Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Француска тражи да се Србија помири са губитком КиМ  (Pročitano 10488 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 183
OS
Windows XP
Browser
Mozilla MRA
Ko bi isao ? Pa burazeru isao bi onaj koga odrede nadlezni organi - kao u svakoj normalnoj drzavi .  Smile

E, коначно смо дошли до суштине проблема.
Недостаје нам само нормална држава са надлежним органима који би били способни и спремни да одреде ко ће ову земљу под окупацијом ослободити.
А нормалну земљу имаћемо само кад променимо ненормалну власт.
Да бисмо све то урадили, руска помоћ, под плаштом овог или оног, драгоцена нам је и неопходна.
IP sačuvana
social share
"Одбијам да бивам међу курјацима и нељудима" - Марина Цветајева
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia E
Sacuvaj nas Boze kuge, gladi i ruske pomoci Smiley 1


Da mozda ti ne brzas ?

Postoje oni koji izucavaju terorizam i teroristicke organizacije ..... To je vec cela nauka - o kojoj ti nemas pojma - samo ponavljas neke fraze iz medija .. ili stranacke stavove onih koji dobijaju pare da tako pricaju ....

Teroristicke formacije na Kosovu su vec nekoliko puta bile porazene - u svetu se trecina teroristickih orgnizacija porazi policijskim akcijama , trecina vremeno predje u politicke pokrete , samo trecina opstane duze od 20 godina ... A ovo je samo prva recenica svakog udzbenika o terorizmu ....

Ko bi isao ? Pa burazeru isao bi onaj koga odrede nadlezni organi - kao u svakoj normalnoj drzavi Smile
Srbija nema snage za tako nesto da li si ti svestan o cemu pricas i sta sve dovodis u pitanje?
Mi nemamo prijatelja u svetu, nemamo starteske partnere, opkoljeni smo od strane nato-a, ova vlast gura zemlju u duznicko ropstvo, vekovna Srpska zemlja je okupirana od strane nekrsta, Srba tamo vise nema!!!!

Zemlja iz koje se povuku tvoja vojska, policija, zakonodavna i izvrsna vlast vise nije tvoja mozes da je povratis samo ratom, sta ti tu nije jasno????

Najgore od svega toga je sto vi pricate o povratku KiM a ni sami ne znate kako, lupetate o ruskoj pomoci i slicne gluposti..... i uzdanje u neku nebesku pravdu koja nikako da dodje.

Amerikanci su dole napravili najvecu bazu jer je to konacan i cilj bio, i sad ti mislis, samo ja eto i dalje ne znam kako, da ce ti oni dozvoliti da ti vratis tu teritoriju pod svoju upravu, pa to mozda i bude ali Limburga meseca!!!

Nije lose da se diskutuje o tome ali bojim se da je sve uzaludno, kad se samo setim akcionog plana protiv proglasenja nezavisnosti KiM, sve se svelo na to da nosimo zastave da se deremo po ulicama, da demoliramo par ambasada i da proteramo ambasadore koje smo posle vratili, ko je ovde lud a ko je zbunjen? Smile

Citat
Ko bi isao ? Pa burazeru isao bi onaj koga odrede nadlezni organi - kao u svakoj normalnoj drzavi
Ovo nije normalna drzava to kao prvo kao drugo, vojska ti je razbijena, brojno stanje je unisteno oruzje zastarelo, moral=NULA, o cemu mi dalje da pricamo?
Oni koji su bili 99-e rezevisti i redovna vojska njih trebas da pitas da li bi opet isli, ja sam pitao sve koje sam znao dali su mi jedinstven odgovor, brate nikad vise po cenu robije, ja da smrdim u rovu da bi neki jebeni politicari neku predaju potpisali a da neki moji drugovi se ne vrate kuci ili ja?!
E bas da vidim kako bi te ljude drzava naterala da oslobadjaju svetu Srpsku zemlju  Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla
Ko jebe Islamsku Republiku Francusku!STOP integraciji Srbije u clanstvo EU!!!
Kosovo je bilo,sad je i zauvek ce biti deo Srbije!!!Trenutna situacija na terenu je takva- kakva,ali nije nepromenljiva,toga su svesni i siptari.thug_life,brine o 95% albanskog zivlja na Kosovu?Zasto,brines?
Razumeo bih tvoju zabrinutost,da mi Srbi, zbog srpskog zivlja,koji zivi u Albaniji u pogranicnom delu sa Crnom Gorom-Skadar,zelimo da raselimo 95%ili 97% Albanaca,koji zive u Albaniji.U odnosu na celokupnu teritoriju Srbije,procenat od 95% Albanaca nije odrziv.Kosovo je samo deo Srbije,na kojem iz poznatih razloga zivi tih 95% Albanaca!Ubedjen sam,da prilikom prvog sledeceg cepanja velikih razmera,prikazani procenat merice se u promilima!!! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 6230
Ko bi isao ? Pa burazeru isao bi onaj koga odrede nadlezni organi - kao u svakoj normalnoj drzavi .  Smile

