Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 30. Apr 2024, 04:19:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Friend zone" i kako ga izbeci  (Pročitano 43189 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60

Zenama je interpolna borba (borba izmedju polova) svrha postojanja. Zena hoce nekog koga ona ne moze da kontrolishe i pored koga ce se osecati psiholoshki slabije. I ta veza ce trajati dok se ona ne nametne u vezi kao psiholoshki jacha individua. Kada se to desii kada mushkarac pochne da se slaze sa svime shto kaze ili radi zena, on prestaje da joj bude interesentan, u ljubavnom smislu i zena pochinje da trazi novog partnera

Naucnici su otkrili sta zena zeli, ali se onda ona predomislila.  Smile

Zene (neke normalne zene) teze ka sigurnoscu i zele nekoga pored koga ce se osecati tako. Ceo koncept trazenja nekoga je u tome. Iako se slazem da ne treba biti mlakonja pa dozvoljavati da te neko kljuca u zdrav mozak to ne znaci da musko mora da bude sirovina koja ce da izigrava muskarcinu koja se toliko bori u toj musko- zenskoj borbi samo zato sto ce ukoliko tako ne bude prestati da bude interesantan jednoj zeni i da ce ga ostaviti zbog toga.  Smile

Svodi se na cist izbor gde svako dobije ono sto trazi i zasluzi. Tako ce neka koja gresi u proceni ili zeli sirovinu dobiti upravo to. Stvar potrage i izbora a ne necega sto se nesvesno dogadja ljudima pa da bude ono "Za mene se sve lepe neki idioti".

PS To vazi za oba pola, ne samo za zenski.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Nokia 
nesreća,mnogo nesreće..  Smile
Ti ljudi koji se loze na "svoje prijatelje" su veoma nesrecni.Tacnije,tu je dobra ona fraza- tako blizu,a tako daleko.
Po tvojoj prici,neke simpatije postoje,ali ok...Ti misli kako zelis,a i onom 1% ostavljam sansu uvek,jbg,pravilo izuzetka  Smile
Sve ostalo o ovoj temi je objasnio Dzobi gore.


ono što je poenta moje priče je sledeće---- nikad ni sa jedne strane nisu postojale emocije tog tipa,to mogu da potpišem. već godinama to je osoba sa kojom se super družim i to je sve. na konto priče o 'nepostojanju te vrste prijateljstva'
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
SonyEricsson W800i
nesreća,mnogo nesreće..  Smile
Ti ljudi koji se loze na "svoje prijatelje" su veoma nesrecni.Tacnije,tu je dobra ona fraza- tako blizu,a tako daleko.
Po tvojoj prici,neke simpatije postoje,ali ok...Ti misli kako zelis,a i onom 1% ostavljam sansu uvek,jbg,pravilo izuzetka  Smile
Sve ostalo o ovoj temi je objasnio Dzobi gore.


ono što je poenta moje priče je sledeće---- nikad ni sa jedne strane nisu postojale emocije tog tipa,to mogu da potpišem. već godinama to je osoba sa kojom se super družim i to je sve. na konto priče o 'nepostojanju te vrste prijateljstva'
Nikada,ali nikada ne mozes biti sigurna da znas ono sto je u njegovoj glavi.Za sebe covek moze da garantuje,ali za drugog nikada.Ti mozes samo da mislis tako  Smile
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Nokia 
razumijem ja to da možeš biti siguran samo za ono što je u tvojoj glavi,nekad ni za to : ))

samo ,ovo je čisto drugarstvo godinama,bez trunke privlačnosti. zato i pričam
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
SonyEricsson W800i
razumijem ja to da možeš biti siguran samo za ono što je u tvojoj glavi,nekad ni za to : ))

samo ,ovo je čisto drugarstvo godinama,bez trunke privlačnosti. zato i pričam
Realno,zato ti i kazem-ko zna sta se vrzma u njegovoj glavi  Smile
No,mozemo ovako u nedogled da "pevamo istu pesmu"...Just chill,nemo' se opterecujes ovakvim temama posto umeju cesto da sruse kulu od karata... Smile
« Poslednja izmena: 23. Jan 2012, 03:35:03 od boki_grobar »
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Nokia 
ma nebitno,nisam ni planirala da razglabam o ovome  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Provalila sam šifru :)

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 3302
Zastava Kitee
OS
Windows 7
Browser
Maxthon 3.0
mob
Samsung s5230
Blizzarde, ne žali se...
IP sačuvana
social share


I walk forever...
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows 7
Browser
MSIE8.0
Код мене је тренутно 2:2. Играм нерешено са френдзоном  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Provalila sam šifru :)

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 3302
Zastava Kitee
OS
Windows 7
Browser
Maxthon 3.0
mob
Samsung s5230
Код мене је тренутно 2:2. Играм нерешено са френдзоном  Smile
samo napred brate, držim ti fige da je pobediš  Smile
IP sačuvana
social share


I walk forever...
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Фала! Оставићу срце на терену  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 30. Apr 2024, 04:19:43
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.