Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Da li Kleo treba da igra za Srbiju?
Da
50.4%  (62)
Ne
49.6%  (61)
Ukupno glasova: 123
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 904
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Фудбалска репрезентација Србије  (Pročitano 469003 puta)
29. Nov 2007, 10:23:54
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Само ти...У моме срцу си...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 15336
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 6303
Мислим да ова тема заслужује нов назив а она стара под лок  Smile




Klemente: Gde sam pogrešio!?
Sreda, 28. novembar 2007. 22:27

Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Havijer Klemente nije ostvario zadatak i nije odveo "orlove" na Evropsko prvenstvo naredne godine, ali i dalje tvrdi da nije pogrešio ili da bar ne zna koje su mu greške!

"Neka mi kažu gde sam ja to pogrešio. Jasno je da rezultat postignut u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo predstavlja neuspeh, to svi znaju, nije potrebna neka pamet da se to proceni. Ali, neka članovi Stručnog odbora iznesu svoj stav argumentovano, neka kažu - Klemente je grešio tu, tu i tu. Ipak su u pitanju stručni ljudi, koji bi trebalo detaljno da analiziraju moj rad, a ne površno. A, mislim da se oni uopšte nisu ozbiljno bavili mojim radom. Jedan od njih, Milorad Kosanović, pri tom nije adekvatna osoba da ocenjuje moj rad. On je donedavno radio nešto sasvim drugo, vodio je Crvenu zvezdu. Ne znam koji su ciljevi postavljeni pred njega i ne znam da li ih je ispunio", kaže Klemente u intervjuu "Pressu".

Bask je istakao da mu se ne svidja što ga svi sada kritikuju, a da niko nije spreman da mu kaže gde je to konkretno grešio. Takodje, poručuje da dok ne razgovara sa predsednikom FSS Zvezdanom Terzićem, ne želi da kalkuliše da li će ostati ili otići s mesta selektora.

"Dok mi on (Terzić) ne kaže šta misli i želi, ni ja ne mogu da kažem svoj stav", kaže Klemente.

To što više nema veliku podršku u FSS, Klementea ne tangira puno, ističući da su ga "mnogi podržavali i posle saznanja da Srbije neće ići na EP" i dodaje da su "sada ti isti promenili mišljenje".

Klemente dodaje da ima ponuda od španskih klubova, ali da još ni sa kim nije pregovarao, jer je još selektor Srbije.

"Najpre hoću da vidim šta će biti s mojim sadašnjim poslom, a tek posle toga razmišljaću o sledećim potezima", navodi Bask i dodaje da će ako ipak ode sa mesta selektora Srbije po dobru pamtiti saradnju sa igračima, stručnim štabom i svim saradnicima.
(MONDO)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Где ниси?  Smile
« Poslednja izmena: 23. Sep 2010, 22:57:04 od Tranda90 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 308
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
mob
Motorola 
Погрешио си јер ниси имао муда да позовеш на најбитније утакмице Ђорђевића и Ковачевића,матори,али раде посао видели сте синоћ.Зато што ниси имао муда и вероватно ниси имао појма да треба да позовеш Сашу Илића,где год да игра цео живот је мотор својих екипа,а нама то фали,јер Станковић не пружа за Србију оно што пружа за свој тим.Погрешио си у томе да ако су Видић и Кежман у свађи,да тај проблем решиш.Погрешио си јер форсираш Марка Пантелића,који у 12 утакмица није дао ни један гол.Погрешио си јер не разумеш Српски менталитет.погрешио си јер ти је Терзић преко Видаковића поставио тим више пута од тебе самог.
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1003
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6300
Погрешио си јер ниси имао муда да позовеш на најбитније утакмице Ђорђевића и Ковачевића,матори,али раде посао видели сте синоћ.Зато што ниси имао муда и вероватно ниси имао појма да треба да позовеш Сашу Илића,где год да игра цео живот је мотор својих екипа,а нама то фали,јер Станковић не пружа за Србију оно што пружа за свој тим.Погрешио си у томе да ако су Видић и Кежман у свађи,да тај проблем решиш.Погрешио си јер форсираш Марка Пантелића,који у 12 утакмица није дао ни један гол.Погрешио си јер не разумеш Српски менталитет.погрешио си јер ти је Терзић преко Видаковића поставио тим више пута од тебе самог.

