Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 09:47:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Forex trejding  (Pročitano 7972 puta)
06. Sep 2009, 20:57:45

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
SonyEricsson k308
Forex je tema o kojoj se malo prica i zna u Srbiji.   
Da vam ne bih ovde govorio o tome molim sve zainteresovane da se prikljuce grupi "Forex Srbija" na Facebook-u gde mogu pronaci korisne savete o Forexu i razvoju istog u Srbiji, a za one koji znaju o cemu se radi da svojim komentarima doprinesu razvoju i priblizavanju Forexa nasim gradjanima.  
Takodje, u pomenutoj grupi jedan od clanova je vrlo uspesan i iskusan trejder (inace covek je sa  prostora bivse SFRJ,konkretno iz Banja Luke) koji nudi mogucnost vodjenja racuna (managed accounts) svim potencijalnim investitorima.  
Ako vas mrzi da idete na Facebook mozete detalje o svemu ovome da potrazite od mene i to na mejl mikus018@gmail.  com
« Poslednja izmena: 06. Sep 2009, 20:59:12 od mikus018 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
malo sam pregledao sajt i mogu kao laik da kazem da je ovo otprilike kao manja-veca na poker aparatima ili orfanelin statijaznamsta na elektronskom ruletu Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ok, sve najbolje.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
malo sam pregledao sajt i mogu kao laik da kazem da je ovo otprilike kao manja-veca na poker aparatima ili orfanelin statijaznamsta na elektronskom ruletu Smile Smile

Ne bi se složio sa ovim izjavama.Berzansko poslovanje forex trgovine valutama nikako ne može biti kockanje,jer taj posao kao zanat uči se i na fakultetu,što znači da uspešnost u tom poslu kao trgovac isključivo zavisi od znanja i iskustva,a nikako od sreće.Kockanje može da bude osobama koji bez obrazovanja,bez imalo znanja i iskustva se upuštaju u ovaj posao trgovanja.U ostalom svaki zanat je kockanje sa negativnim učinkom ako to radimo bez znanja i obrazovanja.Jer bez znanja u bilo kom zanatu možemo praviti samo štete,što je slučaj i na forexu.
Ja lično poznajem trgovce iz srbije koji zaradjuju više hiljada dolara na forex berzi,a i ja posle višemesečnog učenja i uspešnih vežbi polako ću krenuti u ozbiljne trgovine,stoga mogu da govorim iz iskustva.
Inače postoji bezbroj foruma sa iskusnim forex trgovcima koji su vrlo uspešni na forex berzi.
Izolovanost od sveta i  neupućenost šta je normalno u svetu samo može krive slike da nam daju o realnosti i činjenicama.

A evo i sajta fakulteta za bankarstvo gde se uči i forex trgovanje sa valutama,gde čisto sumnjam da uče kockanje.
http://www.ien.bg.ac.yu/bba/Info_paketi/2007-08/3_berzansko_poslovanje.html

Pozdrav.
IP sačuvana
social share
Skrab.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
ma to je glupost
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ok, sve najbolje.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
ma to je glupost
Za kakve ljude može fakultet da bude glupost?
« Poslednja izmena: 01. Nov 2009, 20:43:32 od Pirox »
IP sačuvana
social share
Skrab.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
ma to je glupost
Za kakve ljude može fakultet da bude glupost?

pa objasni o cemu se radi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
mob
Nokia ispo iz modu
Теби нешто да објани?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ok, sve najbolje.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
ma to je glupost
Za kakve ljude može fakultet da bude glupost?

pa objasni o cemu se radi
Ja sam napomenuo da se forex trgovina valutama uči na fakultetu što i stoji na njihovom sajtu,a ti govoriš da je to glupost.Pa me interesuje za koje tipove ljudi ono što se uči na fakultetu glupost.
« Poslednja izmena: 01. Nov 2009, 22:38:09 od Pirox »
IP sačuvana
social share
Skrab.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
Citat
Ja sam napomenuo da se forex trgovina valutama uči na fakultetu što i stoji na njihovom sajtu,a ti govoriš da je to glupost.Pa me interesuje za koje tipove ljudi ono što se uči na fakultetu glupost.

ma uci se svasta na fakultetima, ali nije to tema. tema je to sto ti ne umes da budes jasan i sazet
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ok, sve najbolje.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
ma uci se svasta na fakultetima, ali nije to tema. tema je to sto ti ne umes da budes jasan i sazet

E vidiš ako to svašta što se uči na fakultetu ne razumeš otkud možeš nešto proceniti dali je to glupost ili ne?
I mislim da jasnije i sažetiji nije se moglo napisati i objasniti šta se nalazi na tom sajtu.

IP sačuvana
social share
Skrab.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 09:47:05
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.