E, коначно смо дошли до суштине проблема.
Недостаје нам само нормална држава са надлежним органима који би били способни и спремни да одреде ко ће ову земљу под окупацијом ослободити.
А нормалну земљу имаћемо само кад променимо ненормалну власт.
Да бисмо све то урадили, руска помоћ, под плаштом овог или оног, драгоцена нам је и неопходна.
Jedina okupacija je soptvena glupost i tezak primitivizam.Od toga se nikada neces osloboditi.
Jedino da te kurati Rus na tenku oslobodi, ali on vozi u rikverc.
Balkan vise ne izgleda kao nekada. To sto Kushner trazi, to je cinjenicno stanje.
Moze hiljadu sudova da ti daju za pravo, hajde ti promeni nesto na Kosovu!
Jedino sto mozes je da ih ne priznas, ali i to je mac sa dve ostrice.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Ko bi isao ? Pa burazeru isao bi onaj koga odrede nadlezni organi - kao u svakoj normalnoj drzavi .  Smile

E, коначно смо дошли до суштине проблема.
Недостаје нам само нормална држава са надлежним органима који би били способни и спремни да одреде ко ће ову земљу под окупацијом ослободити.
А нормалну земљу имаћемо само кад променимо ненормалну власт.
Да бисмо све то урадили, руска помоћ, под плаштом овог или оног, драгоцена нам је и неопходна.
Jedina okupacija je soptvena glupost i tezak primitivizam.Od toga se nikada neces osloboditi.
Jedino da te kurati Rus na tenku oslobodi, ali on vozi u rikverc.
Balkan vise ne izgleda kao nekada. To sto Kushner trazi, to je cinjenicno stanje.
Moze hiljadu sudova da ti daju za pravo, hajde ti promeni nesto na Kosovu!
Jedino sto mozes je da ih ne priznas, ali i to je mac sa dve ostrice.

Ако се не обистини ЦИА-еино предвиђање и подјела европе на три дјела.
Косово остаје мимо УСА ингеренције и НАТО пакта.
Шкорпи људи стварају нови хладни рат.

 PADA 40 VLADA, RASPAD EVROPSKE UNIJE 2020.?

 
Američki stručnjaci ocenjuju da bi čak 40 sadašnjih vlada u svetu moglo da završi mandat pre vremena zbog posledica svetske ekonomske krize, a među njima je i Srbija, koja sa ostalim državama u regionu spada u grupu zemalja sa visokim rizikom za smenu vladajuće garniture.

Posle Islanda i Letonije, zbog ekonomske krize pala je i vlada u Češkoj i to baš u vreme predsedavanja Evropskom unijom. Mađarski premijer je podneo ostavku, a `ljuljaju` se stolice i vlastodršcima u Estoniji, Litvaniji, Grčkoj, Belgiji. Britanski “Gardijan” ranije je ocenio da kriza u Evropi ima tri prstena, evrozonu, istočne članice EU i zemlje izvan EU, dok je “Indipendent” upozorio da bi domino efekat sloma ekonomija zemalja istočne Evrope mogao vratiti te države nazad pod okrilje Rusije.
To bi, prema pisanju “Indipendenta”, značilo gubitak svih geopolitičkih dobitaka za EU od pada takozvane gvozdene zavjese.
Prema ocenama nekih analitičara, evrozona je pred podelom, a integritetu EU preti propast, jer bogatiji Zapad svim silama želi da se odvoji od krhkih istočnih ekonomija.
“Kriza dovodi u pitanje i opstanak EU”, tvrdi američki analitičar Džerald Salente, koji je predvideo pad berze 1987. godine, raspad Sovjetskog Saveza 1990, azijsku krizu 1997, kao i pad ruske privrede 1998. godine.
U nedavno objavljenoj projekciji Američke obaveštajne službe CIA-e  navodi se da će se EU raspasti do 2020. godine, a države Starog kontinenta biće podeljene u tri regionalne unije.

