt 2017, 11:29:09 od Ic.xc.ni.ka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
8 godina?
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
Znaci po tebi je bitnije da Muslin ukenja, nego da reprezentacija tvoje zemlje ostvari neki rezultat na SP? Vise mrzis Muslina, nego sto volis svoju zemlju?

ne vole ni ona mene

mozda ja jedem govna pa covek uredio sto niko do sad nije uradio sto nije iskljuceno jer su turniri specificna takmicenja grcka je sa bunkerom uzela euro ali mi je primiti 10 golova i igrati sa tolko defanzivaca neuliva nadu da mozemo dati vise nego sto mozemo da primimo i zato nek covek zavrsi sta je zapoceo kako god bilo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 12052
Zastava
Ma ovo je narucen tekst samo pitanje je ko ga je narucio? Neko iz saveza ili neki od menadzera.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15451
Zastava Dorcol
mob
Apple iPhone 7
SMS 2 komada - musline reaguj
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
Ma ne valja taj SMS nista, jel tako lcx?  Smile

http://www.flashscore.com/match/SzC0gv8i/#match-summary
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 926 927 929 930 ... 1095
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.