Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 15:11:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Football Manager 2015  (Pročitano 59159 puta)
Poznata licnost


FTP! - Zivot je bez veze ako si mrtav

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2754
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
mob
Apple 5s
Jebem ti krv,poceo sam ponovo da igram. Ubicu se...

Isto Smile

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.157
mob
HTC Sensation
Bratic  Smile


Da napisem koju,krenuo sam sa timom po imenu Le Havre. Mi malko stariji se secamo tog tima dok je igrao u prvoj ligi,dok je sad uglavnom skloniste za azilante i zivotinje. Smrde po drugoj ligi,lade jaja i nemaju nikakvu ambiciju u zivotu. Sa kladionicarske strane dusu dali za X al ne za poluvreme/kraj nego ako moze do beskonacno. Idealan rezultat naravno 0-0.O tome govori podatak da sam u klubu zatekao nula napadaca. Tj ima dvojica preveranata koji satro mogu da igras ST al kurac...
Sam grad je posebna prica,mrtvaja do jaja,posle 9 ni bolnice ne rade,nista se ne desava,kurve tek ponegde izadju,a; nista francuskinje,samo alzirke...

Imamo i navijacku grupu,Ultras 1964...to im je prosecna godina rodjenja inace...

I sad,normalno piitanje,sto sam njih uzeo. Ukoliko izuzmemo da sam retardiran,jedino valjan razlog jeste akademija za mlade i vrhunski trening centar. Volim ja da kopam i oblikujem tu decurliju(icibe crne misli pedofili) tako da eto,kontam da cu da napravim dva-tri igraca,prodam ih PSZu i kupim Slavoljuba Srnica   Smile

Klub je generalno stabilan,problema sa kintom nema,ali su mi za transfere dali iskusnih 50k. Igracki kadar je zanimljiv,doduse osecam se ko u Partizanu,sve neki muslimani  Smile al dobri momci,oce da treniraju a i vise prasetine za mene. Imam jednog CBa MCa i AL od po meleon ovo ostalo od 100 do 300k.

Slike me mrzi da postavljam,uglavnom,napravio sam dva iskusna poteza odma na pocetku,tom igracu sto je MC predvidjaju blistavu karijeru,mlad je,stvarno ok...tako da sam ja ceo budzet smanjio na nulu,povecao budzet za plate i odma njemu produzio ugovor na jos 3 godine. Tako da cu verovatno dogodine da se omastim za obestecenje.

Drugi potez jos iskusniji,odem na neko medjuopstinsko takmicenje popravnih domova juzne Francuske i izbunarim nekog malog koji nema ugovor,dovedem ga odma...i ko za baksuz Valensijen zagrize najstrasnije da im ga  dam na pozajmicu. Dva puta sam vadio i pokazivao im djoku,ne zato sto je igrac vrhunski,nego eto da ih zajebavam jer su govna i padne mi na pamet da im predlozim da mi uz placanje njegove plate,uplacuju mesecno jos 30k

Uglavnom,ne znam ko im je sportski direktor,dal Zvezdan Terzic ili neko od nemaca pojma koji je nekad bio u Zvezdi,oni ladno pristanu,tako da ja sad za tu kintu dovedem na pozajmicu solidnog spica.

Eto,za pocetak,pocele pripremne,igramo uzasno,al kockamo pomalo...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


FTP! - Zivot je bez veze ako si mrtav

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2754
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
mob
Apple 5s
Bratic  Smile


Da napisem koju,krenuo sam sa timom po imenu Le Havre. Mi malko stariji se secamo tog tima dok je igrao u prvoj ligi,dok je sad uglavnom skloniste za azilante i zivotinje. Smrde po drugoj ligi,lade jaja i nemaju nikakvu ambiciju u zivotu. Sa kladionicarske strane dusu dali za X al ne za poluvreme/kraj nego ako moze do beskonacno. Idealan rezultat naravno 0-0.O tome govori podatak da sam u klubu zatekao nula napadaca. Tj ima dvojica preveranata koji satro mogu da igras ST al kurac...
Sam grad je posebna prica,mrtvaja do jaja,posle 9 ni bolnice ne rade,nista se ne desava,kurve tek ponegde izadju,a; nista francuskinje,samo alzirke...

Imamo i navijacku grupu,Ultras 1964...to im je prosecna godina rodjenja inace...

