Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 19:32:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 53 54 56 57 ... 60
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Football Manager 2007  (Pročitano 51215 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Ajde posalji screenshoot,posalji ocene svih igraca,posalji sve transfere,posalji finansije,i nemoj da save-ujes vise od 5 puta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mislim da ne vredi truda ako mi ne verujes nemam ja vremena za gluposti  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 807
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
SonyEricsson K800i
fredikruger i mene zanima kako si uspio napraviti onaj podvig sa Zvezdom. Na ovom menageru je to nemoguce, jer je previse realno napravljen(npr. ne moze 
hajduk rodic da osvoji prevnstvo, kao sto ni Zvezda ne moze osvojiti ligu sampiona, bar ne svih 7 sezona za redom). Ja navijam za Zvezdu i uvek prvi klub s kojim igram novi manager je Zvezda i uvek sa njom najduze igram, nikako mi ne moze dosaditi, i sad sam igrao oko 5,6 sezona i samo sam osvojio Kup Uefa. Kakvu god taktiku da imas ne mozes toliko da popravis klub, mozes dici klub za jedan nivo(npr. od dobrog kluba(tottenham) napraviti odlican i osvojiti ligu, ali ne mozes to uraditi sa Zvezdom jer ona je ipak za dva, tri nivoa ispod barce, man utd, chelziija i ostalih. Ali volio bih vidjeti slike te ekipe i taktike da mozda naucim nesto. Smile I ti Orfanelin postavi neke screenove.
IP sačuvana
social share

U zdravom hardveru zdrav softver


Jbg. Anceloti treba da se zabrine da mu igraci do proljeca ne poumiru od starosti  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Nema vise Djure Jaksica,salveta i poema...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6650
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
SonyEricsson w700
a zašto onda nije moguće sa Zvezdom osvojiti LŠ
a to što ti nemožeš sa partizanom to je tvoj problem,oćeš da ti ja to uradim,čim otpuste trenera

Pa niko nije rekao da je ne moguc ja sam osvojio sa Partizanom LS ali brate sedam puta za redom to nije normalno....

Pa gledaj, moj ortak je na nekom starijem menadzeru uspeo da u drugoj sezoni osvoji Kup Uefa sa Cukarickim (ili Zeleznikom, nisam tacno siguran), prilicno sam uveren bez bilo koje vrste varanja...

Zeleznik verovatno najaca ekipa tada pogledaj ko im je sve igrao ...ko Vosa sada...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 210
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3;M
mob
Nokia N95
@fredikruger Nema leba da ti je to uspelo ako si igrao bez save-load rutine, ili nekih drugih varanja. Posle tri cetri sezone, mozda da ti i poverujem, ali posle prve... nemoguce je.
IP sačuvana
social share

Denny Crane: You hear the one about the fella who died, went to the pearly gates? St. Peter let him in. Sees a guy in a suit making a closing argument. Says, "Who's that?" St. Peter says, "Oh, that's God. Thinks he's Denny Crane."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Nema vise Djure Jaksica,salveta i poema...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6650
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
SonyEricsson w700
@fredikruger Nema leba da ti je to uspelo ako si igrao bez save-load rutine, ili nekih drugih varanja. Posle tri cetri sezone, mozda da ti i poverujem, ali posle prve... nemoguce je.

o tome i ja pricam pa ne znam koga je mogao da dovede sa pisljivih 2 miliona da bude extra u prvoj sezoni ...

Ajde posalji screenshot molim te trasnfera samo.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
okosnica ekipe
kahriman,basta,biševac,perović,luković,miladinović,krasić,janković.žigić,purović,oni su najduže u ekipi
pojedince sam vratio i uz par stranaca.cepaj
tu se motaju burzanović,milijaš,kolarov,bajalica,tadeu
za malu lovu možeš dovesti južnoamerikance,a i rasprodam par igrača iz rezervi
« Poslednja izmena: 24. Jul 2007, 17:27:09 od fredikruger »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Nema vise Djure Jaksica,salveta i poema...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6650
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
SonyEricsson w700
Ajde ovako posalji te screenshotove igraca koje si doveo i za koliko si vratio Jankovica a koga si uspeo da prodas.....

nemam kompleks al ti ne verujem....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 807
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
SonyEricsson K800i
Kako si doveo Zigica i Krasica, na posudbu sumnjam jer su to prevazni igraci za svoje ekipe, a para nisi mogao dovoljno skupiti od prodaje rezervi nikako!!
IP sačuvana
social share

U zdravom hardveru zdrav softver


Jbg. Anceloti treba da se zabrine da mu igraci do proljeca ne poumiru od starosti  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
Kako si doveo Zigica i Krasica, na posudbu sumnjam jer su to prevazni igraci za svoje ekipe, a para nisi mogao dovoljno skupiti od prodaje rezervi nikako!!
nisam igrao par dana baš ću pogledati za kolko sam ih doveo i koje sezone
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 53 54 56 57 ... 60
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 19:32:36
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.