Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: FreeKick - The intelligent football manager  (Pročitano 1246 puta)
07. Sep 2009, 13:31:04
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Dakle kao shto naslov kaze "Freekick" je inteligentni menadzer ! Inace slogan igre je "power to the manager ".        Trazio sam da nema vec slicnih topica , i nasao sam jedan iz 2006 samo shto autor nista nije objasnio, tako da sam resio da otvorim novi topic.          

Freekick trenutno broji 23k menadzer (jeste malo ) ali nije to bez razloga tako mala brojka Wink Vecina vas je cula za Hattrick manadzer koji broji 1m klubova cini mi se .      E sad neko poredi samo broj korisnika i zakljuci koji je menadzer bolji , a ponekad veci broj klubova ne znaci da je menadzer najbolji/bolji .      Svaka cast hattricku zaradjuju samo takvu lovu , ali po kvalitetu utakmica i utacju menadzera na klub i samim match enginom freekick je  napredniji .      Vecina ljudi batali freekick posle par logovanja jer nije tako jednostavan kao hattrick .      shto je  i samim razvijacim jasno da razvijaju veoma kompleksnu igru.      Hattrick se drzi prostine i pravljen je za weekend menadzere (moje neko misljenje) .      Mada  iskreno nisam pratio shta se desava u HT-u zadnjih god dana i ne znam bas shta su jos uvel;)i .      Znam da dugo nisu imali "izmene igraca "  shto je smesno !!!!(lol)

Freekick od nastajanja ima takozvane "Uslovne naredbe " to vam je bukvalno ko da ste na ternu , nabacate koliko ocete uslovnih naredbi ,dakle mozete da menjate formacije da rotirate igrace da pravite izmene menjate timsku taktiku posebne naredbe igraca,naredbe za golmane  i jos mnogo toga .      Eto tipican mec reprezentacija ima 100 uslovnih naredbi (sa jedne strane)  pa vi sad vidite ;)Dakle kao shto slogan kaze "power to the manager ".      Match izvestaj je fino odradjen vidi se ucinak svakog igraca ,izvestaj pokazuje srz nije odradjeno kao komentator pa on prica vreme je fino lopta klizi itd .      .      .      .      Nema nepotrebnih stvari kao shto neki menadzeri imaju standovi za kobasice ,parkinzi i ta cuda Smile
Boje na sajtu su promenljive i vecina aktivnih korisnika koristi neki stylish skin pa sve izgleda fino Wink
btw: Shta je sa ovim forumom shta mi pravi te razmake i cuda :S

Freekick



[Edit by litricind: Sredjen link...]
« Poslednja izmena: 07. Sep 2009, 19:53:52 od litricind »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


OK...idemo dalje...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11512
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Citat
btw: Shta je sa ovim forumom shta mi pravi te razmake i cuda :S

Linkove koje postavljas do odredjenog broja poruka forum automatski "izlomi"... Antispam zastita, nestace posle odredjenog broja poruka...




Meni ovo na prvi pogled lici na naduvanu kopiju hattricka...nesto ne vuce da se proba...barem mene...
Ovo, po opisu, trazi previse vremena...Em sto ga nemam, em sto nemam volje da lomim glavu i oko toga da li golmanu narediti da nosi roze ili zelene kopacke...
Hattrick je nezamenjiv... logujes se, odradis za max 15 minuta i cao...imas vremena i za mali fudbal...
IP sačuvana
social share
Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Pa znas kako kao i sa svakom igrom u pocetku je najvece cimanje da se sve razume. . . Cim se razume onda je laganica i moze opusteno se igra do prve lige , tamo je najvece mudrovanje  :[115]:
Eto ja na primer  minimum 15 min dnevno. . . Osim kad pazarim igrace i visim po forumu Wink Taktiku nesto ne gledam previse stavim 3 izmene obavezno , i eventualno jos  max 10 naredbi Wink  Mada meni je to zanimljivo shto vise uslovnih naredbi to bolje po mene Wink  Jer glupo je ko na drugim menadzerima pocne tekma zajebao me protivnik i mogu samo bespomocno da gledam Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.