Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fudbal: Prva liga Hrvatske 2006/2007  (Pročitano 15908 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 175
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
HTC nexus one
Вечити дерби у Загребу???  Надам се да ће торцида бар на неки начин ублажити еуфорију ВВВ поводом прославе титуле! Smile
IP sačuvana
social share
Свако има право на моје мишљење!


  
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1544
Zastava Zagreb-Rijeka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
 Smile
Dinamo je službeno prvak već mjesec dana - ali, vjeruj ... nema neke velike euforije povodom toga.
Više se slavi 25 godišnjica osvajanja YU prvenstva sa generacijom:  Zajec, Kranjčar, Mlinarić, Deverić ... i neizbježnim Ćirom Blaževićem
Današnja utakmica apsolutno bez značaja ... volio bih puno golova i da reprezentativci sačuvaju noge za buduće utakmice
==========================================================
22:10
Dinamo-Hajduk   3:0    Eduardo Da Silva Dudu  x 3   hat-trick
« Poslednja izmena: 19. Maj 2007, 22:09:58 od Dinamo-ZG »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 175
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
mob
HTC nexus one
Jebiga kad nema konkurencije... Kao i kod nas! Teoretski regionalna liga bi bila spas ali praktično nema šanse. Ko će umiriti onolike huligane, a ožiljci rata još nezarasli!
IP sačuvana
social share
Свако има право на моје мишљење!


  
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Hrvatski treneri se slažu: Dinamo i Eduardo su najbolji!

JOŠ JEDNA sezona Prve Hrvatske nogometne lige je iza nas. Novi/stari prvak Dinamo sinoć je u velikom stilu proslavio osvajanje naslova prvaka, koje je dodatno začinio pobjedom protiv Hajduka. A mi smo, kako bi obilježili kraj sezone proveli malu anketu među istaknutim hrvatskim nogometnim trenerima.

Od naših najpriznatijih nogometnih stručnjaka zatražili smo da nam odgovore na nekoliko pitanja vezanih uz minulu sezonu HNL-a. Zanimalo nas je tko je po njima u protekloj godini bio najbolji trener, najbolji igrač i koji je najbolji klub. Zatim smo ih zamolili za kratki komentar ukupne sezone, a kao šlag na tortu dolazi najvažnije pitanje: je li Dinamo zaslužio naslov?

Za bivšeg trenera Rijeke Milivoja Bračuna, nema sumnje. "Najbolji igrači su Eduardo i Modrić, najbolji trener Ivanković, a najbolji klub Dinamo, čije je osvajanje naslova zasluženo bez daljnjeg. Mislim da je ovo bila izuzetna sezona u kojoj se igrao vrlo kvalitetan nogomet, a najbolji pečat na to je dala zadnja utakmica između Dinama i Hajduka. Vjerujem da će budućnost hrvatskog nogometa u Europi biti bolja nego dosad. I što je najvažnije za naš nogomet, puno se mladih igrača dokazalo i izbilo u prvi plan", rekao je Bračun u razgovoru za Index.

"Eduardo, Modrić i Ćorluka bili su apsolutno dominantni"

Na jednak način razmišlja i trener Slaven Belupa, kluba koji se pokazao najugodnijim iznenađenjem sezone i koji je posljednja prepreka na Dinamovu pohodu prema dvostrukoj kruni. Elvis Scoria je odlučan: "Najbolji igrači su Modrić, Eduardo i Ćorluka. Bili su apsolutno dominantni. Dinamov je naslov apsolutno zaslužen. Dvadeset pobjeda za redom je velika stvar iako se to možda takvim ne čini u hrvatskom nogometu."

Od Scorije smo uspjeli dobiti i vrlo promišljen analitički presjek minule sezone. "Mislim da se od početka znalo da je Dinamo favorit. No, Hajduk je puno uložio u svoja pojačanja, složili su respektabilnu momčad i mislim da su trebali malo bolje konkurirati. Ali Dinamo je ipak osvojio 90% bodova, teško je igrati protiv takve dominacije. Nakon njih slijedi Zagreb, za kojih sam i očekivao da će biti iza dvije vodeće momčadi. To je kvalitetna mlada ekipa koja je već tri godine skupa tako da se dobro poznaju. Zatim smo tu mi i Šibenik, kao najugodnija iznenađenja sezone. Šibenik je tek ušao u ligu i to im je dalo jedan dodatni polet, a mora se priznati da igraju dobar i kvalitetan nogomet. Mi smo također odigrali vrlo dobru sezonu, a treba napomenuti da smo i jedina momčad koja je uz Dinamo zadržala kontinuitet nastupa u Kupu. Osijek i Varteks su se dosta stabilizirali i stvaraju momčadi za iduću sezonu. Rijeka je definitivno razočarala. Oni su prije sezone najavljivali borbu za naslov prvaka, ali po meni, realno su trebali biti među prva tri. Cibalia si je osigurala ostanak, a žao mi je što si je Pula dopustila taj luksuz da se upusti u teške i neizvjesne kvalifikacije sa Zadrom. Na kraju tu je još Kamen Ingrad, za kojeg se moglo i očekivati ispadanje jer već dugo imaju problema", proanalizirao je Scoria HNL u razgovoru za Index.

