Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 21:29:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Formula 1 - sezona 2018  (Pročitano 84865 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
Ред Бул је до јаја.



nisu im to zvanicne boje to je bilo samo za prvi test
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
Bilo bi top da ostanu ove boje... mnogo dobro izgleda
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 12052
Zastava
Ne pratim bas Formulu 1 ali ovo danas je bilo odlicno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
a ja pred trku odgledo monako iz 1996
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
jebala ih ova pol rikard staza u francuskoj kao na livadi da vozis mozes kuda hoces i nista ti biti nece  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Фетел карина. Мерцедес их опет одрадио.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
Alonso objavio povlačenje: Draga F1...


Fernando Alonso napustiće Meklaren i povući će se iz Formule 1, objavio je Španac na svom Tviter profilu.



Dvostruki svetski šampion objavio je jednominutni video u kojem se obraća sportu koji mu je toliko dao:

"Draga F1,

Nisi me očekivala, a ja nisam bio siguran da želim da te upoznam. Gledao sam tvoje trke još pre nego što sam prohodao, a da nisam znao ništa o tebi. Proveli smo zajedno dobra vremena - neke nezaboravne trenutke i neke zaista loše. Borili smo se zajedno protiv neverovatnih rivala, ti si bila sa mnom, a i ja sa tobom.

Video sam te kako se menjaš, nekada na dobro, a nekada i na loše, po mom mišljenju. Svaki put kada savim kacigu, osetim tvoj topli zagrljaj i tvoju energiju, ne postoji osećaj poput tog. Ipak, danas imam druge, veće izazove od onih koje mi ti nudiš. Mogu samo da budem zahvalan tebi i svima koji su tvoj deo jer sam upoznao toliko kultura, jezika, divnih ljudi i hvala što si bila moj život. Volim te, a znam da i ti voliš mene".


U saopštenju koje je izdao Španac navodi da je uživao u svakom minutu tokom svojih 17 godina u F1, kao i da će u ostatku tekuće sezone učestvovati sa više strasti i posvećenosti nego ikada ranije.

Nedavno je Alonso napunio 37 godina, ukupno je slavio na 32 trke, 97 puta bio je na podijumu, a šampion je bio 2005. i 2006. godine.

Izvor: Sportklub

IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
Au koliko je zanimljiv market vozača trenutno, velike promene za 2019god :shock:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
Pjer Gasli menja Rikarda u Red Bulu



Francuski vozač Pjer Gasli zameniće Danijela Rikarda u timu Red Bula sledeće godine u Formuli 1.



Rikardo je već najavio da će 2019. voziti francuski Reno, a njegova zamena stiže iz Red Bulovog sestrinskog tima Toro Rosa, odakle je pre nekoliko godina došao i Maks Ferstapen.

"Ovo je neverovatna prilika i novi korak u mojim ambicijama da osvajam trke i borim se za titulu", rekao je Gasli.

Gasli je debitovao u F1 prošlog oktobra u Maleziji, a ove sezone je osvojio 26 bodova. Najbolji rezultat mu je bilo četvrto mesto u Bahreinu.

S druge strane, Red Bul se bori da bude konstantan, ali su njegovi vozači ostvarili tri pobede – Rikardo dve i Ferstapen jednu.

Posle nekoliko nedelja letnje pauze sezona u F1 se nastavlja predstojećeg vikenda Velikom nagradom Belgije na Spa-Frankošamu.

Izvor: B92
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 21:29:03
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Formula sezona

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.