Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: FOTO: Popovski slalom kolima kroz pešačku zonu  (Pročitano 5594 puta)
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 41.0.2272.96
Alternativa je nebitna. Panduri im dozvoljavaju da voze kroz pesacku zonu. Toliko je prosto.

Sto znaci da su iznad zakona.

Ne, to znaci da im je nesto dozvoljeno od strane zakona.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.90

Hvala ti na savetu i dijagnozi  Smile ali buduci da poznajem kuhinju iz koje je izasla ova vest,ostacu pri svojoj tvrdnji da je u pitanju zla namera,zlih ljudi...pa makar me smatrao paranoikom.

Hehe  Smile  I sam sebi cesto kazem da ne shvatam nekog s kim se ne slazem ko zlonamjernika bez dobrih dokaza, jer je to paranoisanje. Mislim nemoj da se ljutis, iste arsine primjenjujem i na sebi.

Ovde opet kazem - senzacionalizam. Drkace  te novinari ako im das povoda.
Moze biti da su neki evropejci  liberali  ateisti (tj. anti-teisti, ja sam ateista pa sam chill) .. pa jedva cekaju da ocrne popove. Ali opet ni takvi ne mogu bez povoda.
« Poslednja izmena: 23. Apr 2015, 23:07:09 od Slagvort »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Chrome 42.0.2311.90
Ovi sveštenici bi trebalo ovo češće da rade. S obzirom kome smeta, znači da rade nešto dobro. Da vam dobri Bog podari luksuzni vozni park, da vaše luksuzne limuzine smetaju novosadskoj gospodi na mnogaja leta.
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
mob
LG Nexus 5
Ma koja gospoda? Smeta samo odredjenim latinskim manjinama i osobama ogranicenih mogucnosti. Evo kako je to video sistem:



Isti ti popovi snimljeni iz drugog ugla:

« Poslednja izmena: 24. Apr 2015, 10:32:15 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1822
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0

Hvala ti na savetu i dijagnozi  Smile ali buduci da poznajem kuhinju iz koje je izasla ova vest,ostacu pri svojoj tvrdnji da je u pitanju zla namera,zlih ljudi...pa makar me smatrao paranoikom.

Hehe  Smile  I sam sebi cesto kazem da ne shvatam nekog s kim se ne slazem ko zlonamjernika bez dobrih dokaza, jer je to paranoisanje. Mislim nemoj da se ljutis, iste arsine primjenjujem i na sebi.

Ovde opet kazem - senzacionalizam. Drkace  te novinari ako im das povoda.
Moze biti da su neki evropejci  liberali  ateisti (tj. anti-teisti, ja sam ateista pa sam chill) .. pa jedva cekaju da ocrne popove. Ali opet ni takvi ne mogu bez povoda.

A sto bi se pa ljutio  Smile dade mi odgovarajucu medicinsku dijagnozu  Smile Smile Smile a uz to mi prikaci i netoleranciju na tudja misljenja  Smile Smile Smile

Salu na stranu...daleko bilo da se ljutim...trudim se da shvatim tj. razumem tudje misljenje, promisljanje...da'l ga prihvatam,to je druga stvar  Smile zavisi prvenstveno od argumenata....no ubedjen sam da nisi zlonameran,da tvoje pisanje nema zadnje namere,...prosto, to je tvoje misljenje, zasnovano na informacijama koje posedujes...

Cinjenica je sledeca...ovu pricu lansirala je jedna grupica zlonamernika Smile i nije im prvi put,da lansiraju slicne price i provokacije...(pozivas se na pok. Patrijaha Pavla i njegov zivot,ponasanje a cak mu je ova ekipa,takvom kakav je bio, pakovala i publikovala izjave da je podrzavao ratni zlocin i zlocince) a sve ostalo je senzacionalizam neinventivnih novinara u redakcijama van Novog Sada....napisah to i u svom prvom postu...i stojim i dalje iza toga . Da li ima neceg drugog, jos ozbiljnijeg,da li je ovo neka medijska priprema trena....vreme ce pokazati...

E sad ako je to za dijagnozu,molim lepo  Smile Smile Smile

IP sačuvana
social share
Laz izmislja opake snove
slatka umorna laz
i dok nemoc pretvara snagu u bol
gluperde lutaju daleko
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Linux
Browser
Chrome 42.0.2311.109
Ma nije ozbiljno dijagnoza, salim se. Nego sam navikao da na forumu ima granicnih paranoika..

Moze bit da novinari i lansiraju pricu, ima politike,klanova u novinama.. Imao sam prilike da vidim i u svom okruzenju. Mozda si i u pravu et.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.