Pudar i Scoria "najmarkantniji" uz Ivankovića

"Dinamo je trijumfalno završio sezonu, kao što se trijumfalno i ponašao. Bio je favorit od početka, što je i potvrdio. Hajduk je zasluženo drugi, osigurali su Kup UEFA, što im je, ja mislim, bio i cilj. Najveća su iznenađenja sigurno Slaven Belupo, koji se plasirao u finale Kupa i Šibenik, koji je završio četvrti. Svoj Zagreb ne bih komentirao, ali mislim da je plasmanom na treće mjesto ostvaren svojevrstan uspjeh i što je još važnije afirmirali smo dosta mladih igrača, od kojih su četvero pozvani u reprezentaciju", za Index je komentirao Miroslav Ćiro Blažević.

"Najbolji igrač sezone je definitivno Eduardo Da Silva. Obilježio je sezonu svojim rekordnim brojem golova, ali on i zbog svoje igre, ne samo zbog pogodaka zaslužuje naslov najboljeg igrača. Što se tiče najboljeg trenera, Ivanković nije od početka sezone vodio Dinamo, došao je u 17. kolu, pa bih htio istaknuti dva mlada trenera Pudara i Scoriju, koji su zajedno s Ivankovićem bili najmarkantnija imena na trenerskoj sceni", zaključuje Ćiro.

Jedan od najvećih hrvatskih (a i svjetskih) nogometnih stručnjaka, Tomislav Ivić, nije imao priliku pomno pratiti hrvatsko prvenstvo jer se nalazi u inozemstvu, ali kako je, kao i uvijek, dobro obaviješten o zbivanjima u našem nogometu pristao nam je dati kratak osvrt.

"Nisam imao prilike toliko pratiti hrvatsko prvenstvo, ali znam da je prošlo u znaku Dinama. Oni su osvojili oko 90% bodova, što je fantastičan prosjek i oni su apsolutno obilježili nacionalno prvenstvo. O Dinamovoj snazi možda najbolje govori njihov uspjeh u Kupu. Nakon pobjede od 1:0 nad Hajdukom u Maksimiru, u Splitu je sve već bilo spremno za slavlje Hajdukovog osvajanja Kupa. No, Dinamo je prošao tu kalvariju na Poljudu i vratio se kući s pozitivnim rezultatom 2:2 te je sad u prilici da osvoji dvostruku krunu", podvukao je u razgovoru za Index Tomislav Ivić.

Izvor: Index
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


GoNe WiTh ThE WiNd

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11180
Zastava Makedonija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
HTC Desire HD
Dinamovi igrači "mali" u trijumfu

U pobedi se ne ponesi, a u porazu ne ponizi, kaže jedna poslovica, koju fudbaleri zagrebačkog Dinama nisu naučili.

Proslavljajući novu šampionsku titulu u Hrvatskoj pobedom nad Hajdukom od 3:0 u poslednjem kolu, igrači Dinama potpuno su se zaneli, pa su čak bili i "frontmeni" navijačima u pevanju uvredljivih pesama na račun velikog rivala iz Splita.

"Jebi se, jebi Splite...", bio je hit na Maksimiru pre dve večeri kada je Dinamo proslavljao titulu. Pesmu su započeli fudbaleri Dinama!?

To je prilično iznerviralo čelnike Hajduka, koji su zamerili Dinamovcima na ponašanju, ali i policiji koja je sve to mirno posmatrala.

Navijačka grupa Hajduka - Torcida navodno je najavila čak i podnošenje prijave protiv fudbalera Dinama, ali čelnici Hajduka kažu da neće primeniti taj potez, već da samo žele da skrenu pažnju javnosti na nedolično ponašanje "modrih".

"Vatromet za vreme trajanja jedne sportske priredbe, ispijanje alkohola od strane fudbalera Dinama, to zaista ne priliči. Kada bi neko od nas pokazao prst redaru, ma završio bi u zatvoru, dok s druge strane, obučeni redari kao i policija toleriraju vatromet i uvrede na račun gostujućih navijača, inicirane od igrača Dinama", rekao je generalni sekretar Hajduka Stipe Lekić, prenosi Index.hr.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share

Enjoy life today, yesterday is gone, and tomorrow may never come!!!!

Život je kratak, umetnost duga, prilika brza, pokušaj opasan, odluka teška.     Hipokrat, grčki lekar, otac medicine (460–377. p. n. e.)
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.