Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Француска тражи да се Србија помири са губитком КиМ  (Pročitano 10450 puta)
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
neka pritiskaju, poenta je da ne pristanemo. Uostalom ja sa Francuzima na temu Kosmeta uopste ne bih ni pricao.

Па то би била реакција да је држава иоле држава.
Ја бих био и те како функционалнији.Прекид дипломатских односа од којих Србија свеједно нема
ништа изузев да се стока може неометано шеткати по Београду.Већи су идиоти ти што их примају
на некаквом високом нивоу умјесто да им пошаљу некаквог маргиналца као знак колико се њихови
ставови уважавају.Све реципроцитетно.
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.18
Poenta je da smo mi izgubili kosovo... ne bitno proznali 50 drzava kosovo ili 5 to nije bitno... ja ne mogu da kazem kosovo je srpsko kad tamo nema nista sem manastira...
« Poslednja izmena: 05. Mar 2010, 13:01:03 od thug_life »
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Ma samo ti pricaj .. sta ce biti u buducnosti .....

Pazi , ajde da se ne pozivam na medjunarodno pravo - nahebacu iz taka ... Nego da se pozovem na liberalne vrednosti i multikulturu .  Smile

Dakle , kad je neka nacionalna manjina vecina u par od 300 opstina - ona nema pravo da tamo napravi drzavu - vec nas to bogatsvo oplemenjuje .. i razlicitosti nas zblizavaju .. i po tome se razlikujemo od neolitskih plemena ... i tako gajimo Evropske vrednosti - suzivota , multikulturnosti , prozimanja razlicitosti u modernu i skladnu simfoniju globalinih trendova ..... Odu radosti .

To sto na Kosovu ima 95 % Albanca - to je nase bogatstvo i mi treba sa u zajednickom zivotu sa njima - uz garantovanje pune autonomije - da damo primer Evropi . Ko uopste prica o proterivanjima  Smile... To su nasi drzavljani sa svim pravima kao i ja ( izuzimamo teroriste ) .  Smile

A ovaj Kusner sve te fundamentalne evropske vrednosti odavno dovodi u pitanje .  Smile .. ne znam zasto ....  Smile ..... Mislim da zeli da Evropu vrati u mracni 19 vek stvaranja nacionalnih i etnicki cistih drzava .
« Poslednja izmena: 05. Mar 2010, 13:06:40 od Lepi_Bora »
IP sačuvana
social share
Slaba Engleska - jaka Srbija !

Jaka Rusija - jaka Srbija !

Volimo Francusku , kao sto je ona volela nas !

Nemce moramo naterati da klece !

Najsladje se smije onaj koji prvi puca !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.18
Smiley

Pa to nase bogatstvo ne zeli da zivi u istoj drzavi...
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Pa sta ....

Ne zele ni Srbi u CG ..... Ni Korzikanci .. Cak ni Teksasani ..  Mogao bih po sutra da nabrajam .....

Kad smo vec kod Francuske evo primer ( koji Kusner odlicno zna ) . Pitali su Miterana zasto ne da Korzici da se odcepi (  tamo ima 99 % Korzikanaca )  ,  on je odgovorio : ,, Mene je Francuski narod izabrao i moja ustavna duznost je da istu teritoriju koju sam zatekao pri stupanju na duznost predam svom nasledniku kad mi istekne mandat ,, .

Dakle , Sloba je bio u pravu - NATO  nije bio u pravu .  Smile
IP sačuvana
social share
Slaba Engleska - jaka Srbija !

Jaka Rusija - jaka Srbija !

Volimo Francusku , kao sto je ona volela nas !

Nemce moramo naterati da klece !

Najsladje se smije onaj koji prvi puca !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia E
Pa sta ....

Ne zele ni Srbi u CG ..... Ni Korzikanci .. Cak ni Teksasani ..  Mogao bih po sutra da nabrajam .....

Kad smo vec kod Francuske evo primer ( koji Kusner odlicno zna ) . Pitali su Miterana zasto ne da Korzici da se odcepi (  tamo ima 99 % Korzikanaca )  ,  on je odgovorio : ,, Mene je Francuski narod izabrao i moja ustavna duznost je da istu teritoriju koju sam zatekao pri stupanju na duznost predam svom nasledniku kad mi istekne mandat ,, .

Dakle , Sloba je bio u pravu - NATO  nije bio u pravu .  Smile
Cekaj malo polako stani ne brzaj, ako bi sutra se Kosovo vratilo pod ruku Srbiji jel znas da bi imao dole sukobe vece nego u Avganistanu, sta mislis ti udje vojska i policija Srbije i uspostavi red, hahahhahah ne mogu da verujem u kojim iluzijama zivite. Sta mislis da li bi neko od nas isao na Kosovo uopste?
« Poslednja izmena: 05. Mar 2010, 16:15:59 od Dominick »
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Pa sta ....

Ne zele ni Srbi u CG ..... Ni Korzikanci .. Cak ni Teksasani ..  Mogao bih po sutra da nabrajam .....

