Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: FT1P: Trudnicu slali na salter 21 put  (Pročitano 2216 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


My imaginary friend says Hi.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1878
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.116
mob
LG G2
A ja se pitam zasto uopste trebaju ti papiri, svi osim nas u presli u digitalno doba a mi jos uvek skupljamo hrpu papira  Smile
IP sačuvana
social share
"You, your joys and your sorrows, your memories and your ambitions, your sense of personal identity and free will, are in fact no more than the behavior of a vast assembly of nerve cells and their associated molecules."
--Dr. Francis Crick; Nobel laureate, co-discoverer of the DNA molecule
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.116
mob
Qtek 小米
A ja se pitam zasto uopste trebaju ti papiri, svi osim nas u presli u digitalno doba a mi jos uvek skupljamo hrpu papira  Smile
Како ти мислиш да са половним целероном који је дониран од ЕУ, са лошим програмом за рад, са лошом интернет конекцијом и системом који не може да издржи 5 умрежених крш рачунара да дигитализујеш неки посао ???
Како да одрадиш брзо посао ако је компанија за програмирање направила ретардирани програм који ни дрогирана шимпанза не би тако дебилно направила ?
Е сад тако је у БГ и претпостављам Новом Саду, а у унутрашњости 100 пута горе.

Друга ствар, сваки радник одговара за свој део посла, а не за систем који је у корену лош.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows
Browser
Opera 12.15
A ja se pitam zasto uopste trebaju ti papiri, svi osim nas u presli u digitalno doba a mi jos uvek skupljamo hrpu papira  Smile

не лупај глупости Smile баш пре неки дан донела жена код мене на посао неке документе из америке и гле чуда...сви су на папиру Smile истина,није а4 формат него онај њихов али папир је папир

да не причам о потврдама о животу коју шаље немачка администрација...исто на факинг папиру Smile


A ja se pitam zasto uopste trebaju ti papiri, svi osim nas u presli u digitalno doba a mi jos uvek skupljamo hrpu papira  Smile
Како ти мислиш да са половним целероном који је дониран од ЕУ, са лошим програмом за рад, са лошом интернет конекцијом и системом који не може да издржи 5 умрежених крш рачунара да дигитализујеш неки посао ???
Како да одрадиш брзо посао ако је компанија за програмирање направила ретардирани програм који ни дрогирана шимпанза не би тако дебилно направила ?
Е сад тако је у БГ и претпостављам Новом Саду, а у унутрашњости 100 пута горе.

Друга ствар, сваки радник одговара за свој део посла, а не за систем који је у корену лош.

а ти лупаш још веће глупости Smile можда код тебе у том заосталом вилајету је опрема из прошлог века али код мене у општини је све у фулу...програм за писарницу је врхунски,лпа и сервери најновији,све је умрежено,нема црт монитора већ 5 година...да ти усликам моју канцеларију и да видиш опрему гарант би пао у несвест Smile  али...нас има само четрдесетак са све месним канцеларијама а вас гарант има по 10 у канцеларијама...ко пре дође на посао има где да седне Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.116
mob
Qtek 小米
Citat
а ти лупаш још веће глупости  можда код тебе у том заосталом вилајету је опрема из прошлог века али код мене у општини је све у фулу...програм за писарницу је врхунски,лпа и сервери најновији,све је умрежено,нема црт монитора већ 5 година...да ти усликам моју канцеларију и да видиш опрему гарант би пао у несвест   али...нас има само четрдесетак са све месним канцеларијама а вас гарант има по 10 у канцеларијама...ко пре дође на посао има где да седне
Ја не радим у свом месту нажалост, него у Београду, далеко од тога да је то тамни вијалет, већ скоро центар града.
Рачунари су такви какви су, монитори су углавном замењени, али сигурно је остало још једно 20-30% црт монитора.
Али није то проблем колико јако лоши сервери,па је систем константно спор и често пада.
Неки програми, рецимо програм уписника за пошту није централизован, већ сваки рачунар има своју базу информација, тако да ако нећеш ручно да претражујеш (папире), мораш да упалиш све ралчунаре па на срећу да убодеш негде.

Што се тиче простора, није тачно да има превише запослених, ми чак имамо и вишак простора, тако да увек имаш могућност да пређеш за неки други сто, рецимо увек има они смрзотина којима смета клима или промаја, тако да смо решили тај проблем.

Вишка радника има, али далеко од тога што мисли овај свет који није радио нигде па мисли да се овде испијају кафе по цео дан.
Вишак радника нису само лење особе, већ и тешки хронични болесници, психички болесници, труднице које штити закон о раду, хендикепиране особе и све које приватник ни у лудилу не би запослио, док држава још увек поштује закон и не понаша се као агресивни капиталиста коме је само профит на првом месту.

Моја колегиница је тежак астматичар иначе жена средњих година, али није за инвалидску пензију, а није јој ни регуларна пензија близу, када није на боловању она не може да има учинак као млад здрав службеник.
Приватник има моћ да тај проблем сасече у корену, али ми не можемо

IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.116
mob
HTC One
Kada smo kod price o premi, potrazite na netu Great Wall.  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
neznam dal da se smejem ili da placem  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.116
mob
Samsung Galaxy S2
A ja se pitam zasto uopste trebaju ti papiri, svi osim nas u presli u digitalno doba a mi jos uvek skupljamo hrpu papira  Smile
Како ти мислиш да са половним целероном који је дониран од ЕУ, са лошим програмом за рад, са лошом интернет конекцијом и системом који не може да издржи 5 умрежених крш рачунара да дигитализујеш неки посао ???
Како да одрадиш брзо посао ако је компанија за програмирање направила ретардирани програм који ни дрогирана шимпанза не би тако дебилно направила ?
Е сад тако је у БГ и претпостављам Новом Саду, а у унутрашњости 100 пута горе.

Друга ствар, сваки радник одговара за свој део посла, а не за систем који је у корену лош.

Web aplikacijom. Dovoljan je celeron + chorme / firefox.
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.