Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 09:18:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Forumaši prepoznajte se!  (Pročitano 13072 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.52
mob
Nokia 
Pročitala sam post ,ovog puta u potpunosti,i nadovezaću se na  prvo što sam napisala na temi:

Generalno,autor forumaše dijeli da kompleksaše,psihopate,fanatike,lažove i klince zaroblene u tijelu starca

e sad,stojim iza toga da je autor zbog nečega njemu znanog isfrustriran i da ima neko  loše iskustvo na forumu/forumima,ili ga ljudi uprkos njegovim naporima ne razumiju. a djeluje bistro,samo je previše fokusiran na ono što ne valja.

Fakat je jedno-internet je,poput mnogih pojava dobro zamišljen,ali se razvio u nešto deseto. umjesto da to bude osnovna funkcija,prvobitna svrha interneta je na tamo nekom mjestu,dok prvih nekoliko mjesta zauzima sve ono u šta smo mi net iskoristili,ono u šta smo ga pretvorili.
za samu  edukaciju koristi se sve manje,dominiraju zabavni sadržaji,a pod zabavom podrazumijevamo svašta tako da se neću ni truditi da bliže definišem.
i zabava je dobra,dok je čista zabava,dok ne počne da razvija nešto bolesno u nama ili da škodi drugom.
Privatnost je maksimalno narušena,toliko stvari se zloupotrebljava..
i onda dolazimo do ovoga što je autor pomenuo-sve ono prikriveno u nama  dolazi na površinu. bilo da je obično uljepšavanje stvarnosti,našeg lika ili nečeg trećeg,bilo neke naše opsesije koje u realnom živou moramo da suzbijemo. pa se nakače djeci  ljudi od 50+,počinju maltretiranja ,kopanje po životima..
kad se fokusiramo na forum,ovako-pisala sam aktivno na jednom forumu prije ovoga i nešto sitno na još 3-4 . i sad sam ovdje. Burek je od meni poznatih najveći i najopširniji,najobuhvatniji forum. na svakakve budale i manijake sam nailazila,najviše ovdje(B.). i mislim da toliko cura/žena ima sličan problem.
lažova ima na tone,a najgore je kad laž potraje pa počnu sebi da stvaraju duplu sliku i da prelaze u drugu dimenziju. opet-oni najgore prolaze.
postoji i mnoštvo likova koji prosto žele dominaciju u stavovima,žele respekt,ali prinudno.
i sad da ne širim previše,čak i onaj koji je savršeno dobro raspoložen,ali objektivan-i ovdje i svuda može biti svjestan loših strana društva. Ali i onoga što valja i što ljude i dalje drži i ovdje i na drugim mjestima. ljudi koji vrijede,poruke koje oni nose. a čak i od neke budale možeš da naučiš-kako ne treba.
potpuna je glupost svakom dozvoliti da nas pogodi i iznervira,poznato mi je Smile ali nikako čovjek ne može dozvoliti da mu neki skot stvori  dominantan utisak  o nečemu što je toliko šareno i bogato mogućnostima. ima mjesta za svakog i društvo za svakog. skoro
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Citat
sve ono prikriveno u nama  dolazi na površinu.

тај рад. ...
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
mob
LG Nexus 5
Odmah na pocetku treba reci da je tekst prilicno tacan i zaista fali jos kategorija i masa podkategorija. Medju njima su i vikend alkoholicari, takozvane kamikaze, najgori ljudi. Zatim, podvojene licnosti, koje u jednom postu kazu da ovaj forum svima preporucuju ali na black listi firewall-a, a u sledecem da nikoga ne sputavaju i odvracaju od istog.

Nekoliko "diskutanata" se naslo uvredjeno tekstom, najvise pobornici svetskih i medjusvemirskih, intergalaktickih zavera. Ajde da resimo ovu misteriju, trebalo mi je jedno 16,2 sekunde. Clan je bio online nepuna dva sata, a za to vreme je nemoguce da provali mnogobrojne internet-psiho profile clanova. Onda naslov latinicom, tekst
cirilicom...

Ali pretpostavka je da je to neciji dupli nalog, onda ubacujem u igru tajni zaverenicki projekat od miloste poznat u raji kao "google". Sa svojom nadprosecnom inteligencijom sam u gugletu kopirao prvu recenicu:"Форуми су најзагађенија места на интернету ."

I opaaaa:


Tekst je iz prosle godine i prilicno je bajat, obzirom da se od datuma pisanja teksta pojavilo mnogo vise podvrsta klasicnih idiota. Potrudicu se da odradim malo podrobnije istrazivanje povodom toga.


Moj komentar na tekst:

Sve sto je napisano je preslikano iz realnog zivota. U nasoj svakodnevici susrecemo razne spodobe i ljude slicnih opisa kao u tekstu. Kada se ljudi sakriju iza monitora izlaze na videlo gotovo sve njihove frustracije, jedni pricaju ribolovacke price u nadi da ce biti popularni u sajber prostoru kada vec nisu u realnom zivotu, drugi se trude da udu ono sto nisu i sto nikada u zivotu nece postati, treci se trude da svoja besmislena ubedjenja presele iz stvarnog sveta u virtuelni, u nadi da ce ih ovde vise ljudi slusati i sl.

Sve u svemu, tekst ogavno sazet, kopi-pejster postigao zapanjujuc uspeh, neki se pronasli, neki nisu i tako.

P.S.
Svidja mi se sadizam.
« Poslednja izmena: 09. Dec 2011, 17:00:53 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
Nokia 6630, valjda
Hocesh da kazesh da si mesto offovanja na goinom pdf-u izabrao lakshi put i googleovao tekst?  Smile
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja zaista ne znam ko je ovu temu shvatio ozbiljno... Smiley

Ali je savrseni povod za off Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.60
mob
Nokia 6630, valjda
Ja zaista ne znam ko je ovu temu shvatio ozbiljno... Smiley

Ali je savrseni povod za off Smile

Ako me Goa provali....  Smile
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 10.54
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa ako nameravate da se rvete u cokoladi, mogu nesto da organizujem... naplacujem ulaz Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.60
mob
Nokia 6630, valjda
Pa ako nameravate da se rvete u cokoladi, mogu nesto da organizujem... naplacujem ulaz Smiley


Pa da izazovesh zenske nemire shirokih razmera zato shto dva idiJota unushtavaju kilograme chokolade ostavljajuci svoje dlake u njoj...  Smile
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 10.54
mob
Apple iPhone SE 2020
Prf... sto si ciken...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.0
mob
I-mate 30 Pro
E a super je to kad se "alat" upotrebi na sebi.... Smile

Bude bas zurka.... Smile

Kazu da je Grbic dobine neku nagradu za najboljeg tehnicara na nekom prvenstvu zbog "samokriticnosti"... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 09:18:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.