CIA deli Evropu na tri dela, a to su zapadni blok, nova Evropa i istočna Evropa koja je već dobila ime „Pravoslavna unija“.
Zapadni blok bi činile Nemačka, Francuska, Velika Britanija, Irska, Austrija, Italija, Španija, zemlje Beneluksa i Skandinavije, a u “novu Evropu” spadaju Estonija, Letonija, Češka, Slovačka, Hrvatska i Slovenija. Ovaj srednji deo Evrope praktično bi predstavljao “katoličku istočnu Evropu”, koja bi preko Hrvatske i Slovenije imala i izlaz na Mediteran.
Istočnom Evropom, odnosno “Pravoslavnom unijom” gospodarila bi Rusija, a osim nje, uniju bi činile Ukrajina, Belorusija, Gruzija, Moldavija, Rumunija, Bugarska, Grčka, Makedonija, Srbija, Crna Gora, Albanija i BiH. Kada je u pitanju BiH, prema projekciji CIA-e, postojanje Republike Srpske odneće prevagu za pripajanje “Pravoslavnoj uniji”.

(izvor - "Novosti")
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 6230
Tebi nije jasno da se evolucija premesta na savim druge geostrateske tacke od us*ne evrope.
Malo izadji iz seoskog atara. Kina, Indija i Juzna Amerika.
Uopste Azija je u strahovitom usponu.Svetska kriza a Kina i Indija sa po 5,3% dinamicnog razvoja.
Brazil ti je vec svetska sila. Znas ti sta znaci za drzavu kao Kina da nemas penzijsko osiguranje i medicinsko svedeno na minimum? Tamo ti je porodica svetinja. Stare izdravaju deca bez pogovora i bez penzije.
Prosecan Kinez se sam leci.Problem je kada te dve milijarde (i vise) treba da se istusiraju, voze kola itd.
U Evropi jedina briga je laksativ da lako kaki. Matoro stanovnistvo, mladi degenerici ( tu smo i mi shampioni) ne predstavlja nikakav faktor.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Tebi nije jasno da se evolucija premesta na savim druge geostrateske tacke od us*ne evrope.
Malo izadji iz seoskog atara. Kina, Indija i Juzna Amerika.
Uopste Azija je u strahovitom usponu.Svetska kriza a Kina i Indija sa po 5,3% dinamicnog razvoja.
Brazil ti je vec svetska sila. Znas ti sta znaci za drzavu kao Kina da nemas penzijsko osiguranje i medicinsko svedeno na minimum? Tamo ti je porodica svetinja. Stare izdravaju deca bez pogovora i bez penzije.
Prosecan Kinez se sam leci.Problem je kada te dve milijarde (i vise) treba da se istusiraju, voze kola itd.
U Evropi jedina briga je laksativ da lako kaki. Matoro stanovnistvo, mladi degenerici ( tu smo i mi shampioni) ne predstavlja nikakav faktor.

То је вјероватно извјештај типа "Бокисингл 'с Блог" те се мора узети у анализу како би се
утврдило шта се то десило са аутором текста,а дотле за сваки случај.
Ће будемо кинези ги сељаци не будемо. Smile Smile
У сваком случају доживио сам једно невјероватно:"добро јутро". Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
ništa mi nismo izgubili kao prvo

a kako smo ga "izgubili" tako će mo ga i vratiti kad-tad
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Njihovo je da pritiskaju, naše je da ne damo ...... do sudnjeg dana ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


MAC MAC

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2249
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson w200i
Bas tako
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.