I sad,normalno piitanje,sto sam njih uzeo. Ukoliko izuzmemo da sam retardiran,jedino valjan razlog jeste akademija za mlade i vrhunski trening centar. Volim ja da kopam i oblikujem tu decurliju(icibe crne misli pedofili) tako da eto,kontam da cu da napravim dva-tri igraca,prodam ih PSZu i kupim Slavoljuba Srnica   Smile

Klub je generalno stabilan,problema sa kintom nema,ali su mi za transfere dali iskusnih 50k. Igracki kadar je zanimljiv,doduse osecam se ko u Partizanu,sve neki muslimani  Smile al dobri momci,oce da treniraju a i vise prasetine za mene. Imam jednog CBa MCa i AL od po meleon ovo ostalo od 100 do 300k.

Slike me mrzi da postavljam,uglavnom,napravio sam dva iskusna poteza odma na pocetku,tom igracu sto je MC predvidjaju blistavu karijeru,mlad je,stvarno ok...tako da sam ja ceo budzet smanjio na nulu,povecao budzet za plate i odma njemu produzio ugovor na jos 3 godine. Tako da cu verovatno dogodine da se omastim za obestecenje.

Drugi potez jos iskusniji,odem na neko medjuopstinsko takmicenje popravnih domova juzne Francuske i izbunarim nekog malog koji nema ugovor,dovedem ga odma...i ko za baksuz Valensijen zagrize najstrasnije da im ga  dam na pozajmicu. Dva puta sam vadio i pokazivao im djoku,ne zato sto je igrac vrhunski,nego eto da ih zajebavam jer su govna i padne mi na pamet da im predlozim da mi uz placanje njegove plate,uplacuju mesecno jos 30k

Uglavnom,ne znam ko im je sportski direktor,dal Zvezdan Terzic ili neko od nemaca pojma koji je nekad bio u Zvezdi,oni ladno pristanu,tako da ja sad za tu kintu dovedem na pozajmicu solidnog spica.

Eto,za pocetak,pocele pripremne,igramo uzasno,al kockamo pomalo...



 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zivot je ringispil i kola na sudaranje

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10745
Zastava Sheffield
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.86
mob
Ericsson t10
Da neko slucajno nema kakve linkove za neki patch sa nizim ligama, tipa Nemacke regionalne..poceo bih sa Alemanijom iz Ahena al nema nista ispod trece divizije  Smile

Dotad cu okusati srecu u SkyBet League 2 sa olmajti Luton Town-om  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 19874
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.73
mob
Samsung 
Какав је пад само ова игрица доживела. Нове теме нема иако је игра изашла поодавно. ФМ 2015 укупно осам и по страна. Мислим да игра иде у правом смеру  Smile
IP sačuvana
social share
...Јер си много друкчији од свих
Јер ти си стална опасност за њих
Нешто си ново а не знају шта
Друкчије ходаш, друкчије мислиш...И ниси ко сви
Њихова слабост само си ти...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
tako to ide kad nesto valja, a ti oces da preteras

ja sam jos na fm12 posle nje je otislo u kontra smeru sve
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 19874
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.73
mob
Samsung 
Греота бре  Smile
IP sačuvana
social share
...Јер си много друкчији од свих
Јер ти си стална опасност за њих
Нешто си ново а не знају шта
Друкчије ходаш, друкчије мислиш...И ниси ко сви
Њихова слабост само си ти...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.73
mob
Samsung 111111
Igrica je postala laka, barem meni pa me ne privlaci.
A i posto volim nasu superligu cekam novi FM jer je promenjen sistem takmicenja.Ima patch za to i za 15-icu ali me ne privlaci nesto.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan

Why are you wearing that stupid man suit?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12585
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.106
Instalir'o sam petnesticu (pošto je 16 očigledno još uvek nemoguće igrati ako nije original) i nabudžio joj sve moguće fejs pakove, logo pakove, dresove i ostale zajebancije. Sad da vidim dal će me drži želja da igram duže od 2 dana.

Prva stanica - Sisajdersi iz Blekpula, engleska liga 1.
IP sačuvana
social share
"And onward goes this thing of ours."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.106
mob
Samsung 111111
Koja je inace fora onih koji naplacuju po 500 dinara za novi FM Smiley
Mislim, koja je mucka u pitanju Smiley
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 15:11:01
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.