Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 21:39:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Flight Simulator  (Pročitano 19025 puta)
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 755
mob
Nokia 3110c
Dragi moji posto je problem toliko zanimljiv posvetio sam mu nekoliko dana i dobro ga proucio. Kao prvo vrlo je bitno da kada letimo mi letimo po vazduhu a ne vazduh po nama. Jer ako vazduh leti po nama onda to vec nema nikakve dodirne tacke sa ovim nasim sindromom. Jedino preklapanje je oko osecaja jer osecaj je gotovo isti mada kad vazduh leti po nama mozemo brojati koliko nam je potrebno da stignemo do cilja a zatim da poletimo mi kroz vazduh i merimo isto rastojanje ponovo. Tu se vec postavlja pitanje da li cemo uspeti da to bude isto rastojanje, jer smo ljudi a ne masine. Kad masina leti po vazduhu.... a to je sad vec neka treca prica. E kad bi i uspeli da izvedemo u jednom slucaju let a u drugom (nazvacemo disciplinu kada vazduh leti kroz nas - nelet) nelet a da oba puta izvedemo razlicitu disciplinu a istu udaljenost, e tada bi se vrednosti vremena leta bitno razlikovale. Samo je zackoljica u tome sto izgleda da niko nezna za koju disciplinu treba manje vremena. Tako da za sada nije poznato kako mozemo biti sigurni da letimo i kada nam se zbilja cini da letimo. Neznamo ni kolika je mogucnost da upraznjavamo let a kolika da se bavimo neletom. Za sada cemo disciplinu nelet izbaciti iz standarnih disciplina jer nam tako, verujte mi vise odgovara. Ako neko bude imao neka posebna pitanja o neletu, potrudicu se da i taj problem potanko proucim. Elem... da se vratim na let. Sada ono sto je zanimljivo je da ljudi koji umeju da lete u isto vreme ne umeju da plivaju (to je najbitniji uslov) tako da je u ovom sportu najbitnije ne znati plivati. Zatim od opreme vam treba jedna vunena kapa i pozeljan je sal i rukavice. Posebno preporucujemo onima koji lete visoko. Najvise me je zacudilo sto za vreme mojih proucavanja nisam naisao na nikog ko je dovoljno smeo da skoci sa zrna peska. Ako Arianna stvarno moze da izvede ovo,  pozivamo je na memorijlnu letacku sednicu gde cemo joj posle izvidene Ariannine egzibicije i posle feste i krkanja uruciti medalju kao trenutno najsmelijim letacem. Trenutno ovaj rekord drzi udruzenjne Jogijskih letaca sa visine od 0,00001749999999962996 mikrometara. Sto je inace ogromna razlika, uvericete se,  od drugoplasiranog za sva vremena koji iznosi 0,00001749999999963.

Nadamo se da ce Arianna ispuniti nasa ocekivanja i da necemo placati prasice i jagnjice bez nekog posebnog razloga. Mada kad pomislim je*es ga odavno nismo pravili pecenje. U udruzenju nam u poslednje vreme uvaljuju samo boraniju i bob pa smo svi siti svega toga. Inace o onim insinuacijama o skakanju sa ivice trotoara necu ni da pricam (a ono od 3m i 5m je stvarno vrlo glupa i detinjasta sala). Molim da se za one koji su izjavili takvu besmislicu napravi poseban odeljak koji bi se (po mom predlogu) mogao zvati politikomija. Eto ljudi dotle sam u istrazivanju stigao do dana danasnjeg. I nema nade da cemo otkriti ubicu jer je platno suvise suvo da se na njemu slika akvarel........
IP sačuvana
social share
kama, al' ne sutra - danas bre
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 354
Drago mi je da se neko posvetio problemu. Samo me zanima zasto samo neplivaci mogu da lete.
Ja se sa tim ne slazem. Ja sam plivac i mislim da mogu nauciti letiti i ako ne zboravim plivati.
   Arianina egzibicija je vredna odrzavanja memorijlno letacke sednice i ako nas ona zeli prosvetli poklonicemo joj tu proslavu.
IP sačuvana
social share
Ako to do sada niste ucinili obavezno posetite: http://www.burek.com
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 755
mob
Nokia 3110c
E Jox pazi nisam mislio da neznas uopste da plivas nego samo dok letis onda ne smes da znas da plivas. A zasto? E 1000 zasto 1000 zato. Smiley
IP sačuvana
social share
kama, al' ne sutra - danas bre
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Ja neznam da pivam,znaci naucicete me da letim?  Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
Citat: sanjica_021
Ja neznam da pivam,znaci naucicete me da letim?  Smiley

Ne, uradicemo ti lobotomiju :twisted:
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 354
Ajde nemoj, nego da naucimo devojcicu da leti. E Ariana hoces li da prisustvujes memorijalno letackoj...sta god.
IP sačuvana
social share
Ako to do sada niste ucinili obavezno posetite: http://www.burek.com
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
Ma naravno da hocu! Smile
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 354
Sta hoces?
IP sačuvana
social share
Ako to do sada niste ucinili obavezno posetite: http://www.burek.com
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
Citat: Jox
Ajde nemoj, nego da naucimo devojcicu da leti. E Ariana hoces li da prisustvujes memorijalno letackoj...sta god.

Postavio si pitabje, ja sam ti dala odgovor.
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 354
E jeste. Hvala na odgovoru. Onda cemo se detaljnije dogovoriti o toj manifestaciji.
IP sačuvana
social share
Ako to do sada niste ucinili obavezno posetite: http://www.burek.com
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 21:39:39
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.