Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:40:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Footballidentity  (Pročitano 5866 puta)
09. Nov 2009, 23:25:37
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Pronasao sam na netu jednu fantasticnu igru.    www.   footballidentity.   com

O cemu se radi? Igra je online, a u pitanju je menadzer fudbal.    S tom razlikom sto menadzer na terenu ima 11 aktivnih igraca.   

Na pocetku igre birate da li hocete da budete fudbaler, novinar ili menadzer.    Licno sam izabrao da budem fudbaler i mogu vam reci da je igra fenomenalna.    Utakmica traje sat i malo jace i igra se dvaput nedeljno, nedeljom i sredom od 21:30.    Ako hoces da igras obavezan si da budes prisutan, mada moze i bot da igra za tebe ako nisi prisutan, ali onda igra gubi svoju draz.    Kao fudbaler mozes da dodajes, sutas, blokiras loptu, delis pasove, fauliras.   .   .    ili da jednostavno branis ako si golman.    Za vreme utakmice komunicirate preko chata oko same igre, tojest ko ide na loptu, ko utrcava i ocekuje pas.   .   .   Vrlo slicno pravom fudbalu.    Srbija je pre neke 2-3 nedelje dobila svoju ligu i timove.    Ima aktiviranih 6 ekipa i svima su potrebni igraci.    Najveca je nestasica odbrane, pa ako se pronadjete u ulogi Vidica preporucujem vam da upravo central ili side defendera izaberete.    Nema puno ni golmana pa ni to nebi bilo lose izabrati.    Napadaca ima taman koliko treba pa ako vam nesmeta da malo pricekate dok nenadjete klub onda se ne dvoumite i izaberite napadaca.    Licno vam preporucujem da izbegavate vezni red (DM, CM, AM, ML ili MR) jer je navala nasih igraca ogromna na te pozicije tako da ce vam bas puno trebati da nadjete klub a i ako ga nedjete sedecete na klupi.    Menadzera na cekanju ima 15-tak tako da je i tu poprilicna guzva, ali ako se u tome pronalazite onda navalite.    Ako cete novinar da budete onda cete verovatno imati najtiraznije novine jer postoje samo 2 nasa novinara koji bas nesto i nepisu iste.    
Ako izaberete da budete fudbaler, preporucujem vam da se prijavite u srpskom delu foruma u temi "trazim klub", da bi vam menadzeri sto brze poslali ponude.  Ugovore potpisujete kao u stvarnosti, a sastav ugovora je visina plate, broj godna na koje potpisujete i pare koje dobijate ako vam da otkaz.  

U svakom slucaju igrica je odlicna i vredi je pokusati igrati, jos je u beta fazi tako da bugova postoji ali se brzo otklanjaju.    Kad udjete na www. footballidentity. com imate tutorijal koji vam preporucujem da obavezno pogledate.

UZIVAJTE!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Get Whredy to DIE!I was born whredy motherfucker!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2192
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
LG KU990 VIEWTY
extra, ja sam novinar Smiley

samo kako da dodam prijatelja ?
IP sačuvana
social share




"Only Valve can make people wish they were banned."
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 3.0.195.27
mob
Tel.Me Your.Number
Ja se regovao, kreirao odbrambenog igrača... i šta sad?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
dodajes prijatelja tako sto ides na profil igraca kojeg hoces da dodas.   kliknes na ona dva kvadratica za uvecavabje i otvori ti se prozor u kojem imas opcije dodaj kao prijatelja, posalji poruku i chatuj
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 3.0.195.27
mob
Tel.Me Your.Number
Aj sad da ne bude dupli post...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
kad si se registrovao cekaj da ti neko posalje ponudu a do tada treniraj. da bi trenirao ides na svoj profil i tamo imas opciju footbaler improvments (samo na pravom engleskom :-) ) i otvorice ti se opcija sa padajucim menijem u kojem izaberes sta hoces da treniras, izaberes nesto i otvorice ti se nova stranica na kojoj treba da kliknes na train i zavrsio si posao za danas sto se treninga tice. kada ti neko posalje ugovor videces tako sto ce ti pisamce viriti iz koverte u donjem delu ekrana u onom zutom pored imena tvog nika
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 3.0.195.27
mob
Tel.Me Your.Number
Pih... dobro, ko zna koliko ću da čekam Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
odbrana je jako trazena ocekuj ugovor danas, najkasnije sutra. ako ti se bas ekstra zuri skokni do foruma i evo redom kako ulazis u pod forume

team forums>>> serbia>>> novi igrac trazi klub...

tamo se upisi da si bek i da si nov i stize ponuda ekspresno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 3.0.195.27
mob
Tel.Me Your.Number
A kakvi su ovo poeni ispod broja postova?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
nebitno je to, jedino sto sam skontao da dobijas 3 boda za post

ajmo ljudi fali nam jos jedan odbrambeni za novi tim. sto vise aktivnih timova to zanimljivije
« Poslednja izmena: 10. Nov 2009, 22:31:41 od NS-Joki »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:40:57
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.