Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:40:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Football Manager 2015  (Pročitano 59023 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 83
Zastava
OS
Windows
Browser
Chrome 47.0.2526.106
mob
Apple 
Dobijes steam acc sa igricom i pikas.

Imas nas sajt za FM i tamo mozes naci sve..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 43.0
Ел играте бре?!
Има на nosteam торент, мени шљака сасвим добро.


Узео Звезду од старта, чисто да видим дал ће да ме привуче игра, и ево навуко се опет.
Лебе мекани шта је оооозбиљних младих српских играча. Штета је што су сви већ побегли напоље, ал то су последице освајања оног првенства. Међутим у Звезди и Партизану има озбиљних талената. Мени пола тима у другој полусезони дечурлија из погона.
проблем са тиме је што сам свесно ослабио тим па морам баш да рударим тактику током утакмице и да се прилагођавам тренутном стању, ал зато је и занимљиво.

Риле је отац, на десном беку Мићко јуниор такође опак а и Станковић. Опуштено на крају сезоне Петка продам и имам своја 2 бека.

Туко Болуспора у пријатељској Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 48.0.2564.82
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
15 ili 16 ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 43.0
16
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


I plan to live forever... So far, so good...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 301
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.87
mob
Samsung S3 Neo
Koja je inace fora onih koji naplacuju po 500 dinara za novi FM Smiley
Mislim, koja je mucka u pitanju Smiley

Verovatno ti daju njihov steam da igras u offline modu. Video sam ja da rade to i za vece pare, tako da je 500 okej cifra. Smile Moram vam reci da 2016 kida, samo sto taktike jebu bas, jako je tesko ubosti pravu za svoj tim.
Zvezda mi je kao i u svakom najprimamljivija, a klinci ubijaju kakav potencijal imaju.. Bukvalno par pozicija(napad pogotovo) lagano sa klincima da se pokriju. Ako hocete neki SS da bacim, recite mi.
« Poslednja izmena: 17. Mar 2016, 00:34:52 od jancic91 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19846
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.103
mob
Sony 
Ima li neko da mi pošalje link, tražim editor malo da popravim neke gluposti.. Smile
Nađem neku verziju 15.3.2 ali mi taj ne odgovara treba mi 15.1.3 editor, a njega nikako da nađem da valja  Smile
Inače igrao sam sa QPR-om 10.sezona... U 5-6 godini sam osvojio Premier Ligu, posle poosvajao šta god se moglo, i LE i LŠ, sve one kupove, super kupove, sad i smorilo.. Od aktivnih igrača jedino u timu Origi, Kolker i Đonjđo Šelvi i veteran Levandovski došao da završi karijeru  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Chrome 51.0.2704.103
na koju foru da ispravim imena u 16ci ? skinuo menadzer kad ono sve neka poludebilna imena
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.82
mob
Samsung 111111
na koju foru da ispravim imena u 16ci ? skinuo menadzer kad ono sve neka poludebilna imena

Izgleda da ne moze jer nije nadjen krek..tako je bar bilo kad sam ja pokusao da igram.

Jel zna/igra neko krekovanu verziju ?
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.82
mob
Motorola 
  Proveravao ovih dana ,jer sam obećao da hoću,verzija 16.2.0 (koja nije najnovija) je poslednja koja se pominje kao "normalna" i igriva,naročito ako pojurite FitGirl Repack.MKDEV je utihnuo,vidim da ljudi kukaju.Ako se nova "medicina" i pojavi,biće pomenuta na Reditovom Krek Statusu (na odgovarajućoj temi).

     
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1302
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.106
verzija 16.2.0 radi ok.sto se tice imena igraca, uglavnom svaki krek  ima uputstvo. kada instaliras i krekujes igru pokrenem preko create new game ikonice. izaberes svoj tim i sve te stvari sredis i kada ti ponudi prvi put opciju da sejvujes ,ti to uradi i izadji iz igre jer u tom momentu imena nisu dobra. posle udjes u igru preko fm ili fm final ikonice ,load taj sejv i sve treba da bude ok.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:40:15
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.