Kad smo vec kod Francuske evo primer ( koji Kusner odlicno zna ) . Pitali su Miterana zasto ne da Korzici da se odcepi (  tamo ima 99 % Korzikanaca )  ,  on je odgovorio : ,, Mene je Francuski narod izabrao i moja ustavna duznost je da istu teritoriju koju sam zatekao pri stupanju na duznost predam svom nasledniku kad mi istekne mandat ,, .

Dakle , Sloba je bio u pravu - NATO  nije bio u pravu .  Smile
Cekaj malo polako stani ne brzaj, ako bi sutra se Kosovo vratilo pod ruku Srbiji jel znas da bi imao dole sukobe vece nego u Avganistanu, sta mislis ti udje vojska i policija Srbije i uspostavi red, hahahhahah ne mogu da verujem u kojim iluzijama zivite. Sta mislis da li bi neko od nas isao na Kosovo uopste?


Немој погрешно да ме схватиш али шиптари нису афганистанци нити је УЧК нека респектабилна сила
већ би терористи набрали брже боље сами вани поучени искуством у судару са србима прије свега.
Наравно глупо је очекивати некакво протјеривање али УЧК  би се у том случају морала одвојити од
цивила и или позатварати или неутралисати.
Све је ово ако би и када би,а с обзиром ко влада Србијом до краја љета држава Србија ће признати
Репубљику Косово на срамоту нас срба који не желимо (а можемо) то да спријечимо већ шутњом
 и признавањем "милосрђног анђела" као нечега фактичког сами себе негирамо.То не мислим ни
на једног појединца али у комплету смо постали испраних мозгова тако да мозак просјечног
србина ради на фреквенцији коју желе да чују српски смртни непријатељи.Ало људи Србија је у
питању није у питању тикет у кладионици да ли ће Сити или Јунајтед побједити у градском
дербију.Алооо срби нема шиптар право да носи српско као да је његово,НЕМА по цијену свега.
Хахх.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

kosovo_je_srbija.jpg
(91.79 KB, 600x800)
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 6230
Na Kosovu Polju, cak ni za vreme Turaka nije bila dzamija.
Tamo sam 80-ih sedao na voz kada sam dolazio sa terena za Beograd. Mislio sam da sve moze biti shiptarsko, ali ovo nikada.
Pre neki mesec gledao sam na tv, na Kosovu polju tri dzamije.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Qtek 小米
Poenta je da smo mi izgubili kosovo... ne bitno proznali 50 drzava kosovo ili 5 to nije bitno... ja ne mogu da kazem kosovo je srpsko kad tamo nema nista sem manastira...
Па да тренутно јесмо, али шта је то у историји било вечно и непромењиво. Ајде реци ми која је то сила опстала од памтивека до сада ? Шиптари ?
Nigga please !

Битно је да се ми не одрекнемо наше земље, све остало ће доћи на своје место.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Pa sta ....

Ne zele ni Srbi u CG ..... Ni Korzikanci .. Cak ni Teksasani ..  Mogao bih po sutra da nabrajam .....

Kad smo vec kod Francuske evo primer ( koji Kusner odlicno zna ) . Pitali su Miterana zasto ne da Korzici da se odcepi (  tamo ima 99 % Korzikanaca )  ,  on je odgovorio : ,, Mene je Francuski narod izabrao i moja ustavna duznost je da istu teritoriju koju sam zatekao pri stupanju na duznost predam svom nasledniku kad mi istekne mandat ,, .

Dakle , Sloba je bio u pravu - NATO  nije bio u pravu .  Smile
Cekaj malo polako stani ne brzaj, ako bi sutra se Kosovo vratilo pod ruku Srbiji jel znas da bi imao dole sukobe vece nego u Avganistanu, sta mislis ti udje vojska i policija Srbije i uspostavi red, hahahhahah ne mogu da verujem u kojim iluzijama zivite. Sta mislis da li bi neko od nas isao na Kosovo uopste?


Da mozda ti ne brzas ?

Postoje oni koji izucavaju terorizam i teroristicke organizacije ..... To je vec cela nauka - o kojoj ti nemas pojma - samo ponavljas neke fraze iz medija .. ili stranacke stavove onih koji dobijaju pare da tako pricaju ....

Teroristicke formacije na Kosovu su vec nekoliko puta bile porazene - u svetu se trecina teroristickih orgnizacija porazi policijskim akcijama , trecina vremeno predje u politicke pokrete , samo trecina opstane duze od 20 godina ... A ovo je samo prva recenica svakog udzbenika o terorizmu ....

Ko bi isao ? Pa burazeru isao bi onaj koga odrede nadlezni organi - kao u svakoj normalnoj drzavi .  Smile
IP sačuvana
social share
Slaba Engleska - jaka Srbija !

Jaka Rusija - jaka Srbija !

Volimo Francusku , kao sto je ona volela nas !

Nemce moramo naterati da klece !

Najsladje se smije onaj koji prvi puca !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.177 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.