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
One Jerry Edwards, There is only one Jerry Edwards...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Istina. Doduse, oni koji najmanje imaju pravo da nekoga kritikuju, a narocito da sebe nazivaju "strucnim odborom" su Kosanovic, Petrovic i Djoric. Promaseni slucajevi, do jednog. Jadan je nas fudbal dokle god takvi imaju bilo kakvu ulogu u FSS. Ne daj boze da im daju vece ingerencije...najebasmo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2568
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Nokia N82
Prema Klementeu sam bio i ostao ravnodusan. Nisam nesto bio previse odusevljen ni kada je dolazio, kao sto nisam ni sada previse srecan, ali ni razocaran sto je otisao. Po meni problem ponovo lezi u nasoj neorganizaciji i vecitoj podeljenosti i zivljenju u nekim nerealnim pricama i oblacima. Klemente je doveden sa jasnim ciljem da PODMLADI reprezentaciju i da napravi gro tima koji ce svoj vrhunac dostici tek u nekom od narednih takmicenja, kao to je recimo svetsko prvenstvo. Onda covek pokusava da napravi najbolje sa onim sto mu je na raspolaganju i kada ne uspe onda se nadju pametni neki ljudi koji krenu da ga pljuju sto nije zvao Kovacevica i Djordjevica. Prvo Djordjevica su zvali svi zivi selektori pre Klementea, ja mislim jos od Zivadinovica i ni jednom se nije snasao u reprezentaciji. Kovacevic je igrao dok je bio u top formi. Posle se sjebao, imao je povrede, nije igrao ni za svoj tim i tako dalje. Sada jeste da igra solidno, ali on je ljudi mator igrac. Ne kazem da nije mogao da odigra jos par utakmica za ovakvu nasu reprezentaciju, ali opet moramo da se odlucimo da li cemo da kakimo ili da ustajemo sa nose. Znaci ako su Klementea doveli i rekli mu, hocemo da podmladis reprezentaciju, onda ne znam na osnovu cega je i ko ocekivao da zove igrace od skoro 40 godina? I nervira me to licemerje. Da smo se kojim slucajem plasirali, a mogli smo lagano das e plasiramo u ovako jadno grupi, onda bi svi uzdizali Klementa, govorili mu da je on srpski heroj, prodavali njegove slike zajedno sa Karadzicem i Mladicem, a sada kada smo ukenjali, sa da su svi pametni, znaju koga je trebalo da zove, ko je trebalo da bude selektor i tako dalje. Stvarno mi je vise muka od tih prica. A najvise mi je muka od toga sto razni idioti koji bi i kamen za kupus pokvarili, kao sto su Kosanovic, Djoric i Petrovic sada kenjaju Klementeu a ne zna se ko je veci debil od njih. Taj Kosanovic je sjebao Zvezdu i otisao nema ni sve nedelje i sada ga nije sramota da on tako ponosno i nadahnuto kenja nekome kako se obavlja trenerski posao. Pa sto ga ti nisi obavljao kada si takav strucnjak? Sto Zvezda nije pobedila Aris, sto zaostaje za usranim Partizanom? Ali ne, on to nista ne vidi, a kenja drugome. To me najvise nervira. Da je dosao Murinjo ili tako neki trener pa da kenja, makar i netacne stvari, to je onda za respekt. A ne ova trojica deda iz Muppet show-a koji sva trojica zajedno ne znaju kako se prezivaju dok melo ne razmisle, nasli nekom da kenjaju o poslu. Dakle ne branim Klementea, boli me kurac za njega. Samo kazem da smo kao narod licemerni. Dovedemo coveka sa jednim ciljem, a posle ga mazemo govnima sto nije radio nesto sto se od njega nije trazilo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 308
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
mob
Motorola 
Ма да не браниш га јебо те Клементе ко да си га ти поставио па га сад браниш,он једноставно није имао муда да позове неког старијег играча који би могао да утиче на Станковића кога реално боли уво,а што се тиче тима највећи проблем је била средина терена,а то ти не видиш него се позиваш на неко подмлађивање,не треба нама подмлађивање него састав који може да победи казхстан и јеремнију,а то ови папци не могу јер су позери,а то је то у младим играчима да би напунили џепове у клубовима не гину на терену,е то да се гине на терену може да им наметне само неки старији играч.Не може подмлађивање бити само себи сврха,резултат мора бити у првом плану и ако од Српских фудбалера прави жар у себи носе играчи од 40 година,онда и они треба да играју.
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Само ти...У моме срцу си...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 15336
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 6303
Ја схватам да је Клементе крив,али ни наши играчи нису цвеће. Понашају се ко манекени на терену,мисле ако играју у Интеру,Палерму,Валенсији,Партизану,Звезди да су дотакли звезде и као да им је испод части да играју против Јермена и Казакстана. То је највише до тренера.који пре свега мора имати увид у квалитет и рад играча,а не да долази 2 дана пред утакмицу,одради 3 тренинга,насмеши се новинарима и прича 5 минута на конференцији за медије.
« Poslednja izmena: 29. Nov 2007, 14:42:35 od spider026 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2568
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Nokia N82
@axkontra

1. Nauci da citas i pokusaj nesto i da razumes.

2. Nauci da pises.

Српских фудбалера

3. Nemoj da vredjas.

Ма да не браниш га јебо те Клементе ко да си га ти поставио па га сад браниш


Ja sam rekao da ne branim Klementea i da sam bio ravnodusan kada je dosao, kao sada kada je otisao. Dakle nemoj mi ti tumaciti moje postove. Drugo, znam da je bilo tesko ne razumeti, ali tebi je izgleda uspelo. Koji deo ti nije jasan u mom postu? Zvezdan Terzic, predsednik Fudbalskog saveza Srbije je doveo Klementea i TRAZIO od njega da PODMLADI reprezentaciju i da formira ekipu koja ce da bude prava tek u nekom od narednih takmicenja. Dakle NISAM JA trazio to, nito je to Klemente hteo, NEGO JE TO OD NJEGA TRAZENO kada je potpisvao ugovor. Djordjevic ima skoro 40 godina i ne moze da bude nikako buducnost srpskog fudbala.
« Poslednja izmena: 29. Nov 2007, 14:59:35 od milisav_bl »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1479
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7;M
Mihajlović je car.
spider026 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 308
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
mob
Motorola 
Ко је то тражио да подмлади по сваку цену,где то пише,то си замислио у својој глави и помешао са кошарком.Он је био ту да направи резултат,а није га направио јер није имао појма о нашим фудбалерима.
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 904
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 20 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.