Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 00:11:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Friend zone" i kako ga izbeci  (Pročitano 43178 puta)
Poznata licnost


"It never rains, but it pours."

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2562
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.60
mob
VIP Xiaomi Note 10 P
....to znaci da ne zeli sa vama nista ali ne zeli ni da vas uvredi tom istinom..

tako da, kada cujete da neka zeli da budete samo prijatelji, najbolje bi bilo da obrisete sve njene brojeve i kontakte.. naci ce se neka koja ce hteti nesto vise..

 I Zemunka ponovo zakucava! Ovo je suva istina. U tom slucaju treba se okrenuti i otici i nikad vise ne kontaktirati.

A slusajte ovo sad: ja jednom u takvoj situaciji bio, smesila mi se frend zona, i ja prekinem svaki kontakt. Ne zovem, ne saljem poruke, ne odgovaram na njene. Posle nedelju dana stize poruka od nje (citiram): "Da li si ti ljut na mene?"  Smile Ne odgovaram nista, pravim se lud. Stize jos jedna poruka: "A zasto si ljut, pa pricaj mi?"  Smile Tada vec pomislih, kako samo ova devojka ima smelosti da me i dalje cima, posle svega sto mi je rekla, pa sam hteo da je oteram u qrac, da proste ovde prisutne dame, ali nisam. Htedoh da budem fin, jer nikad se nisam ophodio prema zenama kao prema smecu. Zato sam odgovorio: "Nisam ljut, jednostavno mislim da ni za koga od nas ne postoji nikakva korist da se mi vidjamo i dalje. Drugarica imam koliko hocu, jos jedna mi ne treba." Mozda sam zvucao grubo, ali to je susta realnost. Tako da treba paziti na te stvari, i biti oprezan. Da sam joj odgovorio nesto tipa ma nisam ljut, salim se, bla bla, kad se gledamo i to, opet bi zaglavio u istoj toj zoni iz koje sam se jedva iskobeljao. Eto, jos jedna zivotna lekcija.... Smile
« Poslednja izmena: 20. Dec 2011, 00:56:30 od Aconja »
IP sačuvana
social share
Who is Kaiser Soze???

Merovingian: You see, there is only one constant, one universal, it is the only real truth: causality. Action, reaction. Cause, effect.
Morpheus: Everything begins with choice.
Merovingian: No. Wrong. Choice is an illusion, created between those with power and those without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Ovu temu sam cekao dugo dugo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.63
mob
HTC Wildfire S
Uvek ima nade...
...sve dok ne počne da vas koristi kao jbnu stolicu. Smile Smile

That is.. my dear friends... a point of no return.    Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

fM7EZ.png
(630.98 KB, 533x840)
« Poslednja izmena: 30. Dec 2011, 13:52:09 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


I Am My Own Savior!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 8650
Zastava Vrčin
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.63
mob
Alcatel One Touch


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.63
mob
Sendo 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Vidim da je ovaj termin ''friendzone'' prilično odomaćen, a moja i neke prethodne pa i kasnije generacije živele su sasvim lepo i bez ovog termina.  Smile

Za mene ''frendzoniranje'' znači ono ''bićemo samo drugovi'', bez obzira da li je reč o prekidu veze (kad je to najobičnija ''molim te idi da te više ne gledam i da me ne grize savest'' fraza) ili je ono kad nam se nabacuje neko ko nam se ne sviđa, pa mu jasno stavljamo do znanja da možemo biti ''samo'' prijatelji.

Poenta i jedne i druge situacije je - devojke ''frendzoniraju'' momke koji im se ne sviđaju. Smile
Da li to zloupotrebe ili prosto ne umeju da to odrade kako treba, pa slučajno ili namerno manipulišu osećanjima tih momaka, što je već neka druga priča, ovde je anatema na samom ''frendozoniranju'' (molim vas, smislite neki normalan termin, ovaj mi siluje oči i mozak  Smile )

DakleM, frendzoniranje je samo pokušaj finog otkantavanja nekog ko ti se ne dopada kao dečko, ko te ne privlači, ali nije totalan kreten. Dobar je, ali nije to to. I sledi odbijanje, na finjaka.

E sad, svaka devojka koja odbije nekog momka, ''sa anestezijom'' ili bez, u njegovim očima je okrutna. Povredila je njegova osećanja i on sad pati. I lakše mu je da krivi nju i taj prokleti ''friendzone'', nego da prizna poraz i da nastavi dalje, bez ogorčenosti i želje da sebe opravda time što su devojke prosto zle.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


I Am My Own Savior!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 8650
Zastava Vrčin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
Alcatel One Touch
Citat
E sad, svaka devojka koja odbije nekog momka, ''sa anestezijom'' ili bez, u njegovim očima je okrutna. Povredila je njegova osećanja i on sad pati.
Meni to nije predstavljao prevelik problem, samo da bude čist račun.
Ne interesuješ me, u redu, ćao i doviđenja, kraj priče.
Nego je problem
Citat
Da li to zloupotrebe ili prosto ne umeju da to odrade kako treba, pa slučajno ili namerno manipulišu osećanjima tih momaka
This!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.25
Citat
"Friend zone" i kako ga izbeci



Evo i video:



 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Samsung 111111
Msm ljudi uvek mogu da nadju zenu kao prijatelja sto je realno...
Samo cini mi se da je to na tako lakom oblacicu koji moze da pukne posle flase tekile  Smile I onda nema vise friend zone baj baj  Smile
Ako jedno drugo ama bas ali ama bas ne privlace mozda i moze prijateljstvo  Smile Ali dovoljno je da se jedan od njih premisli u sekundi i tu je kraj.
A sto je interesantno..to se dogadja i samo tako je realno  Smile

Nije da ja sad ne verujem u musko zenska prijateljstva i u ovu glupost friend - zone ali to je moguce samo ako te neko uopste ne privlaci i lici na morza..u svakom drugom slucaju kad tad mora da ti prodje neka zajebana misao dok se 'druzite'  Smile

Tako da ne cimajte se .. tako je tesko uopste ostvariti friend zone..da je vise fikcija nego stvarnost
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
 Smile

IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 00:11:20
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.245 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.